>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności - Typuj niższe ligi

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
mecz IKSu Olkusz nie został dokończony z powodu gwałtownej burzy, lecz po kilku dniach został dokończony. Mimo wszystko i tak nie mam co liczyć na przychylność pozytywnego rozpatrzenia?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziękuje wszystkim za udział w konkursie, szczególnie kolegom moderatorom za pomoc przy jego prowadzeniu. Triumfatorom natomiast gratuluje sporej wiedzy i zdobycia nagród.. ;)

W razie błedów w tabeli proszę pisać w ciagu kilku najbliższych dni. Później może być już po prostu za poźno. Co do nagród polecam kontakt z administratorem, Marcinem-Odrą.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Również wielkie dzięki, poczekam na nagrodę i podziękuję raz jeszcze ;)
Do zobaczenia na jesieni mam nadzieję i obyśmy w większym gronie dokończyli, bo co to jest te 28 osób?
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Również gratuluję zwycięzcy. Wielkie podziękowania dla moderatorów za bardzo dobrze wykonaną robotę !!! Do następnej edycji ????
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Dziękuję za sportową rywalizację. Opiekunom konkursu należą się wielkie podziękowania.
Mam nadzieję, że od jesieni wystartujemy w kolejnej serii.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
chyba o 10pkt więcej powinno być, ale i tak to nie wpływa na tabele, także nie kłopotajcie się, tak dla formalności tylko napisałem
Faktycznie za remis w meczu Niepołomic z Elblągiem 10pkt więcej. ???? To teraz Assitalia musiałby poprawić tabelkę ;) Mój błąd przy podliczaniu.
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Dzięki za grę i rywalizację, 11 miejsce to najgorsze,ale cóż nie grałem remisów ani wysokich kursów tylko przemyślane typy to mam za swoje hehe, chociaż ten Ruch Wysokie Mazowieckie po kursie 9 mnie korcił ;).Mam nadzieję,że ktoś skorzystał z moich typów opisywanych w dziale niższe ligi na 16 opisywanych meczy siadło 15,kursy nie za wysokie ale przy większych stawkach dało się zarobić:cool:.Pozdr. i do następnego konkursu w niższych ligach.
 
B 2K

borek149

Użytkownik

Regulamin konkursu mówi:
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Tobet.com . Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie o kursie min 1.50 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
 
Do góry Bottom