>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Odnośnie nagród to fortuna wczoraj otrzymała loginy, a czy zdążą do weekendu wypłacić to nie wiem.
Analizy dodam wieczorem, bo teraz nie mam za bardzo możliwości.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam mam pytanko nie mozna zrobic tabeli według punktów?
Szczerze nie widzę większego sensu, po pierwsze pomijając już czaso chłonność takiego przedsięwzięcia to nagrody za klasyfikację generalną otrzyma pierwsze 5 osób, dlatego w pierwszym poście jest co kolejka aktualizowana Tabela TOP 10, czyli osób, które mają teoretycznie największą szansę na nagrody. Pozostałe osoby mogą bez problemu sprawdzić ile mają punktów i zobaczyć ile im brakuje do czołówki.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bukmacher dostał dane za pierwsze 4 kolejki w czwartek, a za ostatnią wczoraj, więc teoretycznie bonusy powinny pojawić się na kontach w najbliższej przyszłości.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
u mnie się pojawiła jak wczoraj dałem info, a tak na marginesie, bo pewnie wiecie, że fortuna wypłaca bonusy w punktach, a nie w kasie. I tak:
1 miejsce 7000 pkt -&gt; równowartość 50 PLN
2 miejsce 4200 pkt -&gt; równowartośc 30 PLN
3 miejsce 1400 pkt -&gt; równowartość 10 PLN.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
wygląda na to, że dodali chyba tylko za ostatnią kolejkę, ale to jeszcze nie potwierdzone, czekam na info.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Czesc, Punkty powinny juz zostac dopisane na Waszych kontach, za wszystkie kolejki. Przepraszam za problem z dopisaniem ich za pierwsze 4 kolejki ???? Juz to rozwiazalismy. Gratuluje wszystkim wygranym! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom