>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

ding 125

ding

Użytkownik
Proszę o pogrubienie Rosji jako zwycięzcy typu w meczu z Brazylią.
Sam byłem zdziwiony takim kursem, żałuję że nie zrobiłem screna.
Nie chce aby były jakieś wątpliwości dlatego zamień proszę mój typ na czysty win Rosji po kursie 1,95 bet365.

Pisze też jeszcze tutaj. Nie jestem pewien czy dostałeś pw. Slaby zasięg w telefonie. ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f456/niedziela-14-09-2014-8-spotkan-112350.html#post4766878

Bardzo proszę o zmiane 3. Argentyna - Iran (-2,5) @ 2,60 Betsafe na 3. Serbia - Iran (-2,5) @ 2,60 Betsafe
Dziękuję i pozdrawiam
Zrobione.

Sam byłem zdziwiony takim kursem, żałuję że nie zrobiłem screna.
Nie chce aby były jakieś wątpliwości dlatego zamień proszę mój typ na czysty win Rosji po kursie 1,95 bet365.

Pisze też jeszcze tutaj. Nie jestem pewien czy dostałeś pw. Slaby zasięg w telefonie. ????
Tak czy siak nie weszło jednak.
Nie chodzi tutaj o to, że podejrzewam Cię o jakieś oszustwo. Po prostu byłem mocno zdziwiony, że taki kurs był.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wszystko jak na razie podliczone. Możecie przejrzeć czy gdzieś nie pojawiły się błędy w podliczeniu.

Wrzucam punkty zdobyte przez zawodników, których wybraliście do swojego składu (suma z wszystkich 9 spotkań, oczywiście po przeliczeniu):
Rossini 0
Zatorski 0
Drzyzga 17
Zagumny 15.5
Grankin 22.5
Travica 26
Bruno Rezende 36
Christenson 50.5
Wrona 23.5
Biriukov 22
Możdżonek 53
Murilo 65.5
Marouf 42
Parodi 62
Spiridonov 85
Kubiak 119.5
Lee 94.5
Vissotto 88
Nowakowski 85
Podrascanin 124
Lucas 142
Birarelli 118.5
Winiarski 135.5
Pavlov 124
Schmitt 162.5
Lucarelli 176.5
Atanasijevic 207
Kaliberda 165
Wlazły 225
Grozer 210
Sokolov 160.5
Holt 183
Conte 211
N&#39;Gapeth 207
Muserski 214
Anderson 240.5
Zaytsev 131.5
Sander 251.5
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wszystko podliczone. Możecie przejrzeć czy gdzieś nie pojawiły się błędy. Jak coś znajdziecie to zgłaszać na PW albo tutaj.

Wrzucam punkty zdobyte przez zawodników, których wybraliście do swojego składu. Suma z wszystkich spotkań (włącznie z trzecią fazą grupową), oczywiście po przeliczeniu:

Rossini 0
Zatorski 0
Drzyzga 31
Zagumny 15.5
Grankin 24.5
Travica 26
Bruno Rezende 43
Christenson 50.5
Wrona 23.5
Biriukov 22
Możdżonek 53
Murilo 73.5
Marouf 46
Parodi 62
Spiridonov 115.5
Kubiak 148.5
Lee 94.5
Vissotto 112.5
Nowakowski 112
Podrascanin 124
Lucas 175.5
Birarelli 118.5
Winiarski 142
Pavlov 168
Schmitt 162.5
Lucarelli 224
Atanasijevic 207
Kaliberda 195
Wlazły 309
Grozer 271
Sokolov 160.5
Holt 183
Conte 211
N&#39;Gapeth 252.5
Muserski 258.5
Anderson 240.5
Zaytsev 131.5
Sander 251.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Jeśli mam postawioną Brazylię na finalistę a dzisiaj zwyciężą to dostaję punkty za Brazylię jako finalistów czy dostają tylko ci co dali Brazylię jako zwycięzców?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeśli mam postawioną Brazylię na finalistę a dzisiaj zwyciężą to dostaję punkty za Brazylię jako finalistów czy dostają tylko ci co dali Brazylię jako zwycięzców?
Dostajesz punkty za Brazylię jako finalistów.
Taka sama sytuacja jak ktoś typował Brazylię jako zwycięzców MŚ, a oni np. przegrają to wtedy i tak dostajesz punkty za finalistów.

Tak było w poprzednich konkursach i wydaje mi się to logiczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ostatnie dni oraz typy długoterminowe podliczone. Sprawdzajcie, a jeśli nie będzie błędów to tabela pojawi się wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pojawiła się tabela końcowa. Gratulacje dla zwycięzców choć myślę, że tym razem nie ma przegranych gdy nasza Reprezentacja odnosi taki sukces. Mam nadzieję, że nie ma błędów ale jeśli coś by się trafiło to zgłaszać w temacie czy na PW. Co do nagród to pewnie wypowie się główny opiekun.
Przy okazji chciałem podziękować Redwitzowi za ogarnianie konkursu. To naprawdę kawał świetnej roboty z jego strony z podliczaniem typów, punktów zawodników, a także kierowanie konkursem przez całe MŚ aby szedł odpowiednimi torami. Tej pracy tak dobrze nie widać gdy jest się tylko uczestnikiem. Z pewnością należy mu się reputacja od każdego kto brał udział. ;)
Redwitz jeszcze raz wielkie dzięki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
ZWYCIĘSTWO !!! Pierwszy mój konkurs na forum i odrazu spektakularne zwycięstwo ???? :p chcialem pozdrowić prowadzących ten konkurs za wysiłek w podliczeniach typów i tworzeniu tabeli ( Redwitz , sumada90) administracji za załatwienie renomowanego sponsora jakim niewątpliwie jest William Hill i uczestnikom za rywalizację fair play ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Konkurs dobiegł końca. Trwał trochę długo (długo trwał ogólnie cały turniej), więc trochę osób się wykruszyło.
Wielkie brawa dla zwycięzców ????
Niedługo pojawi się Marcin-Odra i napisze co i jak z nagrodami (na jakich warunkach itp.).
Podziękowania oczywiście dla Sumady90, który po raz kolejny pomaga mi przy organizacji konkursu i wywiązuje się ze swoich zadań po prostu perfekcyjnie.
Wiem, że było trochę niedociągnięć, ale człowiek uczy się na własnych błędach (a przynajmniej powinien) i przy okazji kolejnego konkursu siatkarskiego na pewno te niedociągnięcia się wyeliminuje.
Dostałem kilka ciekawych propozycji od niektórych userów, sam mam w głowie trochę pomysłów, więc jeżeli będzie taka możliwość (tutaj to już nie zależy tylko ode mnie) to pojawi się pewnie jakiś Typer z niektórych lig siatkarskich (PlusLiga, OrlenLiga itp.) jak już będą ruszać.
Jeszcze raz dzięki wszystkim za udział i gratulacje dla zwycięzców!
Do następnego!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Wow, rzutem na taśmę udało się zdobyć nagrodę ????
To, co wykonali prowadzący w tym konkursie, to kawał dobrej roboty. Ja osobiście wolę, żeby było tych konkursów mniej, ale za to z tak profesjonalną opieką, jak tutaj.
Jeszcze raz dziękuję i do następnego!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
1. grzegorz89.89
2. Mroku
3. radocesc
4. Ding
5. koticzek
6. esito
7. Hogan
8. pompon67
9. zakladowa
10. INTELOWIEC


Proszę o przesłanie loginów z WilliamHill na PW.
Marcin-Odra będzie w piątek i pewnie wtedy prześle loginy dalej.
Freebety to darmowe zakłady, ważne chyba 30 dni.

Więcej informacji odnośnie freebetów przekaże ewentualnie Marcin-Odra.
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
serdecznie gratuluję całej dziesiątce nagrodzonych i życzę Wam pomnożenia otrzymanych pieniędzy ;)! bogaci przecież skądś muszą się brać ;)!

Grzegorz89.89, musisz mieć niesamowitą intuicję, pomijając już Twoje zwycięstwo, które na pewno w jakimś tam stopniu jej zawdzięczasz, to poprawne wskazanie wszystkich długoterminowych typów to jest naprawdę coś! Zaczynałeś z 88. miejsca ???? , potem bardzo szybko znalazłeś się w dziesiątce. Przyznaję, że czasem śledziłam Twoje typy, kiedy zajmowałeś 3. czy 4. miejsca i byłam zaskoczona podejmowanym przez Ciebie ryzykiem, które kosztowało Cię raz nawet miejscem poza 10-tką. ;&gt; ja zapewne grałabym, będąc w Twojej sytuacji, ostrożnie i zapobiegawczo, kalkulując czy nie wypadnę z dziesiątki jak nie trafię ,bo choć wygrana 350zł meega kusi, zwłaszcza jeśli jest &#39;na wyciągnięcie ręki&#39;, to znając moje szczęście ???? , konkurs zakończyłabym bez grosza. A lepsze 50 zł niż nic.
Ale! Tobie ostatecznie ryzyko się opłaciło, gratuluję raz jeszcze i życzę jeszcze większego szczęścia w typowaniu ,kiedy już dostaniesz zasłużoną nagrodę ????

swoją drogą, pierwsza dziesiątka tabeli zmieniała się z każdą jej publikacją. Po I fazie nawet ja zajmowałam 9.miejsce ???? , żeby potem spaść na 20., 45., 66., zaliczyć awans na 65. i niespodziewanie zakończyć konkurs jako 17. uczestniczka.:jupisdfgdfg: No tak, z 65. miejsca można sobie podawać ryzykowne typy &quot;z kosmosu&quot;, dokładne wyniki, itp., bo a nuż ;)
jeszcze słówko o 10tce, byli użytkownicy ,którzy nie wypadali z miejsc nagradzanych... Ding na pewno, Redwitz, choć pechowo skończył jedenasty :/ , radocesc, grzegorz ofc, esito? bodajże i pompon67, do pewnego czasu tuż za pierwszą 10tką, aż w końcu udało mu się w niej znaleźć. ????

na koniec, ogromne podziękowania dla Redwitza i Sumady90 za wykonanie ciężkiej i na pewno żmudnej pracy, jaką było liczenie punktów poszczególnych osób. Szacun za skrupulatność, dokładność i generalnie za ogarnięcie wszystkiego w naprawdę niedługim czasie! ???? :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom