>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności - Typuj niższe ligi

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mam pytanie, dlaczego w niektórych przypadkach łamany jest punkt 8, tzn. dlaczego niektórym można edytować post a innym już nie?
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Niektórzy pomimo, że u buka jest data 21.05 11:00 Pogoń Świebodzin - Orzeł Międzyrzecz X 4,00 III Liga -
Dolnośląsko-Lubuska
podali typ po rozpoczęciu meczu bo odbył się wczoraj o 17:00 !! Prosi się o reakcję!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niektórzy pomimo, że u buka jest data 21.05 11:00 Pogoń Świebodzin - Orzeł Międzyrzecz X 4,00 III Liga -
Dolnośląsko-Lubuska
podali typ po rozpoczęciu meczu bo odbył się wczoraj o 17:00 !! Prosi się o reakcję!
TBM: dzięki za zwrócenie uwagi. Z pewnością przy podliczaniu się tym zajmiemy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
kiedy nagrody za kolejki 5-8 ? miały byc po 8 kolejce
O takie rzeczy pytaj najlepiej na PW Marcina-Odrę, on zajmuję się nagrodami.

Witam,
w siodmej kiolejce dostalem -10 pkt za mecz trzeciej ligi pom-zachpom
kaszubia koscierzyna-orkan rumia,ktory obstawilem under 2,5dostalem punkty ujemne za zla date.Ludzie sa omylni i na TOBET rowniez czasami sie myla i wydaje mi sie,ze na stronie TOBET byl blad ,z drugiej strony mecz byl w niedziele a ja podalem swoj typ w sobote,wiec nie zmienia to faktu ze i tak obstawilem wynik przed meczem nie znajac wyniku.Prosze o wyjasnienie
Pzdr
Conti73
Jeśli udowodnisz, że Tobet miał błąd to typ zostanie Ci policzony, błędy bukmachera nie są w tym wypadku zależne od Ciebie.

Mam pytanie, dlaczego w niektórych przypadkach łamany jest punkt 8, tzn. dlaczego niektórym można edytować post a innym już nie?
Poprawiłem wszystkie takie sytuacje. Jesli ktoś miał coś, co było niezgodne z regulaminem poprawione to taką poprawkę anulowałem (jeszcze jest wątpliwość co do jednej osoby - na tą chwilę w trakcie wyjaśniania). Zmiany wprowadziłem do tabeli. Pamiętajcie, że nie ma żadnych poprawek dotyczących zasad ujętych w regulaminie konkursu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f329/8-kolejka-14-05-2011-15-05-2011-a-59249-2.html
Do tej pory podawalem typy we wszystkich kolejkach,jednak tabela tego nie odzwierciedla i w kolejce nr.8 mam 0 za brak typow co jest nieprawda.
Przeoczyłem, dodam po nastepnej kolejce.

Na dodatek ,jeden z userow podal typ nie mieszczacy sie w ramach czasowych.Nie bede natomiast ujawnial kto to.
To w takim razie po co o tym piszesz? Skoro zgadzasz się na łamanie regulaminu to gratuluje - masz tupet.
 
ste 21

ste

Użytkownik
Przeoczyłem, dodam po nastepnej kolejce.



To w takim razie po co o tym piszesz? Skoro zgadzasz się na łamanie regulaminu to gratuluje - masz tupet.
Nigdzie nie napisalem,ze sie na to zgadzam.Kiedys ujawnilem i pozniej zalowalem,bo zostalem ,,oskazrony&#39;&#39; o to ,ze nie gram fair. Tak ,wiec tylko informuje i prosze mnie nie znieslawiac.Mysle,ze ta sytuacje mozna rozwiazac bez uzywania takich slow.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Jeśli masz na myśli użytkownika:
dawid.400
to zostało to dostrzeżone i myślimy nad odpowiednimi sankcjami.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nigdzie nie napisalem,ze sie na to zgadzam.Kiedys ujawnilem i pozniej zalowalem,bo zostalem ,,oskazrony&#39;&#39; o to ,ze nie gram fair. Tak ,wiec tylko informuje i prosze mnie nie znieslawiac.Mysle,ze ta sytuacje mozna rozwiazac bez uzywania takich slow.
A ja myślę, że się zgadzasz. Na forum jest opcja prywatnej wiadomości i zamiast się chwalić tu, że &quot;wiem, ale nie powiem&quot; wystarczyło napisać PW. Zapewniam Cię, że nikt by o tym nie wiedział.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zmienił sie zwycięzca kolejki numer 9. Poprawna osoba została już umieszczona w tym temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f329/nagrody-55557.html#post2238231

Poprawione zostały błędy w podliczeniach, które uwzględnione zostana w następnej aktualizacji tabeli.

Użytkownik o nicku dawid.400 za mecz Ilanki i tak ma 0 punktów, bo nic nie trafił. Mecz planowo miał być od 11:00, ale rozegrany został od 13:00 więc typ jest poprawny. Nie wiem tylko czemu podając typy o 12:29 wpisał 11:00. Trochę logiki..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
tylko że ten zacny człowiek nie raczy na pw odpowiadać:zoltakartka:
Widocznie jest zajęty.. ;)

Sprawa nagrody za ostatnią kolejkę została rozwiązana po przejrzeniu dowodów nadesłanych przez borka149 na PW. Wszystkie poprawki w tabeli pojawią się po najbliższej kolejce.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Użytkownik o nicku dawid.400 za mecz Ilanki i tak ma 0 punktów, bo nic nie trafił. Mecz planowo miał być od 11:00, ale rozegrany został od 13:00 więc typ jest poprawny. Nie wiem tylko czemu podając typy o 12:29 wpisał 11:00. Trochę logiki..
Nie zrobiłem tego celowo, poprostu kopiowałem extra typ od kogoś innego i nie zmieniłem godziny rozpoczęcia, bo jeszcze sam sprawdzałem na 90minut i w betsafe i była godzina 13:00. Każdy chyba może popełnić błąd. I to tylko moja strata (jeśli typy byłyby trafne). A nie takie teksty jak Kuby86 który ma widocznie jakiś problem do mojej osoby.
 
Do góry Bottom