>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Nastąpiła pomyłka w podliczeniu 3 Grupy. Juan podał typy na te kolejkę tyle, że wcześniej :
grupa c
6 kolejka 21 października
Juan_Antonio - prof
Cska - Manu 1 @3,55
Zurich - Marsylia 1 @4,00
REal - Milan 2 @7,00
Juve - Maccabi X @6,50
ako 646,1
unibet
Co za tym idzie wygrał pojedynek z profem ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to jeżeli do jutra ktoś nie podliczy to może się za to wezmę ale wieczorem ;)
w sumie 1/4 za 2 tyg ale już można by wiedzieć kto z kim walczy ;)
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Nastąpiła pomyłka w podliczeniu 3 Grupy. Juan podał typy na te kolejkę tyle, że wcześniej :

Regulamin

By Assistala
&quot;Wynikły problemy z typowaniem kolejnych dni konkursu.

Wspólnie postanowiliśmy przychylić się do propozycji jednego z userów.

Co za tym idzie wygrał pojedynek z profem ????
Mianowicie, można typować następną kolejkę konkursu od godziny 20:00 dnia w którym kończy się stara kolejka. Czyli tak jak dziś skończyla się kolejka wtorek/środa to od 20:00 dzisiejszego dnia wszystkie podane typy na następną kolejkę zostana zaliczone.&quot;

Juan Antonio podal 2 kolejki w 1 poscie jezszcze jak sie 5 kolejka nie zakonczyla.Wiec oczywista jest rzecza dla mnie ze zlamal regulamin i jego typy niepowinny byc liczone.Czekam na wypowiedz Moderatorow.Trzymajmy sie regulaminu
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Musze tutaj dopisac bo niemoge edycji dac.Juan Antonio podal typy na 2 kolejki o godzinie 18:00
grupa c

grupa c

5 kolejka 20 października
Juan_Antonio - Tomaszc

DVSC Debrecen - Fiorentina (1-0) 2 @2,08 ⛔
AZ Alkmaar - Arsenal (1-0) X @3,75 ⛔
VfB Stuttgart - Sevilla X @3,30 ⛔
Liverpool - Lyon 1 @1,73 ⛔

AKO:44,53
Unibet

Trafione AKO: 0,00


grupa c

6 kolejka 21 października
Juan_Antonio - prof

Cska - Manu 1 @3,55
Zurich - Marsylia 1 @4,00
REal - Milan 2 @7,00
Juve - Maccabi X @6,50

ako 646,1
unibet
Post zostal napisany o 17:49.W regulaminie wyraznie pisze ze mozna typowac nastepnka kolejke od godziny 20:00.Zlamal wiec Regulamin i jego typy nie powinny byc brane pod uwage.Gdyby tak mozna bylo to tez bym sobie wczesniej podawal typy.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Musze tutaj dopisac bo niemoge edycji dac.Juan Antonio podal typy na 2 kolejki o godzinie 18:00
grupa c



Post zostal napisany o 17:49.W regulaminie wyraznie pisze ze mozna typowac nastepnka kolejke od godziny 20:00.Zlamal wiec Regulamin i jego typy nie powinny byc brane pod uwage.Gdyby tak mozna bylo to tez bym sobie wczesniej podawal typy.
prof, proszę Cie... Przegrałeś, trudno. Przecież wiadomo, ze jak się jest nie pewnym czy będzie można podać typy to robi się to już wcześniej. Jak już robiło to wielu użytkowników. Mówisz Trzymajmy się regulaminu... w regulaminie jest też że kto podał lepsze typy ten wygrywa. Wszystko zależało od Ciebie, mogłeś Go ograc i nie byłoby sprawy. Przecież Juan co by nie było postarał się trochę i podał typy nie tak jak niektórzy (????)
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Przecież wiadomo, ze jak się jest nie pewnym czy będzie można podać typy to robi się to już wcześniej
O jakiej ty niepewnosci piszesz?Przeciez wiadomo bylo kiedy mozna podac typy i nie wymyslaj tylko czytaj regulamin.

