>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W tym temacie można pisac pytania odnośnie konkursu.

Jednak nie przyjmujemy żadnych zmian w typach :!:

I zanim zadacie pytanei przeczytajcie REGULAMIN
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Jesli ktos postawi czysta &quot;jedynke&quot; np. na Milan, to czy jego przeciwnik moze wziac handicap -1 na Milan ?
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
16. Rywalizacja polega na podaniu 5 typów z kursem max 4,00 (wyższy kurs = 4.00). O zwycięstwie decyduje wyższe AKO.

czyli dobrze rozumiem:

rozumiem ze 5 typow z oferty 1 dnia np. soboty?
a stawka na kazdy zaklad to 100j tak jak w TD?
i wygrywa ten kto bedzie mial wiecej j po rozegraniu 5 meczy?
a kiedy padnie remis?- zadko sie zdarza zeby po 5 typach dwoch graczy mialo tyle samo j...no chyba że -500...
a z jakich lig typujemy?

oraz jeszcze jedno jakie są plany od kiedy ruszamy?
 
k_ubell_a 0

k_ubell_a

Użytkownik
Mysle,ze regulamin musi byc nieco doprecyzowany,bo sporo niejasnosci sie pojawia juz od poczatku. No i niech organizatorzy postaraja sie moze pokazac co i jak odnosnie sposobu typowania na przykladzie. Sama idea i forma konkursu baaardzo ciekawa.:spokodfhgfh:
 
dwadziescia1 14

dwadziescia1

Użytkownik
16. Rywalizacja polega na podaniu 5 typów z kursem max 4,00 (wyższy kurs = 4.00). O zwycięstwie decyduje wyższe AKO.

czyli dobrze rozumiem:

rozumiem ze 5 typow z oferty 1 dnia np. soboty?
a stawka na kazdy zaklad to 100j tak jak w TD?
i wygrywa ten kto bedzie mial wiecej j po rozegraniu 5 meczy?
a kiedy padnie remis?- zadko sie zdarza zeby po 5 typach dwoch graczy mialo tyle samo j...no chyba że -500...
a z jakich lig typujemy?

oraz jeszcze jedno jakie są plany od kiedy ruszamy?
Wydaje mi się że chodzi o to, że liczy się iloczyn kursów typów trafionych i ten który ma wyższe wygrywa.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
tylko jak będzie działać typowanie - &quot;kto pierwszy ten lepszy&quot; jest trochę nieuczciwe. Jak mniemam gramy tylko na weekendzie i wiemy wcześniej z kim się mierzymy ??
Idea sama w sobie ciekawa i się zapisze, ale lepsze moim zdaniem byłoby coś jak liga typerów - stałe mecze dla wszystkich i typy bramkowe, choć po zastanowieniu taka rozgrywka może być również ciekawa, ba nawet ciekawsza bo liczy się wiedza i wstępne przeanalizowanie a nie czysty fart (jak odgadnięcie ilości bramek)

ps. jesli mierzę się &quot;mano a mano&quot; z przeciwnikiem nie mogę powielić jego typu, ale co z innymi &quot;parami&quot; z mojej ligi i innych lig??
Bo przecież nie ma opcji żeby 160 ludzi nie wybrało tego samego meczu co ja (a tym bardziej jak po 5 mamy brać), a analizowanie wszystkich lig (konkursowych) i sprawdzanie kto co już &quot;zaklepał&quot; zabierze absurdalnie dużo czasu.
Inna sprawa, że bez takiego ograniczenia co sprytniejsi mogą podbierać typy kolegów z innych lig (np. czołowej 3 ) ;) Tu by się przydał jakiś skrypt - każdy typuje swoje, upływa termin i dopiero jak nie można wprowadzić zmian typy są jawne dla wszystkich

Dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie takiej strony jak w lidze typerów - każdy miałby swój login, podawałby swoje typy i widoczne byłby po pewnym czasie. Myślę że dałoby się to jakoś zorganizować - niestety sam dość marnie znam się na php itp. językach więc nie pomogę.
Ale chętnie wezmę udział w tworzeniu przejrzystego regulaminu.
 
simons 646

simons

Forum VIP
16. Rywalizacja polega na podaniu 5 typów z kursem max 4,00 (wyższy kurs = 4.00). O zwycięstwie decyduje wyższe AKO.
czyli dobrze rozumiem:
rozumiem ze 5 typow z oferty 1 dnia np. soboty?
a stawka na kazdy zaklad to 100j tak jak w TD?
i wygrywa ten kto bedzie mial wiecej j po rozegraniu 5 meczy?
a kiedy padnie remis?- zadko sie zdarza zeby po 5 typach dwoch graczy mialo tyle samo j...no chyba że -500...
a z jakich lig typujemy?
oraz jeszcze jedno jakie są plany od kiedy ruszamy?
No to chyba dosc jasno napisane.
wygrywa ten kto trafi wyzsze AKO, czyli nie ma zadnych stawek. Patrzysz co wchodzi, liczysz AKO i gra.

19. Każdy zwycięzca meczu w kolejce otrzyma 3 pkt, w przypadku remisu bedize to 1 pkt. O wyższym miejscu w tabeli decyduje wyzsze trafione AKO ze wszystkich rozegranych spotkań.

a to chyba odp na Twoje pytanie o remisach.
Ruszamy jak bedzie sponsor, jest napisane.
tylko jak będzie działać typowanie - &quot;kto pierwszy ten lepszy&quot; jest trochę nieuczciwe. Jak mniemam gramy tylko na weekendzie i wiemy wcześniej z kim się mierzymy ??
Tak kto pierwszy, innego sposobu raczej nie ma ... zamawiac zdarzenia czy co ? xD Tak w TD dziala i jest ok wiec nie ma co cudowac
Idea sama w sobie ciekawa i się zapisze, ale lepsze moim zdaniem byłoby coś jak liga typerów - stałe mecze dla wszystkich i typy bramkowe, choć po zastanowieniu taka rozgrywka może być również ciekawa, ba nawet ciekawsza bo liczy się wiedza i wstępne przeanalizowanie a nie czysty fart (jak odgadnięcie ilości bramek)
Liga typerow jest swoja droga, regulamin do tego konkursu juz jest i nie bedzie zmieniany pewnie, jak juz to dopracowany.
ps. jesli mierzę się &quot;mano a mano&quot; z przeciwnikiem nie mogę powielić jego typu, ale co z innymi &quot;parami&quot; z mojej ligi i innych lig??
Bo przecież nie ma opcji żeby 160 ludzi nie wybrało tego samego meczu co ja (a tym bardziej jak po 5 mamy brać), a analizowanie wszystkich lig (konkursowych) i sprawdzanie kto co już &quot;zaklepał&quot; zabierze absurdalnie dużo czasu.
Inna sprawa, że bez takiego ograniczenia co sprytniejsi mogą podbierać typy kolegów z innych lig (np. czołowej 3 ) :wink: Tu by się przydał jakiś skrypt - każdy typuje swoje, upływa termin i dopiero jak nie można wprowadzić zmian typy są jawne dla wszystkich
Ehh chyba nie brales udzialo w zadnym konkursie ...
W jednej parze nie mozna powielac typow bo tak powiedzmy Ty jak i przeciwnik bedzieci grali to samo i bedzie ciagle remis ...
Skrypty ? -_- to nie kumulacja w lotku :p
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
nie brałem przyznam się bez bicia - stąd pytania ;)
ciekawiło mnie tylko jak jest z typami z innych par - wychodzi na to że najprościej &quot;upolować&quot; kogoś dobrego w innej lidze i na żywca brać jego typy ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
nie brałem przyznam się bez bicia - stąd pytania ;)
ciekawiło mnie tylko jak jest z typami z innych par - wychodzi na to że najprościej &quot;upolować&quot; kogoś dobrego w innej lidze i na żywca brać jego typy ;)
Mów o tym jeszcze głośniej, a Twój udzial w konkursie zakończy się przed rozpoczęciem zabawy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
cóz to za problem...jezeli user A notorycznie powtarza pewna ilosc typów usera B wprowadzic dyskwalifikacje bez wczesniejszego uprzedzenia......gdy pojawia sie zale kolejny powód do skreslenia z listy uczetników a mianowicie nieznajomosc regulaminu któryzatwierdzamy podczas zapisow....konkurs trzymac twarda ręką choc wiadomo w szczegółach typu pomylka itp mozna przymknac oko
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dodane zostały nowe informacje dotyczące konkursu. W dziale REGULAMIN. Wkleje je także tutaj.

Aby rozwiac pytania niektórych dodam kilka wyjaśnień dotyczących regulaminu tego konkursu.

Oto przykład prawidłowego typowania :

1 kolejka 02.02.2009r
robson United xD - Assitalia

Typy Robsona :
Manchester United - Chelsea Typ : 1 @ 2,50 ✅ 3-0
FC Barcelona - Real Madryt Typ : 1 @ 2,00 ✅ 6-2
Lazio Rzym - AS Roma Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,70 ⛔ 3-3
Wisla Kraków - Legia Warszawa Typ : 1 @ 1,80 ✅5-0
Werder Brema- Hamburger SV Typ : 2 @ 3,00 ⛔ 2-1

AKO Tafione Robsona ✅9,00

Typy Assitalia :
Manchester United - Chelsea Typ : X @ 3,50 ⛔ 3-0
Valencia - Huelva Typ : 1 @ 1,40 ✅3-1
Arka Gdynia - Lech Poznań Typ : 2 @ 1,70 ✅0-4
Rubin Kazań- CSKA Moskwa Typ : 2 @ 3,00 ⛔ 1-1
Ol.Lyon - Lens Typ : 1 @ 1,30 ✅3-0

AKO Trafione Assitalii ✅3,10

Pojedynek wygrywa Robson bo trafił wyższe ako od Assitalii 9,00 - 3,10. Tak więc zgodnie z regulaminem on otrzymuje 3pkt do tabeli ligowej.
Warto pamiętac że nie liczy się ilośc trafionych typów tylko trafione AKO :!:
DLa przykładu user XX może trafic wszystkie mecze tj 5 z kursami po 1,15 każdy za co otrzyma AKO Trafione ✅2,01 a jego rywal user YY tarfi tylko jeden mecz z kursem 2,20 i to on okazuje się zwycięzcą i zgarnia 3pkt z pojedynku!


POCZĄTEK KONKURSU BĘDZIE MIAŁ MIEJSCE Z DNIEM 18-19 Sierpnia. WTEDY ZOSTANIE ROZEGRANA 1 KOLEJKA KONKURSOWA W KAŻDEJ Z OŚMIU LIG. KOLEJKA NR 2 ZAPLANOWANA JEST NA 20 sierpnia.

Oto terminarz początkowych kolejek w każdej z lig :

1kolejka : 18-19 sierpnia
2kolejka : 20 sierpnia
3kolejka : 22 sierpnia
4kolejka : 23 sierpnia
5kolejka : 25-26 sierpnia
6kolejka : 27 sierpnia
7kolejka : 29 sierpnia
8kolejka : 30 sierpnia
9kolejka : 5-6września

________________________
Po rozegraniu 9 kolejek nastąpi podział do rozgrywek o LIGE MISTRZÓW i LIGE EUROPEJSKĄ. W terminarzu mogą zajśc drobne zmiany, ale raczej to nei wchodzi na daną chwilę w gre.

Rozgrywki o LIGE MISTRZÓW rozpoczynamy z dniem kiedy rozpocznie się prawdziwa faza drupowa Champions League tj wtorek 15 września i wtedy odbędzie się 1 kolejka konkursowej LM. 2 kolejka już 16września w środe.
O następnych zostaniecie powiadomieni w późniejszych terminach. Koniec rozgrywek o triumf LM kończy się z dniem w, którym zostanie rozgrana ostatnia kolejka grupowej fazy LM tj mniej więcej grudzień.

Informacja o sponsorze i podziale nagród powinna pojawic się już dzisiaj w godzinach popołudniowych, zatem również temat z zapisami w tym czasie zostanie otwarty.

Zachęcam do udziału w konkursie i życzę przede wszystkim ŚWIETNEJ ZABAWY;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
&quot;18. W każdym z meczów można typowac następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- handicapy (nie dotyczy asianów)&quot;

Jakie linie u/o oraz jakie hc sa dopuszczalne? Czy tylko standartowe o/u 2,5 i hc(-1) czy tez mozna grac np:
Milan - Roma over 3,5
Juventus(-2) - Lazio 1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
&quot;18. W każdym z meczów można typowac następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- handicapy (nie dotyczy asianów)&quot;

Jakie linie u/o oraz jakie hc sa dopuszczalne? Czy tylko standartowe o/u 2,5 i hc(-1) czy tez mozna grac np:
Milan - Roma over 3,5
Juventus(-2) - Lazio 1
A więc odpowiadam na pytanie.

Można grac linie under/over inne niż tradycyjna 2,5, ale w gre wchodzi tylko 1,5 i 3,5 bez żadnych zwrotów typu linia 2 i mamy zwrot.

W przypadku handi można grac handicapy -2 byleby nie byly to handicapy azjatyckie za które także zwracana jest częśc stawki w przypadku jakiegoś niepowodzenia jak dobrze się orientuje.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no to jak startujemy za 5 dni to otworzcie temat z zapisalmi...przeciez nie wplaywa to zaden sposob na konkurs a i nie bedzie potrzeby przekladac kolejki itp
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
no to jak startujemy za 5 dni to otworzcie temat z zapisalmi...przeciez nie wplaywa to zaden sposob na konkurs a i nie bedzie potrzeby przekladac kolejki itp
To nie my go zamknęliśmy tylko administrator i jeżeli on uzna, że można go już otworzyć to na pewno tak się stanie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A jakieś powiadomienie na maila 1 dzień wcześniej przyjdzie?
Żadnego powiadamiania mailem nie będzie. Dzisiaj za pare chwil być może nieco dłużej temat z zapisamy zostanie otwarty. Ponadto admin utworzy oddzielny temat z nagrodami i konkurs wystartuje tak jak planujemy.

Nie pytajcie więcej kiedy będzie można się zapisywac!
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
może to głupio zabrzmi ale wystarczy mieć tylko konto czy aby było ono ważne trzeba mieć na nim jakieś środki?? bo konto założyłem ale przy próbie wpłaty kilku zł przez p24 wywaliło skrypt na stronie ???? aczkolwiek konto działa - mogę się logować etc.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
może to głupio zabrzmi ale wystarczy mieć tylko konto czy aby było ono ważne trzeba mieć na nim jakieś środki?? bo konto założyłem ale przy próbie wpłaty kilku zł przez p24 wywaliło skrypt na stronie ???? aczkolwiek konto działa - mogę się logować etc.
Wystarczy miec konto na serwisie unibet, nie musisz posiadac zadnych srodkow na nim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom