>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

alves94 560

alves94

Użytkownik
Jeśli bierzesz udział w konkursie to nie wiem po co akceptowałeś regulamin skoro go nie czytałeś .
A jeśli nie bierzesz udziału to :
UWAGA: Każdy kurs wyższy niż 4,0 zostanie rozliczony po kursie 4,0.
Czytalem, ale zapomnialem. Nie podaje takich kursow, wiec nie dotycza mnie one. Jak idziesz na piechote to interesuja Cie znaki drogowe, ktore sa dla samochodow? Nie, wiec cichaj i sie wyluzuj. Spytalem z ciekawosci.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Czytalem, ale zapomnialem. Nie podaje takich kursow, wiec nie dotycza mnie one. Jak idziesz na piechote to interesuja Cie znaki drogowe, ktore sa dla samochodow? Nie, wiec cichaj i sie wyluzuj. Spytalem z ciekawosci.
Spokojnie panowie.
Ten temat jest właśnie po to, żeby pytać ;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Tabela poprawiona, mam nadzieje, ze teraz jest juz wszystko okej. Jesli jednak dalej sa jakies bledy to piszcie, bede poprawiac.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
W moim przypadku było oddane tylko 14 typów (oprócz nich dwa były nieważne), tak więc nie powinienem otrzymać nagrody.
Czyli czyżbym wskoczył na 5 premiowane nagrodą miejsce?
Niech się wypowie prowadzący konkurs co do ostatecznej klasyfikacji konkursu?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W moim przypadku było oddane tylko 14 typów (oprócz nich dwa były nieważne), tak więc nie powinienem otrzymać nagrody.
Dzięki za zgłoszenie.
Sprawdzę jeszcze raz co i jak, możliwe że się pomyliłem.

Czyli czyżbym wskoczył na 5 premiowane nagrodą miejsce?
Niech się wypowie prowadzący konkurs co do ostatecznej klasyfikacji konkursu?
Jeżeli okaże się, że Power30 nie oddał minimalnej liczby typów to oczywiście kolejna osoba wskakuje.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
kiedy mozna się spodziewać nagród ?
Spokojnie ;)

Nie chcę działać szybko, bo mogły pojawić się jakieś błędy (normalna rzecz), a nie będę potem komuś zabierać nagrody.

Jeżeli nie będzie więcej żadnych niejasności to prawdopodobnie jutro pozbieram loginy z Redbet i ze Skrilla. A po jakim czasie nagrody się pojawią nie mam pojęcia. To pytanie do administracji.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Czyli jak do wieczora nie będzie żadnych niejasności to wysłać login z Redbet i login Skrill do Redwitz?
Tak.
Wieczorem (jeżeli nie będzie już żadnych niejasności) albo jutro rano osoby, które zajęły premiowane miejsca mogą mi przesłać na PW login z Redbet i login Skrilla (mail).

Jak będę miał całą listę to wtedy puszczę do Marcina-Odry.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Swoje loginy przesłała mi już ostatnia osoba, więc wszystkie dane zostały wysłane do Marcina-Odry.
Teraz trzeba cierpliwie czekać ;)
 
Do góry Bottom