>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

koliberek 83

koliberek

Użytkownik
O kurde dopiero teraz to zauwazylem. przepraszam moja wina poprostu literowka mi sie wkradla. Mam nadzieje ze nie bedzie problemu z podliczeniem tego typu??
 
G 35

gesio

Użytkownik
a co robimy z takim fantem ze np. tak jak ja , na faze grupa oddalem 6 typow, by zostawic sobie 4 na polfinaly i finaly, a tu chyba unibet zablokowal mecz Ruskich. bo byl i nie ma juz ...
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
a co robimy z takim fantem ze np. tak jak ja , na faze grupa oddalem 6 typow, by zostawic sobie 4 na polfinaly i finaly, a tu chyba unibet zablokowal mecz Ruskich. bo byl i nie ma juz ...
No ja sie jeszcze chyba w ostatniej chwili zalapalem ???? Ale spokojnie moim zdaniem moga modyfikowac kursy napewno przed rozpoczeciem wystawia ponownie oferte ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ad.1. Poruszam tą sprawę tu, bo uważam, że wychodzi &quot;koleżeństwo&quot;...
Koliberek, sprawa opisana powyżej, regulaminowo ⛔150, tak też zrobiłem, jednak Redwitz zdecydował inaczej... Pytam więc na jakiej podstawie ? Analogicznie rozumiem, że mam się cofnąć do fazy grupowej i dodać punkty doboszowi, który też miał ⛔150 za linię punktową ? Czy po prostu dobosz oszukiwał niby, a Koliberek się pomylił ? :]

Ad.2. dzięki pewnej osobie (Ty wiesz, że to o Tobie), która wyłapała 2 błędy po 3.dniu;) Jednocześnie mała uwaga ; gdy Wam się zabierze jakieś pkty, to są pretensje, jednak gdy macie ich za dużo, to wtedy milczycie...
P.S.Wprowadziłem zmiany do tabeli, które zostały wyłapane, więc zapoznajcie się z nimi, czy aby przypadkiem Was nie dotyczą
P.S.2 Koliberka jeszcze nie poprawiłem, czekam na oficjalne stanowisko Redwitza...
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Jezeli to stanowi taki problem i jezeli taka sytuacja byla w przeszlosci to ok mozecie nie zmieniac tego typu i zostawic ten -. Tylko ze to z mojej strony byla zwykla pomylka bo przeciez Unibet w 95% przypadkow daje linie punktowa 185,5 wiec moze troche z rozpedu tak napisalem. Mnie tam na tej nagrodzie pieniezniej od Unibetu nie zalezy chodzi tak naprawde o dobra zabawe, ale jesli traktujecie to jako taka ostra rywalizacje o te kilka zlotych to moze zostac tak jak jest w tej tabeli
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
jako taka ostra rywalizacje o te kilka zlotych
Proszę Cię, walczyć o 50 zł..?:grin: Po prostu doboszowi zmieniałem na minus, więc dziwię się że Tobie mam zmienić na plus... Akurat ja w tych konkursach, w których pomagam, traktuję wszystkich jednakowo, tzn. regulaminowo, no ale tak jak pisałem Redwitz decyduje, mam zmienić, więc tak robię.
Ew.pretensje kierować do Redwitza:razz::grin:
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Analogicznie rozumiem, że mam się cofnąć do fazy grupowej i dodać punkty doboszowi, który też miał ⛔150 za linię punktową ? Czy po prostu dobosz oszukiwał niby, a Koliberek się pomylił ?
Nie pamiętam sytuacji z doboszem. Jak możesz to wklej link do tamtego posta.

O żadnym koleżeństwie nie mam mowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
nie wiem kto tam podlicza te typy ale wielkie graty dla niego. kompletnie bym inaczej wczoraj zagrał a tak musze ratować się dzisiejszymi typami.
 
Do góry Bottom