>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania , propozycje , niejasności

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
A) Kto wygra mecz? Sparta(+8,5) @ 1,62

za to powininem dostać 162 pkt ,kurs dobry handicap dobry i tylko pomyłka zamiastt sparta +8,5 to rybnik +8,5
Wiadomo że chodziło o rybnik w typie skoro taki kurs podaję i hadnicap +8,5
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nikt się nie będzie domyslal co miałeś na myśli. Jest błąd jest ⛔100 .
A ewentualnie to byś mógł dostać ✅62 a nie 162.
Sprawa zakończona i podliczenie pozostaje takie jak było.
Na przyszłość warto spr co się napisało.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
przepraszam ,moja wina
skopiowałem od KAPSZTIGO typy i zagrałem po swojemu i w 1 typie zmieniłem bo chciałem +8,5 1,62 na Rybnik ale zapomniałem zmienić nazwę
Trudno ???? ???? ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak wygląda sprawa z analizami i dodatkowymi punktami? W jednej kolejce można zdobyć punkty za jedną analizę czy kilka? Ile maksymalnie?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak wygląda sprawa z analizami i dodatkowymi punktami? W jednej kolejce można zdobyć punkty za jedną analizę czy kilka? Ile maksymalnie?
1 kolejka = 1 analiza. Rozumiem o co Ci chodzi że teraz mecz był w pt i dziś.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Podliczona kolejka i od razu zaznaczam, że wszystkie posty zostały połączone, by ułatwić podliczanie mi, a Wam obserwowanie wyników swoich i rywali.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Witam
Wnioskuję aby moderator Kapszti został zdyskwalifikowany z konkursu oraz odsunięty od jego organizacji gdyż jako osoba podliczająca punkty dopisał sobie w swoim poście kurs - w pozycji ROW (+24,5) - PO ZAKOŃCZENIU MECZÓW!!!
Zrzut z ekranu przed edytowaniem:
http://imageshack.com/a/img924/4137/a6G2fk.png
Zgodnie z regulaminem konkursu za niepodanie kursu przy typie winno być -100 punktów
http://imageshack.com/a/img924/7525/lJ13Cg.png
Dodatkowo w regulaminie:
3. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa, podwójne konta i zgłoszenia będą nagradzane ostrzeżeniem i trafieniem na czarną listę konkursową oraz wykluczeniem z konkursu.
Zgodnie z powyższym DOMAGAM SIĘ USUNIĘCIA MODERATORA KAPSZTI z konkursu i wpisania Jego na czarną listę. Niniejszy post zostanie przekazany również dla Iforbet oraz dla moderatora RADULA i Administratora Strony. ????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Witam

Wnioskuję aby moderator Kapszti został zdyskwalifikowany z konkursu oraz odsunięty od jego organizacji gdyż jako osoba podliczająca punkty dopisał sobie w swoim poście kurs - w pozycji ROW (+24,5) - PO ZAKOŃCZENIU MECZÓW!!!
Zrzut z ekranu przed edytowaniem:
http://imageshack.com/a/img924/4137/a6G2fk.png

Zgodnie z regulaminem konkursu za niepodanie kursu przy typie winno być -100 punktów
http://imageshack.com/a/img924/7525/lJ13Cg.png

Dodatkowo w regulaminie:
3. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa, podwójne konta i zgłoszenia będą nagradzane ostrzeżeniem i trafieniem na czarną listę konkursową oraz wykluczeniem z konkursu.

