>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

Status
Zamknięty.
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jest ⛔ chyba, że Twój rywal się zgodzi na podanie typu zastepczego. Jak nie to regulaminowo ⛔.
nie ma jak przenieść presje na kogoś innego:razz:
I teraz mam dylemat, gdyby to była sobota czy niedziela to spoko, bo bogata oferta, a dziś w czym przebierać nie ma za bardzo i psuje mi to taktyke, ewentualnie typ możesz mi zabrać ten akurat, który chciałem, choć większość zdarzeń już wybrałem...
No nic, trudno, podaj zastęczy typ, najwyżej strace materialnie, ale moralnie będzie ok ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ale Ci presja, piszecie o tym jakby to było nie wiadomo co ... :p W fazie pucharowej, mniejsze zamieszanie, wiec pozwalalem na zmiany za pozwoleniem przeciwnika, byly osoby co sie zgadzaly, byly takie co mowily ze nie wiec nic nowego ani dziwnego w zasadzie :p
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kiedy będą wypłacane nagrody za wszystkie rundy? ????
Nigdy ????
Loginy prześlijcie do mnie na PW. Czas jest do poniedziałku godz.: 23:00

Login na Unibet
ID Unibet
miejsce zajęte w uczcie
4 osoby dopiero napisały, także dajcie jeszcze ID do tego.​
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W finale lepszy okazał się adrianoss, wygrał tym samym naszą piłkarską Ligę Mistrzów. Gratuluję, również użytkownikowi conti73. Dziękuję za wspólną zabawę, mam nadzieję, że nie tylko mi się podobało.
Jednak wg mnie wygrał conti73 !!! 5.typ adrianoss&#39;a 1.dnia powinien być potraktowany jako zły, gdyż powtórzył typ przeciwnika, a wtedy conti73 wygrywa 16,92 : 16,55 !!!
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Jednak wg mnie wygrał conti73 !!! 5.typ adrianoss&#39;a 1.dnia powinien być potraktowany jako zły, gdyż powtórzył typ przeciwnika, a wtedy conti73 wygrywa 16,92 : 16,55 !!!
Nie widzę nic powtórzonego. Mecz może tak, ale typ nie. Gdyby zagrał x2 to tak. W regulaminie nie ma mowy o zakazie typowania tych samych spotkań.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A to zwycięstwo drużyny A i handicap na tą samą drużynę to nie jest powtórzony typ ?? Aha, to w takim razie, sorry mój błąd :razz: 1 forum, a 15 interpretacji &quot;powtórek&quot;;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
A to zwycięstwo drużyny A i handicap na tą samą drużynę to nie jest powtórzony typ ?? Aha, to w takim razie, sorry mój błąd :razz: 1 forum, a 15 interpretacji &quot;powtórek&quot;;)
Gdyby pierwszy użytkownik zagrał typ X (-1) - Y 1, a drugi po prostu X to wtedy typ powtórzony. Bo wiadomo, że jeżeli pierwszy trafi, to drugi też.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A, skoro jest tyle wątpliwości z tym, to nie można powtarzać jakiegokolwiek typu czyli dajemy ov 1.5 to dla przeciwnika zostaje under, nie może zagrać jakiekolwiek overa. Tak chyba bedzie najjaśniej i najprościej.
Czyli ktoś gra over 2,5 to over 3,5 jest zabroniony, ale jak ktoś gra 1, to handicap 1 jest dozwolony... dziwne:razz:
Podsumowując, fajny konkurs, organizacja nawet, nawet, osobiście pochwalę opiekuna mojej grupy - flamaster, dobra robota (podliczanie na bieżąco, tabela w miarę możliwości też) ✅ dla Ciebie,
Do następnego razu Panowie i Pani;)
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
&quot; Uczta piłkarska 2011 dobiegła końca . Konkurs uważam za bardzo fajną inicjatywę . Został dobrze zorganizowany. W szczególności chciałem pochwalić opiekuna mojej grupy - Ajax ( zarówno podliczanie jak i wrzucanie wyników do tabeli odbywało się w szybkim tempie) oraz późniejszego opiekuna - Kanonier0392 który bardzo dobrze wykonywał swoją pracę ( szybkie podliczanie typów i aktualizacja tabeli ) Gratuluje również moim przeciwnikom którzy toczyli ze mną zacięte pojedynki a w szczególności mojemu rywalowi finałowemu - Conti73 za walkę do samego końca ????

Czekamy na kolejną edycję ????
Pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dam info jak przekażemy dane do Unibetu, a na pewno ktoś z osób które wygrały nagrody napisze posta, jak zauważy, że już na koncie jest, bo tak zazwyczaj było.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Podali wszyscy oprócz leon92mielonka. Ale żeby Cię zadowolić, lista osób które podały:
Columbus
coolmen7
Krzysztofix
Observator(M)
BrooklynBounce
Lighter
Davey Watt
nikifor
prof
Kanonier
dawczan
PhillipS
Sumada90
conti73
adrianoss
sebek2301
Riki
Crowned
Kanas
jawek
Martinho19
vdv
Benek
Hajduk
Piotrek_
ipococito
YoungMoney

Do leona oczywiscie poszlo PW takze czekam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Skoro 1 osoba nie podała, to mogę &quot;nagiąć&quot; termin o parę dni ... ale w nieskończoność nie będę też czekał, bo domyślam się, że Wy też nie chcecie. Ale póki co czekamy ????
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Moim zdaniem przed kazdym konkursem powinno sie podawac w osobnym temacie dane typu login czy ID, zeby pozniej nie bylo czekania... No ale coz pozostaje poczekac jak Leon laskawie powroci na forum ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do Leona to napisał w swoim temacie przecież, że będzie miał problemy z internetem i może go nie być, więc pewnie dlatego jest z nim problem. Jak ktoś ma do niego kontakt to niech mu powie co i jak, bo szkoda, żeby stracił nagrodę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom