>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

Z 582K
11. Gramy tylko single, w typach od 1 do 3 nie podajemy zwycięzcy etapu (od tego mamy extra typ który jest bez ryzyka utraty punktów) każdy typ grany jest płaską stawką 100. (Za trafienie kursu 1,80 otrzymujemy +80 punktów, za nietrafiony -100)
 
Z 582K
Dlaczego ten typ jest na minus.W regulaminie punkt 11 niema tak ze niemozna postawic takiego typu

1. Sagan - Kittel 3,00 Bwin ✅
2.D. Van Poppel v R. Feillu 2,60 Sportingbet ✅
3. M. Kittel v Pozostali 2,30 Sportingbet ⛔ / typ nie zgodny z regulaminem



Wygra etap: Andre Greipel ✅

✅ 360
Tak wiec niewidze powodow zeby typ 3 byl nietrafiony
OK, po konsultacjach typ jednak na ✅ po powrocie dawida jeszcze spytam go o zdanie. W temacie już poprawiłem
Kulu
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Może ktoś z prowadzących potwierdzić bo nie jest to napisane w regulaminie ale czytając ten temat to wychodzi że można typować np. Sagan vs Reszta @ 2, a już &quot;jedynki&quot; w takim typie zagrać nie można, tak?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Może ktoś z prowadzących potwierdzić bo nie jest to napisane w regulaminie ale czytając ten temat to wychodzi że można typować np. Sagan vs Reszta @ 2, a już &quot;jedynki&quot; w takim typie zagrać nie można, tak?
W regulaminie jest wpis, ze nie mozna podawac typu na zwyciezce. Podany przez Ciebie bet nie wskazuje konkretnego zawodnika do zwyciestwa takze mozna. Decydujacy glos ma jednak Dawid, ktory obecnie jest na zlocie forum i po powrocie rozpatrzy wszelkie decyzje.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Nie moznaby dawac tematow na kilka dni do przodu? Straszne niewygodne jest typowanie w nocy albo wczesnym rankiem ...
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nie moznaby dawac tematow na kilka dni do przodu? Straszne niewygodne jest typowanie w nocy albo wczesnym rankiem ...
Co ty chcesz kilka dni do przodu? Niby jak? Zawsze kursy i pary na następny etap są wystawione 2-3 godziny po zakończeniu etapu.
Przecież teraz nie ma nigdzie kursów na etap 12 czy 13,więc po co ci temat konkursowy?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Co ty chcesz kilka dni do przodu? Niby jak? Zawsze kursy i pary na następny etap są wystawione 2-3 godziny po zakończeniu etapu.
Przecież teraz nie ma nigdzie kursów na etap 12 czy 13,więc po co ci temat konkursowy?
W pełni się z tym zgadzam. Mogę pozakładać tematy do końca wyścigu. Tylko po co skoro pary są dopiero wieczorem...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W regulaminie jest że kurs maksymalny to 6,0.Rozumiem że chodzi o to że mogę zagrać wyższy,ale będzie liczony jako 6,0 tak?
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Jak jest rozliczany w konkursie typ (i z ciekawości, jak buki to rozliczają, bo nie miałem jeszcze takiego przypadku):

John Degenkolb - Matteo Trentin

w takim przypadku jak dziś, Trentin był wyżej niż Degenkolb na linii mety, ale potem karnie został cofnięty na ostatnie miejsce w grupie za nieprawidłową jazdę?

Pytam, bo np. w piłce nożnej liczy się wynik rozegranego meczu, a to, że potem uznają walkower, nie ma wpływu na rozliczenie kuponu.
 
Do góry Bottom