>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

Z 123

zakucyk

Użytkownik
Również wszystkim (zwłaszcza aktywnym) dziękuję za grę i mam nadzieję, że jako-tako poradziłem sobie w roli ligowego opiekuna ????
Jako ciekawostkę dodam, że o kolejności w tabeli [TheNormalOne] i trcdd, zadecydowała 1 bramka (lub jej brak) w Waszych bezpośrednich starciach.
Szkoda, że [TheNormalOne] nie dałeś rady wejść do finału pucharu, bo wtedy nasza liga jeszcze mocniej pokazałaby się w całości konkursu! (naprawdę trzymałem za Ciebie kciuki w 1/2 finału i to nawet kosztem ewentualnej, mojej porażki w naszym ligowym meczu)
Specjalne podziękowania chcę jeszcze skierować w stronę kub222 i koczek11, którzy jako jedyni (spoza czołówki) regularnie podawali typy w 2 części sezonu mimo, że nie mieli większych szans na ugranie czegokolwiek.
Ostatecznie do zobaczenia w przyszłym sezonie 2 i 3 ligi, wspólnie rozniesiemy te rozgrywki ????
Odnośnie nagród kontaktujcie się z moderatorem Robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Siemka wam liga dobiegła końca a aktywnych można policzyć na palcach jednej ręki wiec im gratki za wytrwałość i zaangażowanie a w szczególności dzięki wielkie za dobrą zabawę która jest tu priorytetem...
Gratulacje dla zakucyk za zwtciestwo i trzymane kciuki w Pucharze, niestety nie dałem rady przeciwnik były lepszy ale i tak uważam ze dobrze mi poszło... wielkie tez dzięki dla trcdd za rywalizację do końca i dla całej reszty która podawala typy do ostatniej kolejki nawet gdy walczyli juz o pietruszkę a raczej o swoje dobre imię ;))
Do zobaczenia w wyższej lidze a reszcie będę kibicowal żeby awansowali...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Również dzięki za prowadzenie tabeli, konkurs jest wymagający i trochę czasochłonny, ale dobrze, że ogarnąłeś ;).
Co do nagród dam znać, kiedy będzie trzeba wysyłać i w jakiej formie, żeby nie pogubić się dane.
pzdr!
Max do tygodnia będzie komunikat.

edit: Oczywiście nie wspomnę, że zakucykowi się należy trochę &quot;+dzięki&quot; za dobre prowadzenie konkursu ;)
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
co robimy ? wstawiamy kolejki i liga będzie składać sie z 14 zespołów.
Można by przy tej ilości zespołów rozegrać 28 kolejek[kolejki dodatkowe środek tygodnia]lub zostanie 1 kolejka tygodniowo na przemian raz sobota raz niedziela
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czekamy na 5 osób. 1 kolejka dla 3 ligi odbędzie się - 4 marca. Start tydzień później, rozgrywki zakończą się 3 dni później.

pzdr!
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Zgłosiłem się ale chyba w złym temacie.
Proszę więc o dopisanie - drużyna Mara Salvatrucha
Akceptuję regulamin.
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
3 liga rusza w ten weekend? Czy za tydzień żeby wszystkie ligi skończyły w tym samym czasie? Wstępnie miała zacząć się 4 marca, ale do tej pory nie ma żadnej rozpiski.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
3 liga rusza w ten weekend? Czy za tydzień żeby wszystkie ligi skończyły w tym samym czasie? Wstępnie miała zacząć się 4 marca, ale do tej pory nie ma żadnej rozpiski.
od przyszłego tygodnia , takie info otrzymałem od Robson1416
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Temat wstawię jutro max do godz.15 na 1 kolejkę i 2 kolejke, ale postaram sie przed 12 tą.
Typy na 1 kolejkę bedziecie mogli stawiać do 19 -tej w sobotę[taki mały bonusik czasowy ;)]
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Tematy na 1 i 2 kolejkę wstawione.Proszę przestrzegać regulaminu.Jakieś wątpliwości
pisać w odpowiednim temacie, nie na PW,Zapraszam do typowania,życzę powodzenia
 
Do góry Bottom