>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Nie za bardzo rozumiem podpunkt regulaminu:
Konkurs jest bezpłatny, w którym mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum posiadający aktywne konto
Aktywne konto - czyli nie stworzone na potrzeby konkursu bądź nie zbanowane ?

PS.
Można scalić tematy w typach na sobotę, zawsze łatwiej będzie osobie liczącej.
Jak coś jeszcze wymyślę to dopisze ????
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
może byc konto pod konkurs założone byle byłby depozyt
aaahaaa czyli chodzi tutaj o konto u buka redbet a nie na forum, to teraz pytanie teoretyczne: mam konto u buka, nie mam zrobionego depozytu. Wygrywam nagrodę za 1 miejsce, jak to jest rozliczane? Zostaje zdyskwalifikowany? Czy nie otrzymuje nagrody od buka a na Skrill otrzymuje ?
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
aaahaaa czyli chodzi tutaj o konto u buka redbet a nie na forum, to teraz pytanie teoretyczne: mam konto u buka, nie mam zrobionego depozytu. Wygrywam nagrodę za 1 miejsce, jak to jest rozliczane? Zostaje zdyskwalifikowany? Czy nie otrzymuje nagrody od buka a na Skrill otrzymuje ?
Jak dla mnie powinien być out , bo nie czytasz regulaminu że powinien być depozyt a go zaakceptowałeś :grin:
Ale to nie mój konkurs więc moje zdanie się nie liczy :razz:
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
aaahaaa czyli chodzi tutaj o konto u buka redbet a nie na forum, to teraz pytanie teoretyczne: mam konto u buka, nie mam zrobionego depozytu. Wygrywam nagrodę za 1 miejsce, jak to jest rozliczane? Zostaje zdyskwalifikowany? Czy nie otrzymuje nagrody od buka a na Skrill otrzymuje ?
Szczerze mówiąc nie wiem.
To pytanie raczej do Administracji. Nie mam pojęcia jak to jest z przyznawaniem nagród.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W celu otrzymania nagrody musi być jeden depozyt w redbet w ostatnich 30 dniach.
W innym przypadku gra jest dla zabawy i graczowi nie zostaną przyznane nagrody w postaci bonusu na redbet oraz pieniędzy na skrill.
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
W celu otrzymania nagrody musi być jeden depozyt w redbet w ostatnich 30 dniach.
W innym przypadku gra jest dla zabawy i graczowi nie zostaną przyznane nagrody w postaci bonusu na redbet oraz pieniędzy na skrill.
Jeśli ostatni depozyt miałem 13 września będzie ok ? Czy muszę doładować sobie konto ?:grin:
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Jest szansa na szybsze podliczanie spotkan i uaktualnianie tabeli? Ludzie ze srodka jak chca powalczyc to musza zaczac ryzykowac, ale nie wiadomo w ktorym momencie. Jesli nie macie czasu to zwroccie sie do kogos kto ma duzo czasu, ale juz mamy teoretycznie czwartek, a typy z wtorku nie sa podliczone.
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
Jest szansa na szybsze podliczanie spotkan i uaktualnianie tabeli? Ludzie ze srodka jak chca powalczyc to musza zaczac ryzykowac, ale nie wiadomo w ktorym momencie. Jesli nie macie czasu to zwroccie sie do kogos kto ma duzo czasu, ale juz mamy teoretycznie czwartek, a typy z wtorku nie sa podliczone.
podbijam
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jutro będzie tabela. Spokojnie.
Była aktualizacja po spotkaniach grupowych, nie było sensu robić po barażach.
Pewnie dzisiaj wieczorem będzie wszystko podliczone.
 
P 11

plejek69

Użytkownik
Cytat z regulaminu:
14. Punktacja typów bieżących: każdy typ grany jest płaską stawką 100 pkt, możliwe rozliczenia jak w życiu, czyli:
a) trafiamy kurs 2,1: (100 pkt * kurs 2,1) - stawka 100 pkt = 110 pkt
b) zwrot = 0 pkt
c) nietrafiony typ = -100 pkt
Przypominam, że minimalny kurs wynosi 1.40 !!!

Użytkownikowi kasztanowy zostały przyznane punkty za zdarzenie o kursie 1.20
Belgia - Niemcy @ 1.20 Betclic - wtorek 13.10
 
pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f522/rozgrywki-pucharowe-cwiercfinaly-sroda-14-10-2015-a-125945.html#post5684096

Tak z ciekawosci, dlaczego tutaj jest policzone po 4.00, bo uzytkownik krzosz1987 podal kurs 4.70, a jesli podaje sie bledny kurs to typ powinien byc niewazny :p
Jeśli bierzesz udział w konkursie to nie wiem po co akceptowałeś regulamin skoro go nie czytałeś .
A jeśli nie bierzesz udziału to :
UWAGA: Każdy kurs wyższy niż 4,0 zostanie rozliczony po kursie 4,0.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wydaje mi się, że Estonia wygrała pierwszego seta z Serbią przynajmniej tak było w transmisji i jest na livesportcie
Oczywiście Estonia wygrała pierwszą partię.
Będzie poprawione.

Użytkownikowi kasztanowy zostały przyznane punkty za zdarzenie o kursie 1.20

Belgia - Niemcy @ 1.20 Betclic - wtorek 13.10
Będzie 0 punktów za ten typ.

Użytkownik johhnygangsta brał udział we wtorkowym (-300 pkt) i środowym (-70) obstawianiu.
Przeoczenie, będzie poprawione.

http://forum.bukmacherskie.com/f522/rozgrywki-pucharowe-cwiercfinaly-sroda-14-10-2015-a-125945.html#post5684096

Tak z ciekawosci, dlaczego tutaj jest policzone po 4.00, bo uzytkownik krzosz1987 podal kurs 4.70, a jesli podaje sie bledny kurs to typ powinien byc niewazny :p
Tak jak już było pisane, każdy kurs powyżej 4.00 jest rozlliczany jako 4.00.


Wszystko będzie poprawione w swoim czasie.
Dzięki za czujność.
 
Do góry Bottom