Musze tutaj dopisac bo niemoge edycji dac.Juan Antonio podal typy na 2 kolejki o godzinie 18:00

prof, proszę Cie... Przegrałeś, trudno. Przecież wiadomo, ze jak się jest nie pewnym czy będzie można podać typy to robi się to już wcześniej. Jak już robiło to wielu użytkowników. Mówisz Trzymajmy się regulaminu... w regulaminie jest też że kto podał lepsze typy ten wygrywa. Wszystko zależało od Ciebie, mogłeś Go ograc i nie byłoby sprawy. Przecież Juan co by nie było postarał się trochę i podał typy nie tak jak niektórzy (????)

I co z tego ze przegralem jezeli zostalo to zrobione w nie uczciwy sposob.A moze ja chicialem podac typ na Milan ale typ ZOSTAL PODANY w niedozwolony sposob juz wczesniej .Niewiem czy czytales regulamin ale ja widze dokladnie ze nie mozna podawac typow wczesniej.Tak samo moglem sie do ciebie przyczepic ze wygrales bo miales 2 razy pojedynek z nietypujacym wiec nie uwazam ze byles lepszy bo w lidze to jeszcze to moze jakosc obejsc bo sporo pojedynkow a tutaj tylko 6 kolejek ???? Gdyby mozna bylo podawac typy wczesnioej robilbym to kilka kolejek wstecz.Zreszta pytalem 2 kolejki temu Robsona czy moge podac typy do LM wczesniej juz w Weekend on mi odpisal na pw ze niemozna..Uzytkownik Juan Anotnio niemial juz o co walczyc to sobie podal typy wbrew regulaminu ja natomiast czekalem jak zakonczy sie 5 kolejka aby dostowac sie do danej sytuacji w mojej grupie.Nawet jak przegralem to zostalo to zrobione w nieuczciwy sposob.Czekam na wypowiedzi moderatorow.W tym konkursie notorycznie lamie sie regulamin wiec nic mnie juz nie zdziwi.Belchior trzymajmy sie regulaminu.To nie ja go ustalalem ;-) Dlaczego mialbys ty awansowac jesli on zlama regulamin a ty niemajac juz nic do stracenia podales 5 typo po wysoki mkursie na farta.

Jezeli ty zostaniesz przepusczony i moderatorzy przymruza oko na zlamanie tego regulaminu przez Juana to zrozumiem to bo jak juz pisalem.Po tym jakie sytuacje sie zdarzaly w tym konkursie to mnie juz nic nie zdziwi
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Sory za kilka bledow.4 typy*.Czuje sie troche pokrzywdzony bo inaczej bym dobral typy gdyby nie zostaly one podane przez Juana duzo wczesniej niz powinno sie to zrobic A nawet w zaistnialej sytuacji przegralem badz co badz w &quot;nieuczciwy sposob&quot; 4.00 - 3.97
W ogole co to za podawanie typow wczesniej.Jezeli ktos niemoze podac to bylo pisane ze trzeba to zglaszac ludziom odpowiedzialnym za konkurs!
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Co Ty w ogóle piszesz ? Chcesz się napinać jak dzieciak ?

A moze ja chicialem podac typ na Milan ale typ ZOSTAL PODANY w niedozwolony sposob juz wczesniej .
???? A Ja chciałem podać Wolfsburg X.

.Tak samo moglem sie do ciebie przyczepic ze wygrales bo miales 2 razy pojedynek z nietypujacym wiec nie uwazam ze byles lepszy bo w lidze to jeszcze to moze jakosc obejsc bo sporo pojedynkow a tutaj tylko 6 kolejek
Co to ma do tego ?
A ja uważam że byłem



Zreszta pytalem 2 kolejki temu Robsona czy moge podac typy do LM wczesniej juz w Weekend on mi odpisal na pw ze niemozna..
Nie widziałeś ile już osób podało typy na następną kolejkę choć sie ta jeszcze nie skończyła ?

Nawet jak przegralem to zostalo to zrobione w nieuczciwy sposob.
Przypominam Ci ( mimo, że Cie nie znam piszę z dużej litery bo mam do każdego odpowiedni szacunek), że o wygranej decyduje większe AKO :spokodfhgfh:

Dlaczego mialbys ty awansowac jesli on zlama regulamin a ty niemajac juz nic do stracenia podales 5 typo po wysoki mkursie na farta.
Po farcie ? Mam to zrozumieć jako wyzwanie ?
Jezeli ty zostaniesz przepusczony i moderatorzy przymruza oko na zlamanie tego regulaminu przez Juana to zrozumiem to bo jak juz pisalem.Po tym jakie sytuacje sie zdarzaly w tym konkursie to mnie juz nic nie zdziwi
Nie których sytuacji nie da się przewidzieć. Jeśli uważasz ze lepiej moderowałbyś ten Konkurs to czekam na II edycje organizowaną przez Ciebie.
Sory za kilka bledow.4 typy*.Czuje sie troche pokrzywdzony bo inaczej bym dobral typy gdyby nie zostaly one podane przez Juana duzo wczesniej niz powinno sie to zrobic A nawet w zaistnialej sytuacji przegralem badz co badz w &quot;nieuczciwy sposob&quot; 4.00 - 3.97
Co nieuczciwego jest w tym, że miał większy kurs ? :kwasny4565:

Ja tylko chcę, aby o wygranej decydowała tylko rywalizacja, a nie znajomości. Przecież dla Vadera też naciągnięto delikatnie regulamin. Naprawdę, jeżeli Ty awansujesz ja nie będę płakał. Jeżeli ktoś przegrywa to nie wchodzi dalej. Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mysle juz dosyc sie ponapinaliscie, nastepny post w waszym wykonaniu na powyzszy temat zostanie ukarany kartka i oczywiscie usuniety.
Ogolem w regulaminie chodzilo o to zeby posty poszczegolnych kolejek sie nie mieszaly, tak dla waszej wiedzy ????
Ja nie zajmuje sie LM i LE wiec trzeba cierpliwie ???? poczekac na odpowiedz co do Waszego sporu ????
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Hehe, nie odbierajcie to w kategorii napinki ???? . Sorry prof, może za ostro zareagowałem, ale Ty też mogłeś sie ciut lepiej zachować. Nie chce tu antagonistycznych stosunków miedzy nami wzbudzać. Niech zadecyduje o tym Robson. Pozdrawiam i powodzenia. :spokodfhgfh:

Tak przy okazji. Jakie są warunki obrotu bonusu w Unibet ?

Simons, nie usuwaj tego postu. Sorry, że napisałem, ale chciałem tylko coś wyjaśnić.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Hehe, nie odbierajcie to w kategorii napinki ???? . Sorry prof, może za ostro zareagowałem, ale Ty też mogłeś sie ciut lepiej zachować. Nie chce tu antagonistycznych stosunków miedzy nami wzbudzać. Niech zadecyduje o tym Robson. Pozdrawiam i powodzenia. :spokodfhgfh:

Tak przy okazji. Jakie są warunki obrotu bonusu w Unibet ?

Simons, nie usuwaj tego postu. Sorry, że napisałem, ale chciałem tylko coś wyjaśnić.
Nic sie niestalo.Lecz wiedz ze nie czuje sie przegranym.Byly napoczatku problemy z podawaniem typow.Moderatorzy ustalili ze typy na nastepna kolejke mozna podawac po godzinie 20:00 obecnej kolejki.I Trzeba sie tego regulaminu trzymac a niestety zostal on zlamany i w takiej sytuacji czuje sie pokrzywdzny lecz ty sadzisz inaczej.Zebysmy oboje niebyli skrzywdzeni ja bym proponowal jakas mala dogrywke na jutro ale szczerze watpie zeby moderatorzy sie na takie cos zgodzili .Pewnie przyznaja tobie racje no nic ..trzeba czekac choc jak &quot;wyrok&quot; bedzie na moja niekorzysc to sie z tym pogodze.Powodzenia!

Ostatni post.. Simons wiec nie usuwaj
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
W regulaminie konkursu pisze, iż z grupy w LE awansuje osoba, która zdobyła najwięcej punktów. A co w przypadku jeśli w punktach jest remis? Ten kto zdobył większe AKO czy ten kto zwyciężył w bezpośrednim pojedynku?
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
W regulaminie konkursu pisze, iż z grupy w LE awansuje osoba, która zdobyła najwięcej punktów. A co w przypadku jeśli w punktach jest remis? Ten kto zdobył większe AKO czy ten kto zwyciężył w bezpośrednim pojedynku?
O wyższym miejscu w tabeli decyduje wyzsze trafione AKO ze wszystkich rozegranych spotkań.
ten punkt odnosi się także do LM :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom