>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Jak jest rozliczany w konkursie typ (i z ciekawości, jak buki to rozliczają, bo nie miałem jeszcze takiego przypadku):
John Degenkolb - Matteo Trentin
w takim przypadku jak dziś, Trentin był wyżej niż Degenkolb na linii mety, ale potem karnie został cofnięty na ostatnie miejsce w grupie za nieprawidłową jazdę?
Pytam, bo np. w piłce nożnej liczy się wynik rozegranego meczu, a to, że potem uznają walkower, nie ma wpływu na rozliczenie kuponu.
Jak dla mnie powinno byc rozliczone jak ozwyciestwo Degenkolba z prostej przyczyny. Trentin malo co nie wjechal w Degenkolba, przez co tamten nie finiszowal. Tymbardziej, ze rozliczamy wedlug letour.fr. Jednak decyzje podejmie dawid, takze musisz poczekac.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zwycięstwo Degenkolba wszystko rozliczamy wg. strony letour.fr i bukmacherzy również rozliczają zakłady na podstawie tej strony.
 
Z 619,7K
Stage 12 Results NOR 1 KRISTOFF, Alexander (KATUSHA) 4:32:11 SVK 2 SAGAN, Peter (CANNONDALE) FRA 3 DEMARE, Arnaud (FDJ.fr) SUI 4 ALBASINI, Michael (ORICA GreenEDGE) LTU 5 NAVARDAUSKAS, Ramunas (GARMIN SHARP) ITA 6 TRENTIN, Matteo (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP) ITA 7 BENNATI, Daniele (TINKOFF-SAXO) FRA 8 COQUARD, Bryan (EUROPCAR) ITA 9 OSS, Daniel (BMC RACING) FRA 10 DUMOULIN, Samuel (AG2R LA MONDIALE) ESP 11 ROJAS GIL, Jose Joaquin (MOVISTAR) FRA 12 FEILLU, Romain (BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT) FRA 13 FONSECA, Armindo (BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT) GER 14 DEGENKOLB, John (GIANT-SHIMANO) BEL 15 ROELANDTS, Jurgen (LOTTO BELISOL) NED 16 MOLLEMA, Bauke (BELKIN) POL 17 KWIATKOWSKI, Michal (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP) AUS 18 HAUSSLER, Heinrich (IAM CYCLING) FRA 19 LEMOINE, Cyril (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) FRA 20 DELAPLACE, Anthony (BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT) AUS 21 PORTE, Richie (SKY) USA 22 HORNER, Christopher (LAMPRE - MERIDA) AUS 23 GERRANS, Simon (ORICA GreenEDGE) LUX 24 GASTAUER, Ben (AG2R LA MONDIALE) ITA 25 NIBALI, Vincenzo (ASTANA) GBR 26 THOMAS, Geraint (SKY) FRA 27 FEILLU, Brice (BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT) NED 28 TANKINK, Bram (BELKIN) RUS 29 PORSEV, Alexander (KATUSHA) BEL 30 VAN DEN BROECK, Jurgen (LOTTO BELISOL)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Stage 12 Results NOR 1 KRISTOFF, Alexander (KATUSHA) 4:32:11 SVK 2 SAGAN, Peter (CANNONDALE) FRA 3 DEMARE, Arnaud (FDJ.fr) SUI 4 ALBASINI, Michael (ORICA GreenEDGE) LTU 5 NAVARDAUSKAS, Ramunas (GARMIN SHARP) ITA 6 TRENTIN, Matteo (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP) ITA 7 BENNATI, Daniele (TINKOFF-SAXO) FRA 8 COQUARD, Bryan (EUROPCAR) ITA 9 OSS, Daniel (BMC RACING) FRA 10 DUMOULIN, Samuel (AG2R LA MONDIALE) ESP 11 ROJAS GIL, Jose Joaquin (MOVISTAR) FRA 12 FEILLU, Romain (BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT) FRA 13 FONSECA, Armindo (BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT) GER 14 DEGENKOLB, John (GIANT-SHIMANO) BEL 15 ROELANDTS, Jurgen (LOTTO BELISOL) NED 16 MOLLEMA, Bauke (BELKIN) POL 17 KWIATKOWSKI, Michal (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP) AUS 18 HAUSSLER, Heinrich (IAM CYCLING) FRA 19 LEMOINE, Cyril (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) FRA 20 DELAPLACE, Anthony (BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT) AUS 21 PORTE, Richie (SKY) USA 22 HORNER, Christopher (LAMPRE - MERIDA) AUS 23 GERRANS, Simon (ORICA GreenEDGE) LUX 24 GASTAUER, Ben (AG2R LA MONDIALE) ITA 25 NIBALI, Vincenzo (ASTANA) GBR 26 THOMAS, Geraint (SKY) FRA 27 FEILLU, Brice (BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT) NED 28 TANKINK, Bram (BELKIN) RUS 29 PORSEV, Alexander (KATUSHA) BEL 30 VAN DEN BROECK, Jurgen (LOTTO BELISOL)
Po co to kopiujesz? Trentin zostal karnie cofniety i wedlug oficjalnych wynikow przegral z Degenkolbem.
Etap 12 podliczony, tabela zaaktualizowana. Czesc uzytkownikow zostala juz wyrzucona z tabeli.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W regulaminie jest wpis, ze nie mozna podawac typu na zwyciezce. Podany przez Ciebie bet nie wskazuje konkretnego zawodnika do zwyciestwa takze mozna. Decydujacy glos ma jednak Dawid, ktory obecnie jest na zlocie forum i po powrocie rozpatrzy wszelkie decyzje.
Ponawiam, czy może ktoś potwierdzić a najlepiej umieścić w regulaminie czy można podawać typy takie jak:

-Kwiatkowski vs reszta
-TOP 3
 
M 43

mania

Użytkownik
Ponawiam, czy może ktoś potwierdzić a najlepiej umieścić w regulaminie czy można podawać typy takie jak:
-Kwiatkowski vs reszta
-TOP 3
Według mnie regulamin w tej kwestii jest niedoprecyzowany, o czym się przekonałem już na pierwszym etapie, typując Kittel -Reszta.
Jest to rodzaj zakładu H2H, jednak określający kto wygra etap. Skoro typowany przeze mnie rodzaj zakładu był nieważny, to samo powinno się tyczyć zakładów w &quot;drugą stronę&quot;
Druga sprawa. Ktoś tworząc regulamin zapomniał napisać, że za poprawne wytypowanie Polaka jako zwycięzce etapu, powinno być przyznane przynajmniej 500pkt. ;)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Lubię grę fair i denerwuje mnie zawyżanie kursów w konkursie.
Przykład Valverde - Bardet użytkownicy wpisują 1.82 na Hiszpana ja natomiast monitoruję kursy od wczoraj kursy spadają a rzeczywisty kurs jest 1.63.
Proszę o sprawdzanie kursów a nie bezmyślne wklejanie.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Kurs wklejony oczywiście ze strony Pinnacle, także nie wiem o co się spinasz. Pinnacle wystawia wcześnie kursy i bardzo często, szczególnie w kolarstwie ruchy są tak duże, że początkowy faworyt staje się dogiem i możesz nawet sobie spokojnie zgreenować.
Jakbyś tam faktycznie grał, to byś o tym wiedział, a nie teraz bił pianę i bronił swojego prowadzenia w konkursie zmyślonymi donosami.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Kurs wklejony oczywiście ze strony Pinnacle, także nie wiem o co się spinasz. Pinnacle wystawia wcześnie kursy i bardzo często, szczególnie w kolarstwie ruchy są tak duże, że początkowy faworyt staje się dogiem i możesz nawet sobie spokojnie zgreenować.
Jakbyś tam faktycznie grał, to byś o tym wiedział, a nie teraz bił pianę i bronił swojego prowadzenia w konkursie zmyślonymi donosami.
Uderz w stół a nożyce się odezwą . Nie miałem wcale Ciebie na myśli. Chodziło o innego użytkownika który podał kurs 1.82 rano ja wbiłem zaraz na stronę gdzie kurs był 1.63.
Żałosny człowieku kto Ci wysłał wiadomość na priv ,że nie wpisałeś bukmachera we wczorajszym poście? Zresztą i tak namieszałeś w tym poście więcej bo prowadzący nie wiedzą jak rozliczyć Twój wczorajszy etap.

Ja lubię grę fair czego dowiodłem pisząc na priv abyś skorygował swój post . Ładnie podziękowałeś za pomoc. Teraz widać czarno na białym kto za wszelką cenę chce wygrać.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Jestęś naprawdę śmieszny napisz kto ci zwrócił uwagę na brak bukmachera na priv poza tym w pierwszej parze brakuje Ci typu.
Śmieszny człowieku!
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Z tym że nie mam typu w pierwszej parze nie neguje i spodziewam się -100 mimo, że kurs sugeruje kogo typowałem poprawnie.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Gdyby nie moja wiadomość na priv miałbyś -200.
Przeoczyłem twój pierwszy typ bo też bym Ci podpowiedział.
Tylko trzeba mieć trochę klasy a Ty nie umiesz nawet przyznać ,że najgroźniejszy rywal pomógł Ci skorygować błąd wysyłając wiadomość na priv.
 
Do góry Bottom