>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W tym konkursie nie, a więc to czy niektórzy oddali typy czy też nie, nie miało żadnego wpływu na wyłonienie zwycięzcy.
W takich konkursach jak uczta czy puchar fb ma to znaczenie, tutaj żadnego.

Po za tym mogliście poinformować mniej więcej w połowie o takim czymś, a nie na końcu. Niektórzy być może tracąc szansę na zwycięstwo w konkursie, najzwyczajniej przestali oddawać typy. Pomijam sytuacje losowe i inne, które uniemożliwiły oddanie typów.

Także decyzja nie ma żadnych przesłanek.
Decyzja ma przesłanki, żeby wyeliminować osoby, które nie oddają typów, żeby później w trakcie zapisów np do uczty takich ludzi eliminować, żeby nie blokowali miejsc.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Tylko, że oddałem typy w 5 kolejkach + długoterminowe, i jestem zdyskwalifikowany.
W uczcie czy pucharze fb brałem czynny udział, więc ta decyzja nie ma w moim przypadku żadnych przesłanek.
pozdro
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@lars19 nagrody i tak byś nie otrzymał bo nie jesteś aktywny na forum.
@Marcin Odra Ci pisał taką informację po zakończeniu konkursu Puchar FB, ale efektów widać nie ma żadnych i Twoja aktywność nadal zerowa.
Pozdrawiam i gratuluje zwycięzcom za walkę.
Typy dłygoterminowe mnie pogrążyły, a tak cisnąłem :p
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tylko, że oddałem typy w 5 kolejkach + długoterminowe, i jestem zdyskwalifikowany.

W uczcie czy pucharze fb brałem czynny udział, więc ta decyzja nie ma w moim przypadku żadnych przesłanek.

pozdro
Żeby ostatecznie zakończyć tą dyskusję, biorąc pod uwagę typy w 5 kolejkach + długoterminowe, to daje nam 6 z 13 , zatem mniej niż połowa.

Gratuluję zwycięzcom!
 
Do góry Bottom