>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niejasności

R 225

rover

Użytkownik
Odnośnie typu Harolda był dobrze rozliczony
Regulamin:
&quot;10. Nie ma minimalnego kursu po jakim musimy grać typ, maksymalny kurs to @6,00.&quot;
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Przepraszam bardzo, ale w regulaminie nie ma ani słowa o tym ze maja być podane imiona kolarzy, a po nazwiskach chyba wiadomo o kogo chodzi, a tu od 3-4 etapów -300 to chyba nie halo cos z regulaminem ;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Przepraszam bardzo, ale w regulaminie nie ma ani słowa o tym ze maja być podane imiona kolarzy, a po nazwiskach chyba wiadomo o kogo chodzi, a tu od 3-4 etapów -300 to chyba nie halo cos z regulaminem ;)
http://forum.bukmacherskie.com/f502/pytania-propozycje-niejasnosci-122546.html#post5480920
Zachecam do przeczytania tego postu, co wiecej byly dwa ostrzezenia, a mialo byc tylko jedno. Wiekszosc uczestnikow dostosowala sie do prosby juz po samym wpisie. Nie chcialem byc rygorystyczny, jednak kilkukrotna proba upomnienia nie poskutkowala. Trzeba bylo uzyc ujemnych punktow. Co wiecej, w kazdym nowym temacie na etap widnieje jak powinien wygladac zapis typow.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Mam propozycję żeby typy na ostatnie etapy wysyłać do jednej osoby, która by je w jednym momencie zamieszczała (Zabek?). Dzięki temu unikniemy sytuacji w której jedna osoba typy odpisuje od drugiej.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mam propozycję żeby typy na ostatnie etapy wysyłać do jednej osoby, która by je w jednym momencie zamieszczała (Zabek?). Dzięki temu unikniemy sytuacji w której jedna osoba typy odpisuje od drugiej.
Jestem za taką propozycją.

Ja już swój post dodałem, ale jest niewidoczny dla innych userów, dopiero jutro go zatwierdzę, opiekunowie konkursu go widzą.
Możemy zrobić tak że mi podeślecie typy Ci którzy są w TOP tabeli i chcą uniknąć kopiowania typów, a ja je umieszczę w temacie konkursowym jutro.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ja moglbym takie cos zrobic, jesli dostane typy do godziny 11:50 dnia jutrzejszego, pozniej juz wychodze do pracy i z telefonu tego nie zrobie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja moglbym takie cos zrobic, jesli dostane typy do godziny 11:50 dnia jutrzejszego, pozniej juz wychodze do pracy i z telefonu tego nie zrobie.
To niech wysyłają do mnie ;)

Ja już podałem swoje, typów nie zmienię, to nic mi nie da wiedza co koledzy podali ;)
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
To niech wysyłają do mnie ;)

Ja już podałem swoje, typów nie zmienię, to nic mi nie da wiedza co koledzy podali ;)
Jesli sie na to zgodza, to ja nie widze problemu. Jesli nie, to tak jak mowilem. Do tej godziny mozna mi podeslac.
 
Do góry Bottom