>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W tym temacie można zgłaszac jakiekolwiek blędy w regulaminie itp.
Jednak nie wszystkie bedą poprawiane bo trzeba umiec podawac swoje typy i robic to rzetelnie a nie na &quot;odwal się&quot;.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
No to może ja zacznę :jezora: Mamy złożyć drużynę 6-cio osobową, w skład której będzie wchodził m.in. rozgrywający. Czy rozgrywający też będzie rozliczany ze zdobytych punktów? Czy może będzie uwzględniana jakaś specjalna klasyfikacja (jakieś klasyfikacje poszczególnych pozycji są przecież prowadzone)?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to może ja zacznę :jezora: Mamy złożyć drużynę 6-cio osobową, w skład której będzie wchodził m.in. rozgrywający. Czy rozgrywający też będzie rozliczany ze zdobytych punktów? Czy może będzie uwzględniana jakaś specjalna klasyfikacja (jakieś klasyfikacje poszczególnych pozycji są przecież prowadzone)?
W regulaminie jest jasno podane że podajesz szóstke z podziałem na pozycje :
- rozgrywający
- dwóch środkowych
- atakujący
- dwóch przyjmujących

A jeśli chodzi o punktowanie to kazdy gracz ile zdobędzie pkt nawet rozgrywający ( ostatnio nawet Esko zdobył 9pkt w meczu z Polakami ) punktuje więc każdy gracz Twojego zespolu jest rozliczany tak samo.
Nie ma żadnych poszczegolnych klasyfikacji z podziałem na pozycje.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego składu na LŚ. Z rozpędu wpisałem 3 Brazylijczyków. Ta zmiana to Sean Rooney (USA) za Murilo Endresa. Przepraszam za kłopot.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie żebym się czepiał, ale niektórzy dali sklady i wyniki pierwszych spotkań po ich rozpoczęciu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
kiedy i kto podlicza??
Czytać regulamin ;)
15. Nieprawidłowo przypisany zawodnik na pozycje nie punktuje w zgłoszonym zespole przez uczestnika.
16. To samo tyczy się w przypadku trzech graczy z jednego kraju, bo przypominam można podawac conajwyżej 2 z jednego kraju a niektórzy dawali po 3 ... W tym przypadku z punktowania odpada ten co zdobędzie najwięcej pkt z tego zespołu. Np Giba 7pkt, Bruno 2pkt a Visotto 10pkt to nie zaliczany będzie Visotto.
17. Wszystko na celu aby &quot;wynagrodzic&quot; poprawne zgłoszenie zespołu, bo niektórzy mają wyraźnie problemy.
18. Nie dopominac się każdego dnia o wyniki i aktualną tabele bo taka pojawi się dopiero po zakończeniu całego turnieju tak szybko jak to będzie możliwe.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
hehe, no ale ciekawy bylem, czy na bierząco podliczają:&gt;
Na bieżąco to jedynie typy &quot;codzienne&quot;. Bo zawodników to na koniec Robson pewnie doda.
Czuję, że chcesz mu pomóc 8)
Pamiętając Ciebie z Typera Bundesligi ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Na bieżąco to jedynie typy &quot;codzienne&quot;. Bo zawodników to na koniec Robson pewnie doda.
Czuję, że chcesz mu pomóc 8)
Pamiętając Ciebie z Typera Bundesligi ;)
a no mógłbym się tym zająć, ale dopiero od poniedziałku, a turniej sie konczy w niedziele, takze odpada. ale polecam się na przyszłość;) hehe

a ortograf=obciach:| grałem w pokerka i z pośpiechu:p
 
porky 104

porky

Użytkownik
Witam.
Jestem dzisiaj cały dzień w domu i ogólnie się nudzę..
Jeżeli brakuje Wam ludzi, to mogę się zająć podliczaniem punktów..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzięki że wyraziłeś chęc podlcizania. Ale ja nie widze takiej potrzeby, nie ma zbyt dużo liczenia przy tym konkursie. Typy podlcizam na bieżąco można powiedziec u siebie w zeszycie mam wszystko rozpisane kto ile pkt, ale nie wrzucam na forum narazie bo nie widze takowej ptorzeby. Mecze są co dziennie więc za dużo z tym by było zachodu tak sądze. A tak usiąde w poniedziałek i ogarne koncową tabele;)
Cierpliwości po niedzieli będzie końcowa tabelka.
 
tiger2700 0

tiger2700

Użytkownik
W takim razie proszę o usunięcie posta 14 w dziale 26 lipca-typowania, w którym pomyliłem się i zamiast na Brazylię postawiłem na Serbię
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Te typy są i tak mało ważne. Dostarczają mało punktów w porównaniu do punktujących zawodników czy poprawnie wytypowania 1 i 2 miejsca. Więc dodatkowe kilka pkt. za wiele nie dają.
Uważam, że Vader ma rację.
Przy kolejnych konkursach można wziąć to pod uwagę.

pozd(R)awiam
 
Do góry Bottom