>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności

radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
LE - Faza Pucharowa 2, post 22
Jeśli możecie, poprawcie linijkę z pierwszym typem bo mi komputer &quot;zjadł dwa entery&quot;, przez co źle to wygląda graficznie ;)
Z góry dziękuje ????
nikifor// Poprawione.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Będzie można dziś wieczorem (po meczach Ligi Mistrzów) podać typy na czwartek, czy trzeba przesłać swoje typy do późniejszego wysłania któremuś z moderatorów/użytkowników?
Nie będzie mnie jutro w domu od rana do ok. 21:30, więc pytam teraz, aby nie złamać regulaminu ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Będzie można dziś wieczorem (po meczach Ligi Mistrzów) podać typy na czwartek, czy trzeba przesłać swoje typy do późniejszego wysłania któremuś z moderatorów/użytkowników?
Nie będzie mnie jutro w domu od rana do ok. 21:30, więc pytam teraz, aby nie złamać regulaminu ????
Możesz ????
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
mogę podać typy na jutro po meczu konczącym nasze dzisiejsze spotkanie półfinałowe, bo jutro raczej nie będzie mnie w domu przez dzien cały...
 
simons 646

simons

Forum VIP
mogę podać typy na jutro po meczu konczącym nasze dzisiejsze spotkanie półfinałowe, bo jutro raczej nie będzie mnie w domu przez dzien cały...
Możesz.
Ta zasada była po to, żeby burdel się nie robił w działach i łatwiej szło podliczanie. Jak teraz w każdym temacie jest po 1 pojedynku, co daje 4 posty to nie ciężko się połapać który jest który ????
Oczywiście trzeba zaznaczyć która kolejka z kim etc etc ????
 
Z 0

ziomal99

Użytkownik
Podalismy swoje typy z rywalem prawie jednoczesnie i sie 2 moje typy powtorzyly czy bym mogl podawac typy zastepcze? jesli tak to zamiast meczow bari- milan i ruch - lech chcialbym dac:
Vfb Stuttgart - Werder 1@ 2.35
Porto - Benfika 1 @ 1.8

BB: Wierzę, iż takiego błędu nie popełniłbyś celowo. Faktycznie różnica czasowa jest minimalna. Poprawione.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Finał odbędzie się w 3 kolejkach, żeby nie było remisu jak i też, aby zmniejszyć trochę wpływ szczęścia - 1 kolejkę można, że tak powiem fartem wygrać 3 już gorzej.
Reasumując będą 3 kolejki, szczegóły w terminarzu
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Ale w takim razie gramy do dwóch zwycięstw czy o najwyższe AKO sumując te trzy kolejki? ????
właśnie też miałem o to zapytać ???? jeśli są 3 mecze a dana osoba przegra 2 pierwsze to już może nie podać typów na 3 mecz a jak sie sumuje ako to ma jeszcze jakieś szanse choć z drugiej strony niesprawiedliwie troche dla tego kto wygra 2 pierwsze mecze i niby w meczach ma przewage 2:1 ale przypuśćmy, że przeciwnik trafia niewiarygodnie wysokie ako w 3 meczu i jednak przegrywa zwycięzca 2 pierwszych meczów :p
określcie to i życzę powodzenia wszystkim! ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Oczywiście wygra osoba, która zwycięży w dwóch kolejkach. AKO będzie decydować, w przypadku remisu w jednej z kolejek.
Wierzę, że nawet w przypadku przegrywania 0-2 nikt nie odpuści rywalizacji i spróbuje zdobyć honorowy punkt
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
kiedyś już te pytanie zadawałem i je ponawiam,czy istniej możliwość dołączenia do owej ligi??????
A czy trzeba być jakoś wybitnie rozgarniętym, żeby przeczytać regulamin?
Ten konkurs nie posiadał i nadal nie posiada &quot;ciągłości&quot;. Do każdej kolejnej edycji są zapisy i tak też będzie gdy ruszymy z kolejną edycją.
 
Do góry Bottom