>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
nie wiem kto tam podlicza te typy ale wielkie graty dla niego
Dziękuję, nie trzeba było:spokodfhgfh::razz:
Zamiast pretensji trzeba było zgłosić, że masz o 480 punktów za dużo...
Tabelę sprawdzają wszyscy, gdy macie za mało punktów/typów zgłaszacie od razu, przypadku gdy komuś wpisałem za dużo punktów żaden zainteresowany nie zgłosił... Dziwne:razz:
No chyba że nie pamiętasz (nie sprawdzasz) jak typujesz, więc w takim przypadku sorry, ale sam podliczam, sam robię tabelę i zarówno w Twoim oraz gesia przypadku przeoczyłem po prostu minus...
Gdyby nie inny użytkownik to zapewne nie zauważyłbym tego,a Wy bylibyście na ✅...
P.S.akurat podliczenie typów jest ok, więc mogłeś zauważyć, że masz za dużo punktów w tabeli:]
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
no tylko że ja nie podliczam swoich typów.patrze na układ tabeli i obstawiam.
ehh... no dobra już trudno :/
Obserwator (M) ; no sorry, ale cóż... przeoczyłem minus tworząc tabelę, ktoś zauważył mój błąd, więc poprawiłem, a że wyszło jak wyszło:?
ja będę 9. Ty 10. upominki wpadną i luz;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzięki za konkurs pomimo iż nie zostałem sklasyfikowany w końcowej tabeli. Trochę niedoczytany regulamin, ale też moim zdaniem za dużo typów trzeba było podać w FE. Bo 10 w FE, w porównaniu z 16 typami w całej rundzie eliminacji to ogromna różnica. Jeszcze jak kogoś od czwartku nie było, stracony tylko browar dla osoby która za mnie podawała typy. Ale trzeba przyjąć to na klatę. Jeszcze raz dzięki i gratulację dla zwycięzców. ????
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Tak sobie myślę, że FIVB nas trochę &quot;oszukało&quot;.
Dzień przed finałem, w Best players byli sklasyfikowani wszyscy gracze biorący udział w Final Eight czy to atakujący czy rozgrywający (czyli dokładnie tak jak rok temu), a już po finale (czyli tak jak jest w tej chwili) w Best playes sklasyfikowani są tylko gracze z najlepszej czwórki zespołów tj. Rosjanie, Brazylijczycy, Polacy i Argentyńczycy.
Trochę to niesprawiedliwe, przykładowo gdyby Todorov zatrzymał blokiem 30 razy i tym samym był by najlepszym blokującym to by go w tym zestawieniu nie było - i gdyby ktoś go podał w typach długoterminowych to by otrzymał 0 punktów.
Nie chcę się usprawiedliwiać, ale podając swoje typy długoterminowe, myślałem że będzie tak jak rok temu (czyli np.http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldLeague/2010/Best_Players.asp?Tourn=WL2010&amp;amp;Skill=LIB - tu mamy sklasyfikowanych WSZYSTKICH libero biorących udział w Final Six w roku 2010). I z tego co pamiętam to do samego finału Dragan Travica był na drugim miejscu w Best players wśród rozgrywających.
Ciekawi mnie co sądzą na ten temat Opiekunowie konkursu.
Czy to aby na pewno jest sprawiedliwe podejście do podliczania typów długoterminowych?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
10 w FE, w porównaniu z 16 typami w całej rundzie eliminacji to ogromna różnica
Też tak myślę... Nie wiem, jak było w poprzednich edycjach, ale na przyszłość proponuję zwiększyć limit w 1.fazie lub zmniejszyć nieco w F8...
Tak sobie myślę, że FIVB nas trochę &quot;oszukało&quot;.
Dokładnie, dziwne to trochę, no ale cóż... Czy sprawiedliwe to było ?
Tak, ponieważ chyba wszystkich to zaskoczyło, więc nikt nie był faworyzowany, a jasno było określone, że liczymy wg tych statystyk...
Na koniec dzięki wszystkim za konkurs (Redwitz &amp; adqs, bo pozostałych opiekunów na oczy nie widziałem:]), sorry za błędy:? i do zobaczenia w innych konkursach;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
No ja rowniez dziekuje za przeprowadzenie konkursu opiekunom i oczywiscie Obserwatorowi jako pomocnikowi ???? Troche mnie zaskoczylo jak wszedlem w tabele bo niespodziewalem sie nawet top10 a tu wyszla wygrana. btw. do kogo mamy pisac PW ze swoimi loginami z Unibet??
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pojawi się ojciec dyrektor (Redwitz), to Was poinformuje...
Marcin-Odra był chyba na Zlocie, wiec jak się pojawi to na pewno się tutaj odezwie w sprawie przekazania wam nagród. Cierpliwości ;)

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Mam nadzieję, że odbędzie się kolejna edycja tego konkursu i po raz kolejny połączymy rywalizację z naprawdę fajną zabawą.

Pewnie były jakieś niedociągnięcia przy organizacji i prowadzeniu konkursu, ale przecież nie ma rzeczy idealnych.

Szczere gratulacje dla zwycięzców. Powodzenia w kolejnej edycji konkursu !

Obserwator (M) - Podliczanie i Tabela ;) Kawał dobrej roboty ! Wielkie dzięki ????
Adqs - Podliczanie ;) Wielkie dzięki ????

Śmiało możecie &quot;pompować&quot; chłopakom reputację ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
optymista 286

optymista

Użytkownik
Dzięki Panowie za konkurs, bardzo fajnie zorganizowane i poprowadzone.
Kursy na finał w ofercie Unibet pojawiły się późno i byłem już offline, więc nie udało mi się podać ostatnich wymaganych typów, ale to nie ma znaczenia, bo chętnie wezmę udział w tej zabawie w przyszłym roku.
Teraz pora bym za cierpliwość osób czuwających nad konkursem trafił prosto w ich &quot;dzięki&quot;. ;)
Gratulacje dla zwycięzców !
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratulacje dla nagrodzonych i dzięki wielkie dla moderatorów za zajmowanie się konkursem. Podziękowania dla Obserwatora, który po raz kolejny pomaga w konkursach.
Dane po nagrody wysyłać do mnie:
miejsce - Login z Unibet - id - imie i nazwisko - nagroda
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Wielkie dzięki za konkurs dla organizatorów, moderatorów i wszystkich ludzi &quot;dobrej woli&quot;, którzy pomagali przyprowadzenie konkursu.
Do następnego!
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Podziękowania także z mojej strony dla organizatorów za fajny konkurs i niezwykle sprawne rozliczanie zdarzeń ????
Osobiście muszę przyzna ć że osiągnięty wynik przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Miejsce 7 w tak doborowym towarzystwie dla takiego siatkarskiego laika jak ja to sukces nawet ponad miarę ????
Szczególne dzięki dla Redwitza za to że nie było problemów z tym że sam osobiście nie mogłem poda ć typów w ostatni weekend i dla akselka który te typy wpisał podczas gdy sam ostro trenowałem na zlocie ????
Na koniec pytanie jak wygląda obrót nagród konkursowych ?
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Na koniec pytanie jak wygląda obrót nagród konkursowych ?
Z tego co sie dowiedziałem to obrot kwoty bonusowej x3 przy min. kursie 1.4, aczkolwiek widzialem posty z tego roku z innego konkursu, ktorego sponsorem byl Unibet, ze niektorzy uczestnicy wyplacali bez obrotu. Ja od dawna bonusowe pieniadze obracam metoda all-in ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Szczególne dzięki dla Redwitza
Przypomnę tylko, że F8 to w 95 procent Obserwator:razz:, no ale do rzeczy...:grin:
Nagrody z Unibet niby do obrotu, ale możecie od razu wypłacić zapewne, tak jak zrobiłem to w jakimś konkursie, o którym mówi Koliberek (ale nie pamiętam w jakim:razz ???? . Wystarczy wejść w &quot;wypłać&quot; czy coś w ten deseń i tam jest kwota, którą można wypłacić (czyt. równowartość nagrody).
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Obserwator (M) wszystko się zgadza tyle że napisałem konkretnie za co się słowa podziękowania należą. Zresztą jeśli mnie pamięć nie myli to Tobie też klikałem &quot;dzięki&quot; i to jeszcze we wczesnej fazie konkursu przy jakiejś tabelce będąc jeszcze daleko w generalce :cool:
Skoro piszecie że da radę wypłacić bez obracania to nic tylko się cieszyć, spróbować z pewnością nie zaszkodzi. W każdym razie dane do MO już wysłane. Pzdr
 
Do góry Bottom