>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

Administracja forum zastrzega możliwość niewypłacenia nagrody osobom, których aktywność na forum jest niedostateczna.
uprzedając wszelkie pytania odnośnie, że ktoś nie dostał nagrody, więc tłumaczę do aktywności nie są liczone:
- posty w Typach na żywo
- posty konkursowe
- posty sprzed kilku miesiecy czy lat
- posty w Hyde Parku

Podsumowując nagrody będą tylko dla tych userów, którzy aktualnie się udzielają na forum, piszą w działach tematycznych, prowadzą swój temat w Kuponach ze statystykami czy w Kuponach, jeżeli ktoś wchodzi na forum, żeby dodać tylko post z typami na konkurs/y nie może liczyć na odbiór nagrody, więc zachęcam wszystkich do aktywnego udzielania się na forum.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
proszę o dodanie analizy:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/15-kolejka-lotto-ekstraklasy-09-11-11-11-2018.154186/page-2#post-6749787
do postu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/14-kolejka-09-11-11-11-typera-ekstraklasy.154201/page-2#post-6748526
dzięki
trochę za późno:
* prośby o dodanie analizy / kuponu można pisać w odpowiednim temacie najpóźniej do czasu rozpoczęcia 5 meczu w danej kolejce, wyjątkiem są kolejki, gdy wszystkie mecze rozpoczynają się o jednej godzinie, wtedy ewentualne prośby będą rozpatrywane przed pierwszym spotkaniem
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Witam, wkradł się mały błąd przy podliczaniu punktów za 14 kolejkę. Mianowicie powinienem mieć 26 punktów, a mam 25. (Podejrzewam, że zabrakło przy meczu Lechii Gdańsk i &quot;pierwszym golu&quot; w meczu). Z góry dziękuję za sprawdzenie i ewentualną poprawkę w klasyfikacji generalnej jak i za samą kolejkę. ;)
Dokładnie, tak jak piszesz, podliczałem na telefonie i nie wcisnął się &quot;plusik&quot; przy golu Lechii, jak zliczałem na kompie to siłą rzeczy go nie policzyłem, już wszędzie poprawione, dzięki za zgłoszenie //Waldi1979
 
Do góry Bottom