>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Skoro już dostałem jeden... to mogę też zebrać całą resztę.
Proszę wszystkie uprawnione osoby, o jak najszybsze nadesłanie loginów w Unibecie - najlepiej w tytule wiadomości. Połączę je w jedną listę i przekażę administracji ????
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
dzięki za fajną zabawę i Tobie hama też gratuluję, poprostu miałem więcej szczęścia w finale ???? oraz podziękowania za konkurs wszystkim organizatorom ???? pozdro all! ???? ????
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dzięki za konkurs, tak jak w poprzedniej edycji świetna organizacja.
A propos wysyłki loginów, to już dosłałem na pw&gt;&gt; kukli :grin:
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Ja do Marcina... mam nadzieję że tu nie problemu &quot;do kogo&quot;, a jeśli mamy tylko i wyłącznie do kukli to napiszcie ;)
 
J 122

jankos

Użytkownik
Witam ! Ja również wszystkim dziękuję za rywalizację, organizacja konkursu znakomita, oby więcej takich pomysłów ;-) A co do listy zwycięzców, to ile osób już przysłało swoje loginy ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dziś policzę ale na 90% nie wszyscy ????
Postaram się przypomnieć reszcie. Jak tylko przekaże Marcinowi listę, wszyscy otrzymacie ode mnie powiadomienie na PW ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tak jest... zabiegany jestem nieziemsko. Jak nie wyjazd do Poznania na mecz, to całodobowa praca przy składaniu i rozbieraniu sceny ;)
Mam na kompie całą listę.
Czekam nadal na ID dwóch osób i pełne dane od jednej. Ostateczny termin - jutro godzina 20. Tak żeby Marcin mógł jeszcze wysłać maila do Unibetu.
Edit: żeby nie było wątpliwości.
Lista nagrodzonych: (proszę o informacje, na temat ewentualnych błędów)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Jeśli możesz to napisz (Ty lub Marcin) czy wysłaliście już listę i kiedy ewentualnie można się spodziewać doładowania ;)
Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom