>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

n3r0 632

n3r0

Użytkownik
W tabeli chyba mała pomyłka, bo mimo zwycięstwa mam 2 pkt. Chyba, że nie doczytałem czegoś w regulaminie albo jakieś ujemne dostałem punkty ;)
 
ryczy 10,2K

ryczy

Użytkownik
Tez mam skargę podałem kursy z expekta tak jak było w przykładzie drugiej ligi to skorzystałem z tego a pozniej dowiaduje sie ze typy trzeba podawac z WilliamHill gdzie tego nie widziałem bo mam włączonego Adblocka. Przecież można było zaliczyć te kursy dużo się nie różnią. Dodatkowo wszystko dobrze wytypowałem.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
W tabeli chyba mała pomyłka, bo mimo zwycięstwa mam 2 pkt. Chyba, że nie doczytałem czegoś w regulaminie albo jakieś ujemne dostałem punkty ;)
Ujemny punkt za podanie 5 typów.
W przypadku podania więcej niż 4. typów liczone są pierwsze 4 typy podane, a za piąty i każdy kolejny typ po (-1)
Tez mam skargę podałem kursy z expekta tak jak było w przykładzie drugiej ligi to skorzystałem z tego a pozniej dowiaduje sie ze typy trzeba podawac z WilliamHill gdzie tego nie widziałem bo mam włączonego Adblocka. Przecież można było zaliczyć te kursy dużo się nie różnią. Dodatkowo wszystko dobrze wytypowałem.
Trzymam się regulaminu, informowałem o tym, aby poprawić kursy, jednakże skonsultuję tę sprawę z Marcin-Odra. Nadmienię jednak, że przykład, to przykład, a w regulaminie jasno napisane jest, by brać kursy od sponsora ligi, jeżeli nie wiedziałeś, kto jest sponsorem, wypadało zapytać w tym temacie.
PS. Dostałeś prywatną wiadomość, którą nawet przeczytałeś, miałeś czas na podanie prawidłowych kursów.
//edit - jako moderator sprawiedliwy, zdecydowałem, że wszystko zostaje jak jest, zostałeś jak inni poinformowany i dostałeś możliwość zmiany kursów, z której nie skorzystałeś, sprawę zamykam.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Napisał n3r0 -&gt;

W tabeli chyba mała pomyłka, bo mimo zwycięstwa mam 2 pkt. Chyba, że nie doczytałem czegoś w regulaminie albo jakieś ujemne dostałem punkty :wink:

Ujemny punkt za podanie 5 typów.
Nieźle, w ogóle tego nie zauważyłem w regulaminie. Mój błąd i w 2. kolejce zrobiłem to samo. Przejrzałem cały regulamin i nie mogę znaleźć zapisu, że rywalizacja polega na pojedynku pomiędzy typerami i podaniu czterech typów. Znalazłem tylko zapis, że za piąty typ jest punkt ujemny. Trochę to niefortunnie napisane. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Moge sie mylic ale kolega milkoutd
kursu na VillareaL 2,1 to raczej nie wziął z william hill bo tam od 06.03 kurs oscylowal miedzy 1,91 a 1,95.


