>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, problemy, niejasności, protesty

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Widzę, że niektórzy odpuszczają sobie grę. Zachęcam żeby inni tego nie robili, tylko walczyli do końca. I nie mam tu na myśli jakichś kwestii fair play czy coś, bo rozumiem, że nikt nie będzie tracił czasu na grę skoro nie ma żadnych szans na nagrodę. Ale tutaj nagrodę może wygrać nawet ktoś, kto w tabeli ma -5000j. Co kolejkę płacimy 90 PLN. Do końca konkursu rozdamy jeszcze 630 PLN + potem jeszcze pieniądze dla najlepszych w generalce.
Także jedna dobra niedziela, jedno dobre typowanie i można zgarnąć 50 PLN. Dlatego nie odpuszczajcie i bawmy się do końca w jak największym gronie.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Był 2 tygodnie przerwy od ligi i ktoś mógł zapomnieć o konkursie więc przypominam, że dziś kolejka. Wołam wszystkich uczestników, żeby im się powiadomienie pojawiło.
bartek2701
pitcairn
radzijacek
power30
adrianabch
kubagkm
maer
marasspec
molek
funias
zibi16
chowirex
pierzakrys
krzy18s
snickers69
zwyciestwo1960
shamoth
hubi1467
nikodem331
rodzyn7
pawros
gucci-mane
cinas89
mrmati7
lukash006
yogi117
anzelmo
trcdd
mefiuu
franz100
horosz
 
M 3

molek

Użytkownik
cinas89 zarzucił między innymi mi oszustwo.Rano jak dodawałem typy handicapu na parę Pawlicki-Buczkowski nie było
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
forBET w zależności od tego jak grają gracze i jak przesuwa się kasa nie tylko działa na kursach, ale też właśnie czasami dodaje do zakładu na parę handicap. Więc nie ma tutaj oszustwa. Byłoby gdyby ktoś teraz, gdy pojawił się handicap podał typ bez niego.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie jest jeszcze podliczona ostatnia kolejka bo parę osób się ociąga z podaniem swojego wyniku. Od następnych kolejek będzie to karane, bo ponad tydzień to przeginka.
Druga sprawa. Widzę, że osoby które są na samym dole tabeli z wielkim minusem odpuszczają już typowanie. Zachęcam jednak do dalszej zabawy. Może nie wygracie nagrody głównej 100 PLN, ale w jednej kolejce można wygrać 90 PLN (do podziału na 3 pierwsze osoby). Więc grajcie, bawmy się do końca, wystarczy jedna udana kolejka i 50 PLN na konto w forBET leci.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Mi wyszło + 237 ale po tabeli nie wiem co się stało skoro było słowne upomnienie na brak rozliczenia. W 10. kolejce -195pkt.
Mi wyszło + 237 ale po tabeli nie wiem co się stało skoro było słowne upomnienie na brak rozliczenia. W 10. kolejce -195pkt.
jednak w 10. -385 ????
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
W nawiązaniu do strzeżenia słownego w 9. kolejce. Ile pkt mam zaliczone?
W nawiązaniu do strzeżenia słownego w 9. kolejce. Ile pkt mam zaliczone?
Z tego co widzę z tabeli wynika -1200. To jest to słowne ostrzeżenie? Ze zdobyczy punktowych wydaje mi się, że 9. kolejkę mam w top 3.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przykro mi, ale za tę kolejkę, tak jak napisałem Ci na PW masz -1200. Czekamy nawet do tygodnia na podliczenie wyników. A u Ciebie i 2-3 innych osób to trwało i trwało. Ty właściwie w końcu w ogóle nie podliczyłeś tego. Wytkniesz mi pewnie to, że jestem niesłowny, ale pisząc &quot;Macie na razie słowne ostrzeżenie, za to, że nie podliczyliście typów.&quot; dotyczyło &quot;Więc podsumowując - podliczcie tę kolejkę do jutra do 20:00 maksymalnie&quot;. Gdybyś podał wynik do tego czasu, pozostałoby słowne ostrzeżenie, ale nie podałeś więc jest -1200.
Nie robię tego ze złośliwości, ale jakieś zasady muszą być. Ile to roboty podliczyć swoje 12 typowań? Są osoby co od razu, albo na drugi dzień już mają policzone. Nie może być tak, że ktoś sobie w niedzielę zatypuje, zobaczy, że mu nie weszło i sobie olewa podliczenie.
I powtarzam, nie robię tego ze złośliwości, ale najpierw przedłuża się aż każdy poda swój wynik, później muszę się wręcz prosić na PW o listę loginów do wypłaty nagród, a forBET ma swoje wymagania i chce żeby ten konkurs miał płynność.
Nawet jak ktoś ma kilka tysięcy jednostek w plecy w tabeli głównej, to w każdej kolejce ma szansę na 50, 30 albo 10 PLN za dobry wynik. A jeszcze trochę rundy zasadniczej pozostało.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nagrody za 9. kolejkę są już w drodze. Długo trwało zebranie tych zaledwie 3 loginów, ale jedna osoba trochę przyspała. W każdym razie dane poszły do admina, więc pewnie wkrótce będą w miejscu docelowym a kasa na Waszych kontach.
Podliczenie 10. kolejki dziś maksymalnie jutro, także spóźnialscy, zapominalscy (przypadek kolegi z posta wyżej) mają czas żeby sobie podliczyć wynik.
:bow:
 
Do góry Bottom