>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, problemy, sugestie...

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wystąpił drobny bug podczas prac konserwacyjnych tego tematu i przez przypadek ulotnił się temat ze skokami.
Niestety, nie można tego już przywrócić.

Za drobne usterki przepraszamy
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
pytam dla pewności, zeby potem uniknąć kasowanie temtayów z typami? Czy typujemy wszystkie zawdoy Biathlonu w najblizszym czasie w Oslo? Jesli nie to napiszcie których nie.
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Ja za jakieś kilka dni podliczę pozostałe konkursy. Będę miał wolne od szkoły bo będą rekolekcje (14-16 marca), więc myślę, że w tych dniach zamieszczę tutaj tabele ze skoków i biathlonu.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli można to usuncie mój jeden post w Typowaniu konkursu drużynowego bo przez przypadek dałem 2 takie same posty :;/:
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Podliczam klasyfikację generalną skoków, ale nie wiem kilku rzeczy, ponieważ nie są jasno określone w regulaminie. Czy w drużynówce w skokach też jest tak, że jak wytypujemy np. 8 zespołów to otrzymujemy 30 pkt? I drugie pytanie: Czy jeżeli mamy MŚ w skokach - konkurs drużynowy to za zajęcie np. 1. miejsca dajemy 100 pkt:2x2=100 pkt
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Z tego co widze to w regulaminie nic nie pisze o trafianiu ilości państw więc nie ma zato pkt.
O druzynowym tez nie piszę więc jest podlicznae normalnie. Sorawdź jak podliczali wcześniej inni.
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Nie uzyskałem odpowiedzi na swoje pytanie. Czy jak 100 pkt. za zwycięstwo mnożę razy dwa, to dzielę je przez 2, bo to konkurs drużynowy. Proszę o dopowiedź, bo zostały mi tylko skoki narciarskie do podliczenia (biathlon już zrobiłem, a w skokach jestem już blisko końca).
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Za kilka dni podam oficjalnie wyniki. Biathlon mam już podliczony, ale chcę wszystkie wyniki umieścić razem. Zostały mi jeszcze do podliczenia skoki (około 10-12 konkursów).l
 
Do góry Bottom