>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

V 256

vernix

Użytkownik
Krótkie ogłoszenia &quot;parafialne&quot;
1. Jako że i w tej edycji FB League nie obyło się bez nieaktywnych drużyn, które sobie totalnie olały konkurs razem z mucios88 postanowiliśmy, że aby być sklasyfikowanym w konkursie należy oddać typy w więcej niż połowie kolejek (tj. min. w 12 kolejkach).
Dla I i II Ligi wyniki z nieaktywnymi drużynami zostaną zweryfikowane w przyszły poniedziałek, najpóźniej we wtorek (tj. po 19. kolejce).
Co więcej przypominam o dodatkowym wymogu dot. wypłat nagród za premiowane miejsca: http://forum.bukmacherskie.com/f357/nagrody-81536.html#post3229383
1. Gracz nie otrzyma nagrody, jeśli jego wkład merytoryczny jest bardzo słaby.
2. Gracz nie otrzyma nagrody, jeśli w ciągu 30 dni nie dokonał żadnego depozytu (czyli w grudniu należy dokonać depozytu).
2. Konkurs dobiega końca zatem apeluję do drużyn, zwłaszcza tych które mają znikome szanse na TOP 3 ligi, żeby nie psuły zabawy i zachowały się Fair Play typując do końca.
Jednocześnie przypominam o punkcie 7 regulaminu:
7. Drużyna, który wycofa się bez napisania powodu zostaje automatycznie wykluczony z gry oraz dostaje zakaz brania udziału we wszystkich konkursach organizowanych przez to forum (czyli wędruje na czarną listę).
Punkt będzie respektowany również wobec osób, którym odechce się typowania w ostatnich kolejkach. To tak ku przestrodze ????

Powodzenia w przyszłych kolejkach!
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
W III lidze jest ostatnia kolejka nie możnaby jej wydłużyć do niedzieli? zwłaszcza że w innych jeszcze zostało więcej kolejek. W sumie to trochę późno to piszę ale zapytać można. ????

// mucios88 - jest już info w terminarzu więc nic nie będziemy zmieniać.
Życzę powodzenia w typowaniu ????
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
2. Gracz nie otrzyma nagrody, jeśli w ciągu 30 dni nie dokonał żadnego depozytu. (czyli w grudniu należy dokonać depozytu)
Czy jeżeli dokonałem wpłaty pod koniec listopada (prawdopodobnie było to 29-30) to czy otrzymam nagrodę?. Czy koniecznie musi być to w grudniu ?:razz:
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
Czy jeżeli dokonałem wpłaty pod koniec listopada (prawdopodobnie było to 29-30) to czy otrzymam nagrodę?. Czy koniecznie musi być to w grudniu ?:razz:
Jeżeli konkurs się skończy przed około 28 grudnia i zostanie rozstrzygnięty + nagrody zostaną dodane (nie wiem czy to się uda) to tak dostaniesz, a jeżeli będzie to później to nie dostaniesz. Jak można nie rozumieć terminu &quot;30 dni&quot;.
 
V 256

vernix

Użytkownik
kiedy jakaś tabelka 1 ligi? ???? warto znać sytuację przed ostatnią kolejką ????
Przepraszam za opóźnienia, ale miałem cały tydzień zawalony robotą. I Ligę już mam podliczona do dzisiejszej kolejki + pkt za wyrzucone drużyny. II Ligę jeszcze dziś podliczę. Jakoś postaram się jutro wstawić aktualne tabele.
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
nie chce narzekać, bo wiem że są święta i każdy ma swoje sprawy, ale Tabela już miała być, a chce sprawdzić na czym stoje ; )
 
V 256

vernix

Użytkownik
VERNIX - Dlaczego mam walkowery?? ...
Pkt. 2 regulaminu:
Każdy może wziąć udział w turnieju. Drużyny zgłaszamy w odpowiednim temacie. Jedna osoba = jedna drużyna.
Pkt. 4 regulaminu:
Każdy użytkownik może reprezentować tylko i wyłącznie jedną drużynę. Wszystkie sposoby oszustwa (sprawdzamy IP) będą surowo karane. Osoby, które korzystają z proxy lub mają kilka kont na jednym IP nie otrzymają nagrody!
szkoda ze tak działacie, ja wiem dlaczego a ty powiesz ? dziwni z was ludzie
Jakbyś był łaskawy napisać &quot;jacy my?&quot; i podać powody, dla których tak działamy.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
Pkt. 2 regulaminu:
Pkt. 4 regulaminu:

