>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Temat służy do zadawania pytań czy też wyjaśniania wszelkich niejasności.
Postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Zanim zadacie pytanie zachęcam do dokładnego przeczytania Regulaminu konkursu !!!
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Dopiero teraz doczytałem ten pkt regulaminu :

20. Kursy na typy codzienne należy podawać na podstawie oferty bukmacherów:
Unibet (minimum jeden typ na kuponie)
Betsafe

Bardzo proszę o zmianę bukmachera na jednym typie:
1. Japonia - Cuba (-1,5) kurs 2.04 Betsafe
2. USA - Francja kurs 1.52 Betsafe
3. Kanada - Finlandia kurs 2.22 Betsafe --&gt; kurs 2.20 Unibet

Pierwsza i ostatnia pomyłka ????
Dzięki...

S/ poprawione ale następnym razem podaj linka do swoich typów
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Jeśli można to prosze o poprawienie mojego ostatniego typu. Nie pogrubiłem Kuby ????

S/Zrobione ;)
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Jeśli będziemy tak uznawać te mecze to np. też będziemy typować mecz poniedziałkowy? a tam będzie tylko jeden Kanada- Polska... Nie lepiej robić po prostu seriami gier? Piątek - Sobota- niedziela trzy kolejki i trzy tematy z typami...

Jeśli nie to też proszę o anulowanie mojego typu Polska-Brazylia

Redwitz // W tej kolejce najprawdopodobniej zrobię jeszcze tak jak początkowo zamierzałem. W poniedziałek będzie temat, w którym będzie można typować ten jeden poniedziałkowy mecz.

Od kolejnej kolejki zastosujemy Twój pomysł i będziemy typować seriami.

Osoby, które podały w piątkowym temacie typ na mecz Brazylia - Polska mogą podać inny typ.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Niestety pracowałem i nie zdążyłem podać typów długoterminowych, także usuńcie mnie z konkursu lub wiedzcie, że nie będe brał jednak udziału, przepraszam za kłopot i pozdrawiam.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Cały weekend został podliczony.Posprawdzajcie sobie. Jeśli zdarzyły sie jakieś błedy proszę byście pisali w tym temacie. Tabela pojawi się prawdopodobnie jeszcze dziś.

edit/ Tabela juz w odpowiednim temacie
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
20. Kursy na typy codzienne należy podawać na podstawie oferty bukmacherów:
Unibet (minimum jeden typ na kuponie)
ten pkt w regulaminie to wogole obowiazuje czy nie ? no np dzisiaj jest 1 mecz do wyboru, czyli rozumiem to tak, ze trzeba bylo podac 1 typ z UNIBETU, cos zle zrozumialem czy jak ?

Redwitz // Dobrze zrozumiałeś, ale nic się nie stanie jak ktoś poda typy z Betsafe.
Gdyby Unibet miał bogatszą ofertę to byśmy podawali typy tylko z tej firmy. Jest jak jest, więc żeby była ciekawsza rywalizacja ten punkt regulaminu będę traktował z przymrużeniem oka ;)

Unibet jest sponsorem konkursu, więc jakieś korzyści musi mieć.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
levy nie wiem skad wziales ten kurs ...
z Betsafe.Widzę,że nie rozliczono mi tego typu a jestem w 99% przekonany że taki kurs był.Nie znalazłem nigdzie potwierdzenia tego,ale dla porównania na livesports:
 
Do góry Bottom