>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niezgodności

lebron44 0

lebron44

Użytkownik
mam propozycje... mianowicie taką, aby czkać do piątku czyli jutra na wysłąnie swoich danych do moderatorów odpowiedzialnych za konkurs bądź aministratora. Kto nie wyśle to przepada mu nagroda, po co ma więkoszoć uczestników czekać na jakiegoś &quot;śpiocha&quot; ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dziś lista zwycięzców została przekazana do odpowiedniego działu w Bet-at-home. Jeżeli pracują w sobotę to kasa powinna być dzisiaj, w innym wypadku na początku przyszłego tygodnia.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Kurde Lebron jesteś jedyną osobą która tak się upomina o tą kasę :p
Spokojnie, wszystko się napewno pojawi.
Jak Marcin mówi, że wysłał listę to napewno to zrobił, już nic od nas nie zależy.
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Dziś już mija 5 dzień (4 roboczy) i pieniędzy nadal brak na koncie. Może warto wysłać drugiego e-maila i upewnić się, że poprzedni doszedł ?
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Kurde Lebron jesteś jedyną osobą która tak się upomina o tą kasę :p
Spokojnie, wszystko się napewno pojawi.
Jak Marcin mówi, że wysłał listę to napewno to zrobił, już nic od nas nie zależy.
Jedyna? moze jedyna moze kolejna, która się upomina o swoja nagrode! Zdobyłem 3 nagrody zwiazane z EURO 2008 i żadnej do tej pory nie ma:/ Uwazam ze od was zalezy czy trafia nagrody. Poniewaz to forum umawia się z zakładami bukmacherskimi o sponsorowaniu- reklamie. Więc nie miej do mnie (nas) pretensji, że chcemy odebrać nasze nagrody. Nie ukrywam, że cała sprawa z nagrodami już mnie denerwuje:/ ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
O czym wy mówicie (a właściwie Ty)?!
Lebron jesteś w tym konkursie jedyną osobą która nie rejestrowała się dla konkursów i się upomina o kasę.
Vernix ma staż ponad rok i mało jak na to postów, szczypul podobnie, już nie mowiąć o hoksie. (JEDNAK ONI ZACHOWUJĄ KULTURĘ)
Posłuchaj, Ty sobie uważasz, że od nas to zależy - uważaj sobie co chcesz, jednak nie masz pojęcia jak wygląda taka organizacja, to się najlepiej nie odzywaj.
Ja mogę jedynie powiedzieć, Marcin jest odpowiedzialny za wysyłanie list itd. wysłał, bo przecież napisał o tym, teraz tylko czekać.
Zauważ, że ja też czekam na pieniądze.
Aha i nie mieszaj tego konkursu z innymi.
Pytania odnośnie nagród, proszę wysyłać do administratora!
Poza tym w sumie to się nie dziwie i nawet rozumiem, bo to rzeczywiście jest irytujące.
Ale można wszystko inaczej napisać.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
wydaje mi się że za bardzo wszystko do siebie bierzesz. Nie wolno nikogo skrytykować bo odrazu obraza z Twojej strony. Upominam sie o nagrode bo taka mi się należy i dobrze zdaję sobie że forum nie może z tym prawie nic zrobić bo to zależy od bwin itp... Jednak możecie wysyłać maile i cały czas truć im &quot;cztery litery&quot; Co do mojej kultury osobistej- nie pisz takich głupot że mi jej brak- bo wniosków i przesłanek stanowiących, iż mi owej kultury brak w moich wypowiedziach brak. Wyłącznie pisałem swoje rozczarowanie i niezadowolenie co do wręczenia nagród.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Na wasze życzenie, nie będziemy robić tutaj off topicu
Postarajcie się wyobrazić sobię, że nie jesteśmy jedynym forum który miał konkurs organizowany przez BAH, pomyślcie ile takich było na świecie, tym bardziej, że były Mistrzostwa Europy.
Wszelkie pytania odnośnie nagród proszę kierować do admina.
W temacie będą pojawiały się informację tylko i wyłącznie, wystawiane przez Moderatorów i Adminów.
Do Szypul:
Jakbyś czytał to byś wiedział, zawsze jest podany powód usunięcia.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pan zajmujący się dodawaniem nagród do Waszych kont był przeszło tydzień nieobecny z powodu choroby. Dziś z nim rozmawiałem i nagrody będą jeszcze dzisiaj lub najpóźniej jutro.
 
Do góry Bottom