>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Witam. Mam pytanie dlaczego wynik meczu 6 kolejki został rozstrzygnięty jako walkower obustronny skoro ja Podalem typy a mój rywal wogole? Mecz Haller -Judo Team. No i nie uwzględniono mnie (Haller) w tabeli ;) Pozdrawiam
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Można to ułatwić, i podliczyć siebie co by tyle roboty jedna osoba nie miała.
U mnie po 11 kolejkach: 20 pkt i w bramkach 28-19
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Chłopaki pasowało by jakąś tabelkę wykminić by mieć jasność przed ostatnimi dwoma kolejkami. Pozwoliłem sobie podliczyć ostatnie 7 kolejek (tj. 14-20 kolejki). Oczywiście są to tylko moje obliczenia, Admin zrobi swoją na zakończenie. Jeśli jakieś błędy by się pojawiły to z góry przepraszam. Pozdro

Drużyna Pkt 1 .Haller 44 2 .Napoli 40 3 .Wielkie Księstwo 39 4 .Mikronezja 38 5 .Rezerwy Rep. 37 5 .Królewscy 37 7 .Dawcy Mocy 33 8 .Chelsea 29 9 .Ruch 19 10 .Judo Team 19 11 .3 in the magic 0 12 .Sznajda 0
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ja mogę tylko potwierdzić, że u mnie się zgadza wynik jaki podałeś.
Chciałem sam nawet ogarnąć po tej ostatniej kolejce, bo w końcu został ostatni weekend i warto by było jeszcze większe emocje zrobić, ale brakło czasu dzisiaj a do soboty raczej się już nie wyrobię. Szkoda bo w innych ligach widzę regularnie aktualizują.
Pozostaje zostać przy Twojej tabeli, ścisk niesamowity.
3 miejsca premiowane awansem 6 drużyn ciągle w grze :grin:
 
darter 134

darter

Użytkownik
Kursy bierzemy z OddsRinga czy WilliamHilla?
W regulaminie:
&quot;6. Typy oraz kursy bierzemy z oferty bukmachera, który sponsoruje daną ligę.
W przypadku 2 ligi: WilliamHill&quot;
A w pierwszym poscie kolejki: Oddsring.
Jako jedyny chyba w pierwszej kolejce podałem kursy z Willhilla.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak jest, obowiązują kursy wg tego schematu:
1 liga: Winmasters
2 liga: Oddsring
3 liga: Sportingbet
Moja pomyłka, bo kazałem Wam kopiować wg mojego przykładu, ale od 2 kolejki róbcie proszę wg bukmachera, który jest.
pzdr!
Tak więc OddsRing
 
Do góry Bottom