• Witamy na bukmacherskie.com
  • Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

Temat na forum 'EUROVOLLEY POLAND 2017' rozpoczęty przez sumada90, Sierpień 16, 2017.

Więcej tematów od sumada90
    1. zibi16

zibi16 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      21
      Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 1, 2017
    2. Prezes96

Prezes96 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      51
      Przepraszam za brak typów w ostatnich dniach konkursu, ale odcięło mi dostęp do forum, co mogą technicy forum potwierdzić, bo udostępnili mi możliwość korzystania z mojego IP. Także nie jest to oddanie rękawicy i wycofanie się z konkursu, tylko niedyspozycja techniczna. Pozdrawiam.

3. AdrianABCH

AdrianABCH Użytkownik

Polubienia:
      21
      Od momentu gdy jest nowe forum to często nie mogę wejść w post + nie widzę tabeli..

4. AdrianABCH

AdrianABCH Użytkownik

Polubienia:
      21
      Dobra już widzę.. :D al wczoraj nie dało rady wejść..

5. sumada90

sumada90 ModTeam

Polubienia:
      15
      Zostały jeszcze półfinały i finały. więc nie ma się co poddawać. Wiele może się jeszcze zmienić tym bardziej, że każdy oddawał typy długoterminowe. Oczywiście nie będą wyciągane żadne konsekwencje z racji problemów po zmianie forum. Ja też się uczę zmian razem z wami. :)

Taki problem został zgłoszony administracji. Walczą z nim. Dziś pojawi się nowa tabela, a jeśli ktoś jej nie będzie widział na forum dajcie znać na PW. Podeślę linka do obrazka.

6. main1991

main1991 Użytkownik

Polubienia:
      0
    7. Chamberlain

Chamberlain Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      1
      Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 3, 2017
    8. main1991

main1991 Użytkownik

Polubienia:
      0
    9. bulek78

bulek78 Użytkownik

Polubienia:
      1
    10. sumada90

sumada90 ModTeam

Polubienia:
      15
      Dzięki wszystkim za uczestnictwo. Rywalizacja podczas konkursu była naprawdę zacięta i do ostatniej chwili wiele mieszało się w tabeli. Wielu z Was pisało analizy i jako opiekun jestem pozytywnie zaskoczony różnorodnością zdań jakie pojawiały się w temacie ME. To tylko pokazuje, że nie trzeba być znawcą tej dyscypliny by napisać parę ciekawych zdań na temat meczu. Potrzeba tylko chęci do wymiany poglądów. :)
      Jeśli przez migrację forum mieliście kłopoty z braniem udziału w konkursie to Was przepraszam. Akurat wypadło to w dzień wolny więc sądzę, że nie było z tym aż tak wielkiego kłopotu. Sam też początkowo po zmianie forum musiałem podawać typy z telefonu i pisać analizy choć za tym nie przepadam. :)
      W tabeli zostały ujęte tylko te osoby, które spełniły punkt 9. regulaminu ( podanie przynajmniej 22 typów podczas trwania ME). Jeśli ktoś sądzi, że w podliczeniach lub tabeli są błędy proszę by tu się zgłosił. Mogłem się pomylić. Dajmy czas na takie zgłoszenia do środy popołudniu.
      Wszystkim nagrodzonym gratuluje i życzę pomnażania kasy :). Zapraszam także na PW aby podawać swoje dane na Skrilla i forbeta.

11. luczyk

luczyk Aktywny użytkownik

Polubienia:
      1
      Witam.
      Nie doliczyles mi typu z wczoraj (2. Post) ktory umiescilem wraz z analiza. Typ wyslalem przed finalem.

s90/ poprawiłem, tabele też

Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 4, 2017
    12. kosiorx

kosiorx Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Od czego została liczona liczba analiz? Od spotkań czy od dni? Bo jeśli ktoś w jednym dniu napisał analizę do 3 spotkań a zostało to policzone jako jedno to trochę nieporozumienie

13. sumada90

sumada90 ModTeam

Polubienia:
      15
      Jeden link = jedna analiza. Liczba analiz w tabeli jest poglądowo, by wiadomo było, że dana osoba spełniła ten punkt regulaminu by dostać nagrodę.

14. Marcin-Odra

Marcin-Odra Administrator Członek Załogi

Polubienia:
      13
      General i Sinus podajcie swój Skrill na PW, bo ten co dostałem to nie działają.

Poleć forum