>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Bo nie wszystkie statystyki używa się w każdym zestawieniu. Pitcher vs batter używany .avg a nie ERA. ERA to bardzo ogólna statystyka raczej mająca marginalne znaczenie. Używa jej się tak jakby pod publiczkę by pokazać jakąś tam efentywność pitchera na przestrzeni 9 inningów.
Musisz w tym trochę posiedzieć za dużo naraz. Baseball uczy się powoli bo to jest tak złożona gra że nie da się tego tutaj opisać cyframi, słowami. Poza tym amerykanie uwielbiają statystyki. Przyznam szczerze sam połowy nie ogarniam bo wg. mnie nie muszę. Dlatego lepiej jak zaczniesz oglądać i sam pewne rzeczy wyłapywać bo tak to naprawdę robi się misz masz, co zresztą sam zauważyłeś.
 
G 0

gs11

Użytkownik
ATLANTA BRAVES ( Shelby Miller) - at - CHICAGO CUBS( Kyle Hendricks)

Ostatnie 3 mecze Hendricks&#39;a to ERA 5,17, w ostatnim meczu wygranym 6-5 z CHW, zostal zmienion po 3 inningach. W domu ERA 3.39.
Miller ogolnie ma lepsze statystyki. Jest pierwszym pitcherem Atlanta, Hendrikcs dopiero 3. W statystyce pitcher vs batters, Hendricks wypada nieznacznie lepiej.
Porownujac obu miotaczy Miller wypada lepiej, wiec nie rouzmiem do koncu tak niskiego kursu na Chicago, a wysokiego na Atlante.
Fakt Atlanta ma gorsza forme, w meczach tych druzyn przewaznie wygrywa gospodarz.
Jak Wy byscie ocenili ten mecz? Jakie wazne czynniki przeoczylem patrzac na ten mecz? Bo szczerze to nie wiem jakbym mial postawic na zwyciezce/przegranego.
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
Atlanta z bardzo bardzo małymi szansami na Postseason , Cubs ma szansę ale dzisiaj miotacz lepszy po stronie Braves
Miller wiecej razy widział pałkarzy Cubs niż Hendricks pałkarzy Braves
Miller bardzo solidnie miota w tym sezonie , w innej ekipie miałby inny bilans i byłby bardziej doceniony.
Po za tym mecz jest w Chicago
 
G 0

gs11

Użytkownik
A gdzie moge znalezc statystyke mowiaca ile meczy rozegral pitcher przeciwko konkretnej druzynie?

tutaj wprawdzie jest tabela opponent, ale odnosi sie chyba tylko do obecnego sezonu.
baseball-reference.com/players/split.cgi?t=p&amp;id=millesh01&amp;year=2015

na stronie ogolnej matchup prewiev .baseball-reference.com/previews/2015/CHN201508210.shtml, sa te tabelki, i po klikniecu w date rozwija sie konkretny mecz

na .covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/mlb/matchups/g4_summary_1.html tez probuje cos czytac, ale statystyki dokladnej miotacza przeciwko druzynie nie znalazlem


bawac sie w typera i analizujac Ty kogos bys widzial w roli faworyta w tym meczu? nie chodzi mi nawet o darmowy typ czy cos, po prostu probuje sie uczyc to analizowac, biorac pod uwage ze lepszy miotacz u gosci, z 2 strony gospodarze w lepszej formie i pozycji, jakie wazne wnioski mozna tutaj jeszcze wyciagnac?
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
A gdzie moge znalezc statystyke mowiaca ile meczy rozegral pitcher przeciwko konkretnej druzynie?
http://www.baseball-reference.com/players/m/millesh01.shtml
Splits =&gt; career i musisz zjechać do miejsca gdzie sa ekipy ;)
ja bym nie grał tego meczu po prostu - masz jeszcze 14 innych spotkań.
covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/mlb/matchups/g4_summary_1.html
szukasz In Depth przy odpowiedniej rubryce
tylko ze na B-ref masz historię spotkań vs dana ekipa , niekotrzy miotacze widzieli ajakas ekipę ale danwo temu , wiec to czasami nie ma sensu , bo po 4-5 latach ekipa zupelnie inaczej wygląda.
 
G 0

gs11

Użytkownik
gdzie moge znalezc konkretna informacje jak bedzie wygladala linia palkarzy w nadchodzacym meczu? jest ustalona jakas kolejnosc, czy okazuje sie to dopiero podczas meczu i moga wystapic w zasadzie wszyscy zdrowi zawodnicy?
ogladajac na zywo, czasem pokazuja kto bedzie odbijal i w jakiej kolejnosci w nastepnym inningu
przegladajac zapowiedzi meczow na covers i baseball references nie znalazlem czegos takiego .. a opcji tam o groma
z gory dzieki
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
gdzie moge znalezc konkretna informacje jak bedzie wygladala linia palkarzy w nadchodzacym meczu? jest ustalona jakas kolejnosc, czy okazuje sie to dopiero podczas meczu i moga wystapic w zasadzie wszyscy zdrowi zawodnicy?
ogladajac na zywo, czasem pokazuja kto bedzie odbijal i w jakiej kolejnosci w nastepnym inningu
przegladajac zapowiedzi meczow na covers i baseball references nie znalazlem czegos takiego .. a opcji tam o groma
z gory dzieki
MLB.com przed meczem na godzinę/dwie i tam zawsze patrzę ???? Twitter też dobre miejsce do szukania line-up&#39;u ???? (ale polecam zdecydowanie pierwszą opcję)
na covers.com jest , ale jka sie mecz juz zacznie jest kolejnośc ułożona
Na B-Ref dopiero w kilka godzin po meczu są statystyki jak sie cała kolejka zakończy. To jest dobra strona do analiz , ale nie jest stworzona do Live.
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
amerykański format kursu
te minusowe to ile musisz postwić by mieć zysk 100 j.
te powyzej 100 to ile zyskujesz jak postawisz za 100 j.
 
G 0

gs11

Użytkownik
no ok to kumam
tylko moje pytanie na co jest ten zaklad? w domysle na gospodarza/faworyta i over?
jak mam tu np http://www.covers.com/odds/linehistory.aspx?eventId=383690&amp;amp;sport=MLB
to -205 jest to kurs na jaki wynik niby?
tak samo OVER/UNDER 7.5-107 to na over czy na under?
jeszcze pytanie co do RISP jak mam np. http://www.baseball-reference.com/boxes/BAL/BAL201508310.shtml

Orioles With RISP: 3 for 11 - to znaczy ,ze orioles wykorzystali 3 szanse i zdobyli 3 pkt. bedac na 2/3 bazie na 11 takich przypadkow, czyli 8 razem zostali usunieci z tych baz w wyniku outow i konca innigu?
Rays With RISP: 1 for 6.- tu mam tylko 1, a zdobyli pkt. 6, mieli 3 hr, wiec gdzie brakujace 2 pkt? , jak wywnioskowac z tej statystyki ile pkt. zdobyli w konkretny sposob?
2B: R Rivera (14, off W Chen); L Forsythe (24, off W Chen).
3B: L Forsythe (2, off W Chen).
HR: A Cabrera (10, off W Chen, 4th inn, 1 on, 2 outs to Deep LF); E Longoria (15, off W Chen, 5th inn, 0 on, 2 outs to Deep LF-CF); T Beckham (7, off B Brach, 6th inn, 0 on, 0 outs to Deep LF-CF).
SF: T Beckham (4, off W Chen).
TB: L Forsythe 6; T Beckham 5; A Cabrera 4; E Longoria 4; R Rivera 2; B Guyer; J Loney.
GIDP: J Butler (16).
RBI: T Beckham 2 (28); A Cabrera 2 (39); E Longoria (58).
2-out RBI: A Cabrera 2; E Longoria.
Team LOB: 4.
With RISP: 1 for 6.
Fielding
DP: 1. J Loney-A Cabrera-C Archer.
E: J Butler (1); E Longoria (8).
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
co do kursów
-205 jest na faworyta - przewaznie gospodarz
zreszż odpal Pinnacle , ustaw europejskie kursy i masz jak na tacy co , kto i jak
kursy UO patrze na Pinnie bo też tego nie rozkiminiałem na co sa te kursy przy UO
1 Hit na 6 szans AB
1-for-6 czyta sie tak jak AVG
ilośc Hitów na ilość AB
Bedzie Walk to nie bedzie tego wliczone do RISP
To samo jak pojdzie SacFly
RISP - jak kolo jest na drugiej lub trzeciej bazie / lub jak dwóch jest łącznie na tych bazach
mógł sie pionek z 2. na 3. baze przesunąć wskutek tego jednego Hitu , a punktu by nie było
masz 1-for-1 , ale zero runs.
no i z durgiej strony - przy zajetej drugiej i trzeciej bazie mógł pojsc HR
jak wywnioskowac z tej statystyki ile pkt. zdobyli w konkretny sposob?
a no jest
RBI: T Beckham 2 (28); A Cabrera 2 (39); E Longoria (58).
Nie zawsze RBI zawodnik zdobywa jak jest punkt , np przy GIDP nie zdobęzie RBI etc.
0 outs , zajęte 1st and 3rd - idzie Double Play
2 outy , wynik 1-0 , ale nie ma RBI u tego co odbijał
Co do HR to czytaj to co w nawiasie jest - masz który HR , kto miotał , ilu było na bazach i ktory out.
EDIT
Top 5th
Ground Ball Double Play: SS-2B-1B; Rivera Scores/No RBI
no i jest 6. run
 
P 0

pabloc

Użytkownik
Witam,
Mam mały problem z MLB... ugrałem trochę w sportingbet i 1xbet. U pierwszego obcięli mi stawki do kilkunastu złotych, a u ruskich podnieśli marże i kursy są marne.
Gdzie grać? stawki tak od 100-1000.
dzięki za podpowiedzi
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Witam,

Mam mały problem z MLB... ugrałem trochę w sportingbet i 1xbet. U pierwszego obcięli mi stawki do kilkunastu złotych, a u ruskich podnieśli marże i kursy są marne.

Gdzie grać? stawki tak od 100-1000.

dzięki za podpowiedzi
Zdecydowanie polecam Pinnacle :cool:
 
P 0

pabloc

Użytkownik
Na pinnacle przy MLB mam komunikat:
Nie można nawiązać połączenia z serwerem. Prosimy spróbować ponownie.
Coś się wysypało, bo inne sporty działają normalnie...
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Oni często mają problemy, jak nie z jakąś sekcją to z samą stroną. Czasami pomaga ponowne zalogowanie...
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Panowie, naszła mnie pewna idea w czasie oglądanie meczu Orioles vs. Twins.
Mianowicie..
Sądzę, że warto założyć wątek, w którym można by na żywo komentować oglądane mecze.
Raz, że ma to pewne właściwości terapeytyczno-edukacyjne,
bo po pierwsze możemy pożalić się np. na to, iż Orioles dwa razy dają się wyatuować przy próbie zdobycia runa (nauczcie się base running !!! )
A dwa, że takie spostrzeżenia w czasie przypływu emocji mogą prowadzić do ciekawych i odważnych wniosków..
Co Wy na to?
Ktoś tu ogląda wieczorkami mecze?
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Panowie, naszła mnie pewna idea w czasie oglądanie meczu Orioles vs. Twins.
Mianowicie..
Sądzę, że warto założyć wątek, w którym można by na żywo komentować oglądane mecze.
Raz, że ma to pewne właściwości terapeytyczno-edukacyjne,
bo po pierwsze możemy pożalić się np. na to, iż Orioles dwa razy dają się wyatuować przy próbie zdobycia runa (nauczcie się base running !!! )
A dwa, że takie spostrzeżenia w czasie przypływu emocji mogą prowadzić do ciekawych i odważnych wniosków..
Co Wy na to?
Ktoś tu ogląda wieczorkami mecze?
Dokładnie...jest dział Typy na żywo i tam można dyskutować na temat spotkań aktualnie trwających
 
Do góry Bottom