>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Proszę mnie nie wykluczać z turnieju, oddałem ostatnie dwie kolejki, miałem problemy weekendowe i nie miałem możliwości w ogóle coś wrzucić. Teraz wracam : )
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Zauważyłem,że nie dopisałem nazwy bukmachera przy moich typach. Proszę opiekuna o dopisanie, jeżeli nie jest jeszcze za późno. Kursy oczywiście z Oddsring
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Do końca ligi zostało 2 kolejki, są już &quot;pewni&quot; spadkowicze a raczej &quot;zdyskwalifikowani&quot; i jest też 2-óch pewnych awansu do I ligi, walka została o 3 miejsce premiowane awansem i będzie zażarta do ostatniego meczu 5 drużyn ma jeszcze szansę. Gratuluję i pozdrawiam.
P.S. - Mam nadzieję, że prowadziłem dosyć przejrzysto całą ligę i nie ma większych zastrzeżeń. Pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Końcowa tabela dodana, jeśli są jakieś reklamacje prosze na pw jeśli nie to gratulacje wygranym.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Login do OddsRing wysłany na Pw.
P.S. Może chociaż jakaś nagroda za opiekuna ligi, może w postaci jakiś gadżetów ? :&gt;
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
&quot;Z nieskrywanym żalem informujemy, że w związku z planowanymi zmianami w systemie prawnym, wraz z końcem marca będziemy zmuszeni zamknąć konta wszystkich graczy zamieszkałych na terenie Polski. Do tego czasu nasz serwis pracuje bez zmian, a wszystkie postawione zakłady są ważne i będą rozliczone normalnie.

Jeśli na Twoim koncie gracza znajdują się dostępne środki, prosimy o wypłacenie ich przed 31.03.2017, gdyż tego dnia będziemy musieli zamknąć wszystkie polskie konta.

Przypominamy, że wszystkie warunki obrotu bonusów muszą zostać wypełnione przed końcem marca, gdyż zamykając konta graczy będziemy zmuszeni dezaktywować także wszystkie bonusy. Dotyczy to także nieuwolnionych bonusów powitalnych oraz lojalnościowych, które uwalniane są systemowo, a nasza Obsługa Klienta nie ma możliwości ich manualnego odblokowania.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta pod adresem [email protected] .

Pragniemy serdecznie podziękować za czas spędzony wspólnie z nami i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze w przyszłości.

Z poważaniem,
Zespół OddsRing&quot;

Pytanie co dalej?
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Ostatnie kolejki zostały podliczone i tabela dodana.
Piszcie w razie jakichś wątpliwości.
Oczywiście gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim regularnie podającym typy.
Odnośnie nagród kontaktujcie się z Robson1416.
Do zobaczenia w przyszłej edycji
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzcy oraz innym użytkowników aktywnych w konkursie. Fajnie było się z Wami pobawić w tym konkursie. Szkoda tylko, że tak dużo walkowerów się sypało co kolejkę, ale co zrobić :p
Do zobaczenia w przyszłym sezonie w 1 lidze ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dane proszę przekazywać do Marcin-Odra.
Wiadomość ma być taka:
Liga:
Miejsce:
Nagroda:
Loginy:

Wtemacie pisać FB League - Nagroda
pzdr!
 
Do góry Bottom