Jakbyś był łaskawy napisać &quot;jacy my?&quot; i podać powody, dla których tak działamy.
Ja i mój brat a działacie tak bo kiedy byłem w dolnej części ligi dopisywałeś mi Ptk.na plus kiedy wygrałem wszystkie mecze i zagroziłem czołówce dostałem walkowery i nie chce naprawdę waszej nagrody chce dobrej zabawy moje punkty i ewentualny awans jeśli zasłużę naprawdę zarabiam tyle ze jestem ponad te 100zł czy 70 uwierz a tak jak juz napisałem chyba do Wojtka to nie jest precedens ze ktoś stawia za kogoś typy bo było tak w wielu konkursach wielu to widziałem
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Z jednej strony masz racje, ale wiekszosc stronek, bukow czy to forum ma regulamin w ktorym jasno jest napisane, ze jedno ip jeden uzytkownik. Ta zasada tyczy sie uszustow, ktorzy probuja cos wygrac nieuczciwie. Nikt nie mowi, ze Ty jestes oszustem...A to, ze przegrywales a potem wygrales kilka pojedynkow nie ma zadnego znaczenia.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
Moim zdaniem ma dlatego ze na początku było oki dostawałem ptk. za zwycięstwa później było to poprawione na walkowery a tak jak już napisałem nie chce nagrody jestem ponad te 70 czy 50 zł
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Ok to teraz pytanie do adminów. Rozumiem, że jest postawionych kilka walkowerów przeciwko mikrobi6. A dlaczego nie wszystkie? Jaka tu sprawiedliwość? Ja z kolegą mikrobi6 tracę punkty a inni co wygrali lub przegrali mecze dostają gratisowe punkty? Może ktoś wytłumaczy o co chodzi? Bo wydaje mi się, że chodzi o dobrą zabawę i chyba, żeby to się wszystko sprawiedliwe odbywało a tak nie jest.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Sorry za dubel post ale chodziło mi o walkowery na wszystkie mecze lub na żadne. Niesprawiedliwe jest dając walkowery na kilka meczy bo tracą na tym inni zawodnicy. Rozumiem jak ktoś daje typy na kilka kolejek a potem ma to w dupie i już nie typuje. To okej... ale w takiej sytuacji proszę o wyjaśnienia.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Przecież moderator wszystko wytłumaczył, kolega dostał walkowery tylko za mecze, w których za niego typy oddawał inny użytkownik. Zweryfikowanie wszystkich meczy na walkower miałoby miejsce, jakby taka sytuacja miała miejsce w więcej niż połowie wszystkich spotkań. I pewnie nie byłoby problemu, gdyby te typy podał za kolegę jakiś mod lub inny nie biorący udziału w zabawie user, któremu kolega by przesyłał typy. Ale typy podawał użytkownik, który również jest managerem w tej zabawie i ma swoją drużynę w Ekstraklasie. A regulamin mówi jasno, że &quot;Każdy użytkownik może reprezentować tylko i wyłącznie jedną drużynę.&quot; Ot cały problem. I nie miejcie pretensji bo każdy zapisując się do konkursu pisze ze przeczytał regulamin. I tak jak nieraz się z modami tutaj nie zgadzam, tak w tym przypadku wszystko jest w 100% zgodnie z regulaminem.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
z góry przepraszam za w/o w ostatnich 2-óch kolejkach, niestety sporo w trasie przebywałem, a to przed świętami było i niestety skończyło się jak skończyło.

Nie Ty jeden ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Przecież moderator wszystko wytłumaczył, kolega dostał walkowery tylko za mecze, w których za niego typy oddawał inny użytkownik. Zweryfikowanie wszystkich meczy na walkower miałoby miejsce, jakby taka sytuacja miała miejsce w więcej niż połowie wszystkich spotkań. I pewnie nie byłoby problemu, gdyby te typy podał za kolegę jakiś mod lub inny nie biorący udziału w zabawie user, któremu kolega by przesyłał typy. Ale typy podawał użytkownik, który również jest managerem w tej zabawie i ma swoją drużynę w Ekstraklasie. A regulamin mówi jasno, że &quot;Każdy użytkownik może reprezentować tylko i wyłącznie jedną drużynę.&quot; Ot cały problem. I nie miejcie pretensji bo każdy zapisując się do konkursu pisze ze przeczytał regulamin. I tak jak nieraz się z modami tutaj nie zgadzam, tak w tym przypadku wszystko jest w 100% zgodnie z regulaminem.
Jak wyżej.
Sorry za dubel post ale chodziło mi o walkowery na wszystkie mecze lub na żadne. Niesprawiedliwe jest dając walkowery na kilka meczy bo tracą na tym inni zawodnicy. Rozumiem jak ktoś daje typy na kilka kolejek a potem ma to w dupie i już nie typuje. To okej... ale w takiej sytuacji proszę o wyjaśnienia.
Podam przykład z II Ligi, którą również podliczam. Jest tam pewna drużyna, która też ma sporo W/O, ale nie tyle by być zdyskwalifikowaną i jakoś inne drużyny, które pogubiły z nią punkty nie mają z tego powodu pretensji. Co więcej dalej typuje mimo, że szans na miejsce premiowane nagrodą nie ma.
Ja i mój brat a działacie tak bo kiedy byłem w dolnej części ligi dopisywałeś mi Ptk.na plus kiedy wygrałem wszystkie mecze i zagroziłem czołówce dostałem walkowery...
Jakby mnie interesowało kto wygra ligę... ????
Rozumiem, że może coś komuś wypaść i nie będzie w stanie podawać typów. Ale są telefony kom. i przez sieć kom. można wejść, spisać typy i kursy, wysłać na PW do mnie lub przez swojego brata do mnie po uzgodnieniu na PW lub nawet SMS-em. A tak to jaką mam pewność, że to nie Twój brat podawał typy? Skoro miałeś z nim kontakt to i ze mną nie byłoby większym problemem się skontaktować.
 
Do góry Bottom