Zgodnie z powyższym DOMAGAM SIĘ USUNIĘCIA MODERATORA KAPSZTI z konkursu i wpisania Jego na czarną listę. Niniejszy post zostanie przekazany również dla Iforbet oraz dla moderatora RADULA i Administratora Strony. ????????????
&quot;Kapszti otrzymał ostrzeżenie zgodnie z regulaminem oraz został ukarany ujemnymi punktami. Z racji swojej rangi, jak i zasług oraz poświęconego czasu dla Forum, a także zaufaniu jakim mógł do tej pory cieszyć się, nie zostanie usunięty z konkursu, gdyż Administracja Forum znając jego osobę jest pewna, że był to pojedynczy wybryk, który nigdy więcej nie będzie miał miejsca&quot;.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Radula dzięki za interwencje. Rozumiem, że Kapszti ma zasługi i dużo poświęca się dla tego forum ale skąd wiesz, że to &quot;pojedynczy&quot; wybryk? Pierwszy raz został złapany - a to spora różnica!!. Ponadto jako moderator ma znacznie szersze uprawnienia na forum aby oszukać. Dlatego wnioskuję o:
1. Odebrania prawa do nagród moderatora Kapszti w konkursie jeśli uzyska miejsce do nich uprawniające. W sytuacji gdy Kapszti otrzyma nagrodę w tym konkursie to konkurs utraci swoją renomę i zaufanie w stosunku do pozostałych uczestników. Tu chodzi teraz o dobro całego konkursu i fair-play w stosunku do WSZYSTKICH uczestników.
2. Zaktualizowanie regulaminu o uczestnictwie moderatorów w konkursie, których udział z uwagi na organizowanie powinien mieć charakter tylko informacyjny (dla zabawy) lub całkowicie wyłączony.
W moich postach nie chodzi o samego Kapszti bo nic osobistego do Niego nie mam a do odpowiedniego podejścia do oszustw, które powinny być skutecznie eliminowane. To pokaże innym uczestnikom że tak się nie postępuję. Nie wyobrażam sobie aby teraz każdy z uczestników musiał robić zrzuty z ekranów żeby sprawdzać jak było wcześniej bo to do niczego nie prowadzi. Mam nadzieje również że sam Kapszti też się do tego odniesie i w duchu fair play sam się wycofa z konkursu.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Kapszti kolejkę podliczył &quot;wyjątkowo bardzo szybko &quot; bo już o 21.24 w niedziele po zakończeniu ostatniego meczu (wcześniej podliczane były na spokojnie w poniedziałki głownie przez RADULĘ) Więc domyślam się że doskonale wiedział co chce zrobić ,czyli dopisać sobie ten kurs żeby nikt nie zauważył .
Dla mnie i dla wszystkich tutaj uczestniczących powinien zostać usunięty całkowicie z konkursu i czarna lista .
Potępiam i zawszę będę potępiać takie zagrywki .
W przypadku jego dalszego uczestnictwa jako wicelider klasyfikacji sam się zastanowię czy ma to sens dalej się w to bawić przy tego typu zachowaniu .
Dlatego dla mnie tylko i wyłącznie ???? dla Kapsztiego.
Niech to będzie nauka dla wszystkich ,że nie warto oszukiwać .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Opiekun konkursu @RADULA już umieścił stanowisko w tej sprawie. Jest ono ostateczne. Jest to pierwszy i ostatni wybryk Kapsztiego.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Odniosę się do całej sytuacji:
Od razu zaznaczam, że nie mam zamiaru się usprawiedliwiać, bo nie ma jak. Zrobiłem błąd, a raczej głupotę i tyle. Przepraszam wszystkich za cały burdel, który zrobiłem. Punkty cofnięte, więc to jedyne, co się dało zrobić na szybko.
Wiem, że to żadne wytłumaczenie, ale to pierwsza taka sytuacja w mojej karierze na forum i uważam, że jedno zaćmienie na kilka tysięcy postów to i tak wystarczająco dużo. Pierwsza i ostatnia.