2 kolejka
AIK Stockholm - Puerto Vallarta
Gospodarz
3# 08.03.15 19:00 Villareal - Celta Vigo 1 2,1
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jest to część regulaminu, który musiałeś zaakceptować, zaznajamiając się z nim. Usuwam 5 typ z drugiej kolejki.
Słuszna uwaga, zajmę się tym.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Wyniki i tabela zaktualizowane, pytania tutaj, uprzedzając:
-AIK Stockholm już upomniany za zawyżony kurs,
-WFH Legia już upomniany za niekompletny post
-ŁotDeFak i INTELOWIEC TEAM (-2) punkty w tabeli za podawanie typów po 17:00 (od 2 kolejki stosujemy przepis)
-Nerki już upomniany i raz ukarany (-1) punkt w tabeli za podawanie 5 typów
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
proszę o podliczenie typów do 6 kolejki włącznie, jutro do godziny 16, co będę mógł sobie ogarnąć wszystko i wrzucić wam tabele ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
3 KOLEJKA
Dzieci we mgle -2 pkt - typy po czasie i walkower za niepodliczenie typów
FC KGH walkower niepodliczenie typów
ŁotDeFak walkower niepodliczenie typów
4 KOLEJKA
AIK Stockholm -2 pkt. typy po czasie, -2 pkt. brak bukmachera
Nerki -2 pkt. typy po czasie
5 KOLEJKA
AIK Stockholm -2 pkt. brak bukmachera
6 KOLEJKA
AIK Stockholm -2 pkt. brak bukmachera
Nerki -2 pkt. typy po czasie
PS. Od 4 kolejki zacząłem sprawdzać czy podajecie buka
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Dlaczego wo za brak podliczenia? ... nie minely nawet 24h
podliczałem, to podliczyłem wszystko, zamykając 5 pierwszych tematów, 6 cały czas otwarty i można podliczać, ale jeśli nie będzie zmian, to po prostu nie będę miał już zaległości. krótko mówiąc, podliczaj, naniesiemy zmiany, masz jeszcze czas
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Przeciez to jest chore...po co mam wpisywac bukmachera skoro bierzemy tylko z jednego i wlasnie z niego biore owe kursy a po drugie nawet jesli napisze to nie widac...Zamiast 10 punktow ktore zdobylem fair to mam tylko 2...chora rywalizacja...
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Ja też nie dość, że miałbym komplet zwycięstw, bo w 2 kolejce wygrałem, to dostałem 0 za to, że podałem typy po 17 i dodatkowo -2 za ten błąd, czyli razem 5 w plecy :zy3ou:
A tak byłby komplet zwycięstw na wyjeździe ;)
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
A wystarczyłoby podliczać regularnie i po pierwszym odjęciu dwóch punktów za niepodanie buka (co nadal uważam jest głupotą) bym od następnej kolejki podawał...
Dzięki opiekunowi owej ligi straciłem szanse awansu oraz ochotę na dalszą zabawę.
Szkoda również, że nie odpisujesz haker_dream na PW ani w temacie.
Proszę o wypisanie mnie z tego cyrku, reszcie życzę powodzenia i nieomylności bo szkoda sprawiedliwie wygranych punktów...
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
A więc tak panowie, jak mniemam, znaleźliście się w tym &quot;cyrku&quot;, jak to nazwaliście, za swoją własną - nieprzymuszoną wolą. Wszystko jest dokładnie opisane w regulaminie, który osobiście zaakceptowaliście, dlaczego jednych mam traktować wg zasad w nim zawartych, a innych nie?
@INTELOWIEC - jak wyżej zaakceptowałeś regulamin, w którym jest jasno zawarty punkt, że za typy po czasie są 2 ujemne punkty, ja traktuję typy po czasie jako walkower, więc i tak masz 2 punkty więcej wg twojego rozumowania ;).
@milkoutd - zobacz, czy w innych ligach każdy co kolejkę podlicza typy, wytłumacz mi też, dlaczego chcesz być fajny (?), że nie podajesz buka, który jest wymagany? Co z tego, że jest ten sam i go nie widać (nie widać przez adblocka), może sponsor, który daje możliwość walki o nagrody (do których ty się nie dokładasz), podał warunek, którym jest promowanie go w każdym poście? Nie musisz mi dziękować, na własne życzenie straciłeś szansę awansu, dlaczego? Znów się powtórzę, akceptowałeś regulamin, w którym są jasne zasady:
Rozporządzenie kar w konkursie
Brak typów, Walkower 0-3 (lub większy)
Podanie tego samego typu co przeciwnik (-2)
Podanie typów po czasie (-2)
Brak bukmachera (-2)
Podanie nieregulaminowego typu (DNB, live, asian handicap) (-2)
Brak dat. (w przypadku dwudniowych kolejek) – pierwszy raz ostrzeżenie, każdy następny (-1)
Brak numeru kolejki (-1) (ponieważ typujemy przez cały tydzień)
W przypadku podania więcej niż 4. typów liczone są pierwsze 4 typy podane, a za piąty i każdy kolejny typ po (-1)
W przypadku podania mniej niż 4 typów (lub np. jednego typu o innej dacie niż zaplanowana kolejka) nie ma ujemnych punktów, po prostu liczymy typy z mniej niż czterech meczy.
Zawyżanie kursów – wykluczenie drużyny
Inne wykroczenia – kara indywidualna nałożona przez moderatora
Poza tym, nie ty pierwszy dostałeś ujemne punkty, a ja ostatnio w każdym temacie przestrzegam o ZNAJOMOŚCI regulaminu.
To, że nie odpisuję, nie znaczy, że ciebie ignoruję, a tylko tyle, że nie siedzę bez przerwy przed monitorem komputera i nie czekam, aż ktoś napisze do mnie wiadomość, mam też życie prywatne.
Dodam, że wypisując się z konkursu dlatego - &quot;bo nie lubię moderatora&quot;, może cię zakwalifikować do tzw. &quot;czarnej listy&quot; kolejnych konkursów (w których też będzie zapewne regulamin), co poskutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w nich.
 
Do góry Bottom