>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Jeśli dodałem już kupon za 11 zł, to czy można go zamienić na kupon za minimum 22 zł?
Bo chyba obu nie można?
możesz podać, zamienie Ci //Waldi1979
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam proszę o dodanie analizy:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-d-argentyna-islandia-chorwacja-nigeria.149418/page-9
Link do typów (3 strona):
https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-kolejka-25-06-28-06-typera-mundialu-rosja-2018.152511/page-3
Dodana, po raz kolejny przypominam podawajcie linki do konkretnych postów, a nie do strony czy tematu. Było powtarzane już nie raz jak to zrobić, klikacie w hasztag z nr posta w prawym dolnym rogu obok przycisku &#39;Lubię&#39;, z okienka, które wyskoczy kopiujecie górny link, cała filozofia, a ułatwienie wielkie. //Waldi1979
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-kolejka-25-06-28-06-typera-mundialu-rosja-2018.152511/page-3#post-6681826
W meczu Francja - Dania mam dokładny wynik 2-1 i Under... oczywiście typ sprzeczny.
Ale żeby nie było, że próbuje brudnych gierek. ???? Prosta pomyłka.
Zgadzam się, że prosta pomyłka, ale z racji, że błąd zgłoszony po meczu będzie rozliczony jako &quot;sprzeczny typ&quot; i minusowe punkty niestety, mimo, że jeszcze nie zdążyłem rozliczyć typów. Takie błedy można zgłaszać do czasu rozpoczęcia meczu, jeżeli ktoś zauważy, że się pomylił //Waldi1979
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacyjnie:

Z powodu mojej nieobecności w weekend podsumowanie 3 kolejki oraz tabela będą dopiero po weekendzie.
Przy okazji przypominam, że od 4 kolejki, czyli fazy pucharowej typujemy wyniku jakie padną po 90 minutach bez ewentualnej dogrywki czy rzutów karnych.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Poproszę o dodanie mojego kuponu za 100 zł
/niestety nie mogę tego dodać ponieważ według regulaminu na kuponie muszą być minimum dwa zdarzenia z danej kolejki.
Pozdrawiam, husarz22
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Brazylia - Belgia typ 1 @2.20 Totolotek
Oglądałem wszystkie spotkania aktualnie na mundialu. Ostatnie mecze brazylijczyków poziom można powiedzieć ciągle ten sam. Znakomita gra offensywna. Według mnie Brazylia jest to naprawdę twarda reprezentacja do zdobycia tytułu mistrza świata. Brazylijczycy mają naprawdę dobrze zgrany zespół co nie można powiedzieć tego o zespole po ostatnim meczu z Belgii. Brazylijczycy minimalna wpadkę zanotowali z Szwajcaria gdzie zremisowali jeżeli można to nazwać wpadką. Reszta spotkań pewnie wygrana przez brazylijczyków. W tej rundzie mogło już belgów nie być ponieważ jak wiemy japończycy prowadzili już dwoma bramkami ,ale belgowie zdołali wyciągnąc wynik i w ostatnich minutach meczu strzelić zwycięską bramkę dającą awans do kolejnej rundy. Jeżeli belgowie męczyli się z Japonią ,który grała w sumie większość akcji z kontry to co będzie z wielką Brazylią. Czuję że brazylijczycy wygrają ten mecz i awansują do półfinału. Pozdrawiam trzymajcie się.
Po przemysleniach ponizej wysyłam poprawioną analizę prosze o przeniesienie wlasciwej:
Brazylia - Belgia typ X @3.30 Fortuna
Oglądałem wszystkie spotkania aktualnie na mundialu. Ostatnie mecze brazylijczyków poziom można powiedzieć ciągle ten sam. Znakomita gra offensywna. Według mnie Brazylia jest to naprawdę twarda reprezentacja do zdobycia tytułu mistrza świata. Brazylijczycy mają naprawdę dobrze zgrany zespół co nie można powiedzieć tego o zespole po ostatnim meczu z Belgii. Brazylijczycy minimalna wpadkę zanotowali z Szwajcaria gdzie zremisowali jeżeli można to nazwać wpadką. Reszta spotkań pewnie wygrana przez brazylijczyków. W tej rundzie mogło już belgów nie być ponieważ jak wiemy japończycy prowadzili już dwoma bramkami ,ale belgowie zdołali wyciągnąc wynik i w ostatnich minutach meczu strzelić zwycięską bramkę dającą awans do kolejnej rundy. Jeżeli belgowie męczyli się z Japonią ,który grała w sumie większość akcji z kontry to co będzie z wielką Brazylią. Tutaj mamy powazna walke dwoch ofensywnych zespolow o awans do polfinalu mundialu w Rosji. Czuje jednak ze ten mecz zakonczy sie wynikiem remisowym obie ekipe sa brane pod uwage jako zwyciesca całego mundialu. Mysle ze ten mecz wyłoni dogrywa a moze i nawet konkurs rzutow karnych. Pozdrawiam trzymajcie się.
1 strona :
https://forum.bukmacherskie.com/threads/5-kolejka-06-07-07-07-typera-mundialu-rosja-2018.152641/
Poprawione //Waldi1979
 
Do góry Bottom