>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Status
Zamknięty.
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
3) Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Wynik: 2:1
Pierwszy gol: Zagłebie
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 1:1
Teraz widze ze wkradl mi sie blad wtym typie.
Mozna zamienic na 1:2 dla Zaglebia?
Zmienione //Waldi1979
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacyjnie, bo zauważyłem, że w konkursie startuje dużo nowych userów.
W regulaminie jest taki punkt:
Nagrody zostaną dopisane tylko osobom aktywnym na forum!
Dlatego przypominam, szczególnie nowym userom, ale też tym, którzy są na forum zdecydowanie dłużej, żeby dostać nagrodę trzeba być aktywnym na forum, pisać w działach tematycznych czy publikować swój temat z kuponami, do aktywności nie wchodzą posty w Typach na żywo czy HydeParku, a nie tylko dawać posty konkursowe w Typerze Ekstraklasy. Pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Info! Z racji, że fortuna wypłaca bonusy za poszczególne kolejki po podaniu kompletu loginów, a jeden z userów, który wygrał w poprzedniej kolejce nie zgłosił się po odbiór nagrody (nie odpowiedział na pw z prośbą o podanie loginu) i nie był od tamtej pory na forum, więc żeby nie blokować wypłaty bonusu pozostałym zwyciezcom nagroda przechodzi w ręce osoby z 4 miejsca, czyli pierwsza trójka przesuwa się o jedno miejsce. Pozdrawiam.
 
pw1985 0

pw1985

Użytkownik
Witam.
W kolejce 2 w meczu:
4) Jagiellonia Białystok - Cracovia
Wynik: 2:2 ⛔
Pierwszy gol: Jagiellonia ✅
Under/over: over ⛔
Wynik pierwszej połowy: 1:1 ⛔
do przerwy było 0:0 - powinien być 1 plusik
Poprawione //Waldi1979
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Wstawilam analizę meczu Korona-Lech ,ale jak zwykle nie tak jak trzeba ,bo zamiast do moich typow jest na końcu 3 kolejki.Do końca sezonu mam nadzieje ze się naucze poprawnie wpisac ,bo na razie co kolejka cos namieszam :mad:
Dodałem do Twojego postu //Waldi1979
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wstawilam analizę meczu Korona-Lech ,ale jak zwykle nie tak jak trzeba ,bo zamiast do moich typow jest na końcu 3 kolejki.Do końca sezonu mam nadzieje ze się naucze poprawnie wpisac ,bo na razie co kolejka cos namieszam :mad:
Z regulaminu:
prośby o poprawienie typów/dodanie analizy lub nazwy bukmachera będą uwzględniane do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu z danej kolejki.
Zawsze jak wrzucasz typy przed pierwszym meczem, to najlepiej mieć już wtedy napisaną analizę i od razu ją dodać do postu, teraz już nic nie możesz zrobić. Sam się na tym dwa tygodnie temu przejechałem, że chciałem poprosić w tym temacie o dodanie kuponu, który zagrałem w sobotę dopiero, ale no regulamin mnie trzyma. Z jednej strony to dziwne, że już trzeba wcześniej zagrać kupon na weekend np. Z ekstraklasy, z drugiej strony jest to sprawiedliwe, bo mogłoby dojść do sytuacji, kiedy np. W niedzielę widzę, że mam duże szanse wygrać, to wpłacam do Fortuny i gram za 22zł, mam dodatkowe punkty, które decydują o mojej wygranej :p
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Z regulaminu:

Zawsze jak wrzucasz typy przed pierwszym meczem, to najlepiej mieć już wtedy napisaną analizę i od razu ją dodać do postu, teraz już nic nie możesz zrobić. Sam się na tym dwa tygodnie temu przejechałem, że chciałem poprosić w tym temacie o dodanie kuponu, który zagrałem w sobotę dopiero, ale no regulamin mnie trzyma. Z jednej strony to dziwne, że już trzeba wcześniej zagrać kupon na weekend np. Z ekstraklasy, z drugiej strony jest to sprawiedliwe, bo mogłoby dojść do sytuacji, kiedy np. W niedzielę widzę, że mam duże szanse wygrać, to wpłacam do Fortuny i gram za 22zł, mam dodatkowe punkty, które decydują o mojej wygranej :p
ok
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE INFO!!!
Wprowadziłem zmianę w regulaminie, chodzi o prośby dodawania analiz oraz kuponów, teraz możecie je pisać do czasu rozpoczęcia 5-go meczu, czyli do połowy kolejki, mam nadzieję, że ta zmiana wpłynie pozytywnie i więcej osób będzie chciało dodać swoje analizy, przy okazji przypominam, że posty pisane w dziale tematycznym wpływają na aktywność danego usera na forum i mogą mieć wpływ na ewentualną wypłatę lub jej brak w przypadku wygrania którejść kolejki, dotyczy to głównie nowych użytkowników, ale nie tylko. Poniżej fragment regulaminu, który uległ zmianie:
WAŻNE:
* prośby o poprawienie typów lub nazwy bukmachera będą uwzględniane do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu z danej kolejki.
* prośby o dodanie analizy / kuponu można pisać w odpowiednim temacie najpóźniej do czasu rozpoczęcia 5 meczu w danej kolejce, wyjątkiem są kolejki, gdy wszystkie mecze rozpoczynają się o jednej godzinie, wtedy ewentualne prośby będą rozpatrywane przed pierwszym spotkaniem
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tak, nagrody były już na kontach przed weekendem (bynajmniej u mnie, więc wszyscy powinni je mieć)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tabelę dodam jutro, przypominam nowym osobom, które przystępują do zabawy, że muszą zapisać się do konkursu w odpowiednim temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom