>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
rozumiem, że nie ma konieczności podawania nazwy bukmachera?
Jest taka konieczność.
edit: ok, już wychwyciłem to (10 kolejka?), lecz nie zmienia to wyniku spotkania (jedynie bilans bramkowy, co zostało także już skorygowane w tabeli).
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Czy zagranie takiego typu jest zgodne z regulaminem?
W konkursie podajemy tylko zdarzenia z piłki nożnej. Dozwolone typy w konkursie to:
- 1, X, 2, 1X, X2, 12,
- over, under (tylko bramki w meczu i na drużynę, żadne rzuty rożne, kartki itp)
- strzeli/nie strzeli
- zakłady na 1 połowię (klasyczne 1,x,2 itd, over/under)
- dokładny wynik
- handicap (tylko główny) oraz handicap -0,5; -1,5 etc.jeżeli nie ma możliwości zwrotu
- bramki w sumie (żadna bramka, 0-1, 2-3, więcej jak 4 itp)
-both to score/both not to score
-typy 1/1, X/1, 1/X itd.
Ten typ jest niezgodny z regulaminem. Będzie minus.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
&quot;W przypadku drużyny, która nie poda w ogóle typów wówczas przegrywają 3-0 (lub więcej gdy dana drużyna podając typy trafi więcej bramek) walkowerem. Jeżeli zdarzy się, że obie drużyny nie podadzą typów to liczymy jako obustronny walkower 0-3. Gdy sytuacja powtórzy się z udziałem tej drużyny wielokrotnie drużyna odpada z konkursu (wszystkie mecze zweryfikowane na 0-3)&quot;
Drużyna LFC zanotowała 9 walkowerów na 13 kolejek. Chciałbym wiedzieć co oznacza w regulaminie słowo &#39;wielokrotnie&#39;? Bowiem na 2 zdobyte pkt drużyna LFC 1 zdobyła akurat przeciwko mojemu zespołowi. Chciałbym wiedzieć czy wynik remisowy będzie zweryfikowany na 3-0 dla mnie, bo konkurs zbliża się do końca, a chciałbym mieć pewność obecnej sytuacji w tabeli, żeby dostosować taktykę. ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
&quot;W przypadku drużyny, która nie poda w ogóle typów wówczas przegrywają 3-0 (lub więcej gdy dana drużyna podając typy trafi więcej bramek) walkowerem. Jeżeli zdarzy się, że obie drużyny nie podadzą typów to liczymy jako obustronny walkower 0-3. Gdy sytuacja powtórzy się z udziałem tej drużyny wielokrotnie drużyna odpada z konkursu (wszystkie mecze zweryfikowane na 0-3)&quot;
Drużyna LFC zanotowała 9 walkowerów na 13 kolejek. Chciałbym wiedzieć co oznacza w regulaminie słowo &#39;wielokrotnie&#39;? Bowiem na 2 zdobyte pkt drużyna LFC 1 zdobyła akurat przeciwko mojemu zespołowi. Chciałbym wiedzieć czy wynik remisowy będzie zweryfikowany na 3-0 dla mnie, bo konkurs zbliża się do końca, a chciałbym mieć pewność obecnej sytuacji w tabeli, żeby dostosować taktykę. ????
Spokojnie, do końca jeszcze trochę kolejek zostało. Wszystko się wyjaśni na dniach, gdy ustalę z mucios88 zasady klasyfikacji końcowej drużyn. W Twoim przypadku trudno by mówić, że zostaniesz z tym punktem na koncie ????
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
14 KOLEJKA
Nichiliści - Koty Kulomioty
goscie
5.12.12 20:45 Szachtar - Juve 2 4.2
5.12.12 20:45 Celtic - Spartak 1 1.67 Barcelona - Benfika obie strzelą tak 1.67
6.12.12 19:00 Bordo - Newcastle 1 1.75
6.12.12 19:00 Hapoel tel aviv - Academica over 3,5 3.75
williamhill
eee nie wiem czemu ale przy drugim zdarzeniu podałem dwa typy co w sumie dalo 5 wiec nie wiem jak mod to rozliczy mam nadzieję że poprostu te dwa mecze zostaną poprostu nie policzone a tylko reszta trzech meczy.
// mucios88 - 5 typ nie będzie liczony czyli mecz Hapoel tel aviv - Academica
 
czort 31

czort

Użytkownik
Do końca miesiąca będę oddawał typy za Mikrobi jest na poligonie i nie ma dostępu do internetu ale typy sam mi podaje konsultujemy się przez telefon.
 
Do góry Bottom