>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

Status
Zamknięty.
conti73 106

conti73

Użytkownik
Drugi raz proszę poprawić mój nick na conti73 w 1/2 LM
może &quot;conti93&quot; wygląda fajnie ale tak jakoś nie dla mnie.

/SimonS - inny nick nie dostaniesz nagród xD
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
troche w kulki polecieliście... albo tak albo tak i wcześniej konkretna decyzja, a nie nagle tuż przed... Akurat fart bo na mecz nie poszedłem to aż tak sporo oferty nie uciekło, ale... Gdybym szedł jak to na początku miało miejsce to pewnie by się wróciło w nocy i lipa totalna dzieńwe plecy, wypaczony wynik.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Gdybym szedł jak to na początku miało miejsce to pewnie by się wróciło w nocy i lipa totalna dzieńwe plecy, wypaczony wynik.
To i tak bys mial co typowac, wieczorem tez sa ligi, w nocy graja latynosi, dobry typer i z g.... bat ulepi ;)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Obserwator w swoim pojedynku podal nieregulaminowy typ ????
16. W każdym z meczów można typować następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- Czy oba zespoły strzela gola
- Czy dany zespół strzeli/ nie strzeli gola
- handicapy (nie dotyczy asianów:! ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
No fakt... Choć w sumie to regulaminowe &quot;over/under&quot; nie jest sprecyzowane, czy dotyczy tylko liczby bramek, czy wszystkich zdarzeń z oferty Unibet na &quot;over/under&quot; ? :razz:
Jeśli ktoś z opiekunów uważa, że typ na over kartkowy jest niezgodny z regulaminem to mogę podać inny ? Czy ⛔ z miejsca ?
http://forum.bukmacherskie.com/f324/le-final-obserwator-m-vs-hajduk-58786.html#post2214822
Na 100% ⛔z miejsca,tak było we wcześniejszych fazach,nie ma co kombinować,trzeba się przyznać do błędu i pogodzić z porażką,tym bardziej,że czytałem wcześniej temat i widzę,że już jedną rundę przeszedłeś dzięki decyzji Simonsa ???? Także wiesz.....⛔ ;)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Takie pytanie: Dzisiaj koncza sie rozgrywki, jutro pewnie podsumowanko i do kogo mamy wysylac loginy Unibet? ???? Tak zeby w miare jak najszybciej kasa pojawila sie w Unibet, super by bylo jakby to byl przyszly tydzien ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jest ⛔ chyba, że Twój rywal się zgodzi na podanie typu zastepczego. Jak nie to regulaminowo ⛔.
Brooklyn, nie z mojej decyzji, tylko z wyboru Jego rywala, jest wielka różnica.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do kasy to większość z Was wie, ale dla tych co nie wiedzą, dopisywanie nagród zależy głównie od bukmachera.

Loginy prześlijcie do mnie na PW. Czas jest do poniedziałku godz.: 23:00
Login na forum
Login na Unibet
miejsce zajęte w uczcie

We wtorek przekażemy dane do Unibetu i pewnie do końca przyszłego tyg kasa będzie.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Co do kasy to większość z Was wie, ale dla tych co nie wiedzą, dopisywanie nagród zależy głównie od bukmachera.
Z tego co sie orientuje to Unibet szybko ksieguje na kontach wiec jezeli twierdzisz ze lista pojdzie we wtorek to mysle ze w przyszlym tygodniu kasa powinna byc juz na koncie ;)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
A i jeszcze jedno sorry za post pod postem. Ostatnia edycja wymagala podania zarowno loginu jak i ID czy tym razem tez tak mamy podawac?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Brooklyn, nie z mojej decyzji, tylko z wyboru Jego rywala, jest wielka
różnica.
Oj tam,gdybyś miał lepszy humor,to z tego co widziałem,mogłeś cofnąć decyzje,bo koleś nie napisał,że jest oszustem,tylko pod wpływem emocji,żeby go wyrzucić z konkursu ???? A kolega Obserwator skorzystał z Twojej przychylnośći,jestem totalnie obiektywny bo odpadłem kawalek czasu temu,więc chciałem tylko wyrazić swoje zdanie i pomóc w rozwiązaniu problemu userowi:&gt;
jakoś nie widziałem, żeby ktoś dawał over kartkowy...
Tu nie chodzi o over kartkowy,opcji jest w chu chu i trochę ???? Akurat na tym etapie powinieneś wiedzieć,co można,a czego nie:cool:
haha pożyjemy, zobaczymy, nie bądź aż tak do przodu...;)
To tylko obiektywne zdanie ???? Ja lubię być Fair Play,nie lubię czegoś,co łatwo mi przychodzi,jeśli wiem,że zrobiłem źle,to się przyznaję ????

no widzisz, wystarczy przestrzegać regulaminu i się przechodzi nawet, gdy się przegrywa 0:eek:ne:grin:
Niech Ci będzie,ja bym się wtedy inaczej zachował,ale ja to ja,Ty to Ty ???? EOT bo sprawa wyjaśniona;) ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie wiem, co próbujesz sugerować stwierdzeniem, że zachowałbyś się inaczej !? Miałem zrezygnować w ramach solidarności !?
Ja sam sobie awansu nie przyznałem ! SimonS też sobie tego nie stworzył z plasteliny... Jeśli próbujesz sugerować, że awansowałem dzięki komuś/czemuś, wykorzystując próbę oszustwa przeciwnika, to jesteś w błędzie, bo pisałem wtedy, że wg mnie powinniśmy dograć ten pojedynek normalnie, tzn. 0:1 po 1.dniu i normalne typy 2.dnia...
Nie no, jakieś &quot;kombinowanie&quot; jest dostrzegalne, ale jednak uważam, iż ostrzeżenie powinno wystarczyć 0:1 i dziś rozstrzygamy rywalizację normalnie
więc nie wiem o co Ci chodzi...
Przyznałem się do błędu ; &quot;no fakt&quot; = potwierdzenie tego, że typ jest niezgodny z regulaminem i tego nie kwestionuję...
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Obserwator,nie spinaj już galotów,napisałem EOT to EOT ???? Poza tym jeśli dajesz cytat swojego posta,to cytuj go w całości,bo tam własnie są zawarte owe magiczne słowa,nie śmiećmy tu już,
Simons co z tym IP?? Bo wyżej zostało zadane pytanie,rok temu w którymś z konkursów organizowanych przez Unibet,trzeba było podać IP gracza i Login,odnieś się jeśli możesz,
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
i żebym nie był jedynym finalistą łamiącym regulamin, to proponuję odwiedzić finał LM Uczty...
2 i Hand na 2 = powtórzony typ :] więc błąd w podliczeniu jest i już jest nas dwóch ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom