>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niejasności

vader 2,8K

vader

Forum VIP
ten pendriveto bardziej jako gadzet ozdobny czy jakas pojemnosc ma ? ???? czy nie wiadomo ? ????
Coś Ty taki ciekawy? :|
Pytałem sam snajpera i On nie wie. Nagrody funduje firma expekt. Także póki co nie wiemy jaka pojemność, kolor, rozmiar...
Ale jak mi wiadomo zupełnie przypadkowo i nieoficjalnie będzie to &quot;drobna&quot; nagroda. Więc nie można liczyć, że będzie to drogi pendrive o ogromnej pojemności.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Coś Ty taki ciekawy? :|
Pytałem sam snajpera i On nie wie. Nagrody funduje firma expekt. Także póki co nie wiemy jaka pojemność, kolor, rozmiar...
Ale jak mi wiadomo zupełnie przypadkowo i nieoficjalnie będzie to &quot;drobna&quot; nagroda. Więc nie można liczyć, że będzie to drogi pendrive o ogromnej pojemności.
Chce wiedziec co moge dostac ????
nie mowie ze to ma byc jakis super hiper, tylko czy to bedzie 512mb czy cos wiecej moze ????
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przy typowaniu podium chodzi o wytypowanie kto bedzie na 1 miejscu , kto na 2 i 3 czy po prostu o trojke ktora stanie na podium bez okreslania kolejnosci?
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Skąd pomysł na podawanie typów przed kwalifikacjami?
Rozumiem, że jakies zasady trzeba było wymyślić ale zamienia to ten konkurs trochę w toto lotka. Treningi nie pokazują absolutnie nic i nadaje to bardzo dużą losowość typów. Co prawda jak ktos śledzi rozgrywki to mniej więcej wie jak wygląda czołówka ale podając kolejność na podstawie analizy treningów mamy raczej znikome szanse na trafienie ????
Dodatkowo:
np. jezeli dobrze wytypujemy kierowcow ktorzy zajeli miejsca 1 oraz 5 dostajemy za to 14pkt.
za 1 miejsce - 10pkt (+5pkt bonus?) + 5 miejsce - 4 pkt to chyba łącznie 19 ? ????
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Nie można edytować postów więc jeszcze:
W tym momencie nie opłaca się poprawnie wytypować samych miejsc 7 i 8... gdy zrobimy to poprawnie dostaniemy tylko 3 pkt jeżeli na odwrót (zawodnik, którego wytypujemy jako 7 zajmie 8 miejsce i na odwrót) dostaniemy 4 pkt ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Skąd pomysł na podawanie typów przed kwalifikacjami?
Rozumiem, że jakies zasady trzeba było wymyślić ale zamienia to ten konkurs trochę w toto lotka. Treningi nie pokazują absolutnie nic i nadaje to bardzo dużą losowość typów. Co prawda jak ktos śledzi rozgrywki to mniej więcej wie jak wygląda czołówka ale podając kolejność na podstawie analizy treningów mamy raczej znikome szanse na trafienie ????

Dodatkowo:
za 1 miejsce - 10pkt (+5pkt bonus?) + 5 miejsce - 4 pkt to chyba łącznie 19 ? ????
Oczywiscie, ale jest to podany przyklad bez pkt bonusowych

Dlugo bilem sie z myslami czy pozwolic typowac przed kwalifikacjami czy po. Zdecydowalem ze jednak przed poniewaz:
-Ktos leniwy moze sobie skopiowac wyniki z kwalifikacji do typera i ma ogromne szanse na duza liczbe pkt.
-Sa tory gdzie niewiele sie dzieje i rzadko dochodzi do wyprzedzen.
-Wiadomo z jaka iloscia pojedzie dany kierowca.
-Po kwalifikacjach, wieczorem ktos moze dostac jakas kare co odrazu bedzie skazywac typerow co podali typy zaraz po kwalach

Nie można edytować postów więc jeszcze:
W tym momencie nie opłaca się poprawnie wytypować samych miejsc 7 i 8... gdy zrobimy to poprawnie dostaniemy tylko 3 pkt jeżeli na odwrót (zawodnik, którego wytypujemy jako 7 zajmie 8 miejsce i na odwrót) dostaniemy 4 pkt ????
No to smialo, ponies ryzyko i sprobuj tak wytypowac :spokodfhgfh:
 
toxic 0

toxic

Użytkownik

-Ktos leniwy moze sobie skopiowac wyniki z kwalifikacji do typera i ma ogromne szanse na duza liczbe pkt.
-Sa tory gdzie niewiele sie dzieje i rzadko dochodzi do wyprzedzen.
-Wiadomo z jaka iloscia pojedzie dany kierowca.
-Po kwalifikacjach, wieczorem ktos moze dostac jakas kare co odrazu bedzie skazywac typerow co podali typy zaraz po kwalach
Ad.1
Jest to jakieś wytłumaczenie ale jak widac po poprzednich wyścigach takie założenia sie nie sprawdzają. Fakt faktem kwalifikacje ułatwiają ale z drugiej strony po kwalifikacjach wszystkie typy wnioskowane po treningach mogą byc zupełnie nietrafione (przykład poczatkowych wyników Rosberga na treningach). Dodatkowo ilość paliwa w bolidach też ma ogromne znaczenie - a ta informacja jest podawana dużo później. Więc moznaby podawac typy do końca kwalifikacji a paliwo i tak robi swoje.
Ad.2 Owszem ale teraz będzie wiecej torów &quot;luźnych&quot; i może niewiele jest wyprzedzeń w walce na torze ale duzo w pit stopach ???? Dodatkowo stawka w tym momencie jest bardziej wyrównana niż w pierwszych 5 wyścigach i widać więcej wyprzedzania. Zresztą wyprzedzanie w tym roku jest bardzo trudne na wszystkich torach (niestety ???? ).
Ad.3 Pewnie chodziło o paliwo - tak jak napisałem o tym dowiadujemy się najczęściej wieczorem.
Ad.4 Niby masz rację ale typer powinien być zainteresowany kwalifikacjami i wiedzieć czy jakis kierowca cos przeskrobał i uwzględnić to w typach. Można też powiedzieć, że po obstawieniu przed kwalifikacjami, już podczas nich może zdarzyć się coś niespodziewanego (np. wypadek Massy).
Ja myślę, że typy można by podawać np do godziny 16:00 w sobotę.
Jest juz wtedy po kwalifikacjach a przed ważeniem. Chociaz i tak zawsze wiadomo, że Alonso jest Najlżejszy ????
Tak czy inaczej jak bedzie trzeba to trzeba się będzie dostosować ????
Nie zmienia to faktu, że i tak wygram ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Mam pytanie:
Mianowicie czy typy mogą się powtarzać ? Bo ja np będę zawsze dawać typy na ostatnią chwilę i nie będzie mi się chciało sprawdzać 100 postów nade mną czy ktoś już przypadkiem tak samo nie wytypował jak ja.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie:

Mianowicie czy typy mogą się powtarzać ? Bo ja np będę zawsze dawać typy na ostatnią chwilę i nie będzie mi się chciało sprawdzać 100 postów nade mną czy ktoś już przypadkiem tak samo nie wytypował jak ja.
Mogą, byle by nie były bezczelnie skopiowane od ktoregoś z uczestników zabawy!
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
czemu już nie można podać typów? zawody są jutro...
regulamin, regulamin i jeszcze raz regulamin :!:

Zasady typowania :!: :!: :!:
- temat z typami zostanie otworzony przed samymi treninigami, a zamkniety przed rozpoczeciem kwalifikacji.
- w przypadku nie zamkniecia tematu, typy podane po rozpoczeciu kwalifikacji beda usuwane.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Za każdego wytypowanego kierowcę, który znalazł się w pierwszej ósemce ale nie dojechał na wytypowanej pozycji - bonus 2pkt
________________
Co to znaczy ? Chodzi o każdego kierowcę który w trakcie wyścigu był chociaż przez chwilę w I 8-ce ?
 
mor7al 0

mor7al

Użytkownik
chodzi tylko o kierowców, którzy w klasyfikacji końcowej wyścigu znaleźli się w pierwszej ósemce, na innej pozycji niż wytypowana.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
ok ???? myślałem że o kierowców którzy na początku wyścigu byli na wytypowanych miejscach a dojechali na innych ale w I ósemce
 
Do góry Bottom