Prośba przy okazji, żeby nie pisać, że nie wiadomo czy wcześniej takich sytuacji nie było, bo nie ma żadnych podstaw by tak twierdzić, a nikt nigdy nie narzekał na prowadzone przez mnie konkursy. Podobnie jak insynuacja, że godzina podliczania miała wpływ na sytuacje. Przecież paradoksalnie, więcej osób siedzi na forum o 21, tuż po zakończeniu kolejki, aniżeli około północy - wtedy podliczałem poprzednim razem. Akurat byłem przy komputerze i miałem czas, dlatego podliczyłem, a całej sytuacji z czasem nie ma co łączyć.
Jeszcze raz przepraszam wszystkich uczestników za swoje postępowanie!
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
A skąd uczestnicy mają mieć pewność że to był pierwszy i ostatni raz? Bo Administrator i Radula czują do Kapszti&#39;ego sentyment? a może nie chcą kolegi skrzywdzić? Skoro nie wyciągacie z tego wniosków to może SAMI ROBILIŚCIE PODOBNIE! Przecież niczego nie sprawdziliście. Nie ma też mowy tutaj o pomyłce na korzyść gracza a ŚWIADOMYM nieuczciwym działaniu. Tak Wam zależy na wygraniu tych paru złotych że kładziecie plamę na całym konkursie i na randze całego forum.
Na tym forum bardzo często piszemy o różnych złych praktykach bukmacherskich, o nieuczciwym anulowaniu kuponów, zaniżonych kursach czy też przetrzymywaniu lub niewypłacaniu należnej wygranej. Zamiatając pod dywan sprawę zwykłego oszustwa bo inaczej tego nazwać nie można dając -100pktów regulaminowych za OSZUSTWO - dajecie przykład właśnie takich praktyk jakie na tym forum wszyscy ganimy.
Administratorze strony Marcinie - piszesz że stanowisko jest ostateczne... no i co z tego? To znaczy że teraz np. Radula może sobie 1 raz oszukać i też w razie czego dostanie -100pktów bo przecież będzie to jego pierwszy raz. Albo nie widzisz powagi sytuacji (co jest mniejszym złem) albo jesteś w zmowie z uprzywilejowanym graczem. Popatrz na inne fora, podpytaj innych co należy w takich sytuacjach a nie z marszu piszesz że coś jest ostateczne. To zwykła amatorka i brak szacunku do uczestników konkursu oraz forumowiczów.
Kapszti - oszukałeś, przyznałeś się i gra toczy się dalej. Zdobędziesz punktowane miejsce, zarobisz może 100 zł a może 30 zł. Fajnie że przeprosiłeś, miło z twojej strony ale tak jak pisałem wcześniej.. jaja trzeba mieć w życiu. Chciałeś oszukać i się nie udało to pochyl głowę i opuść ten konkurs - wtedy te twoje przeprosiny będą szczere.
Organizatorzy konkursu - nadal nikt nie odniósł się do wniosku o wyłączenie moderatorów i innych administratorów z konkursu co jest w tej sytuacji jak najbardziej zasadne.
I przy okazji dodam, że nie uczestniczę w konkursie więc nie mam żadnych z tego korzyści, że komuś coś odejmą, dodadzą itd. Jestem wieloletnim obserwatorem tego forum. Sam dla siebie typuję wyniki dla zabawy i porównuję do innych. Więcej się nie rozpisuję bo wielmożny arbiter stojący na straży &quot;fair-play&quot; Administrator wygłosił już swój ostateczny werdykt.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Radzijacek weź zluzuj łydkę bo Ci żyłka pęknie zaraz. Nie bierzesz udziału w konkursie więc masz najmniej do gadania, a najwięcej dyskutujesz. Ja w konkursie gram i już w południe widziałem, że Kapszti nie podał kursu przy tym typie i byłem przekonany, że potem ten kurs będzie normalnie dopisany. Nawet nie wiedziałem, że w regulaminie jest punkt o tym, że brak kursu to -100 punktów. I myślę, że tak samo mógł myśleć Kapszti. Aferę można by było kręcić jakby zmienił swój typ - wtedy to byłoby prawdziwe oszustwo i wałek. A tak, nie widzę powodu żeby wieszać na nim psy. A już teksty o tym żeby ukarać go -1200 punktów albo usunąć z konkursu - weźcie się puknijcie w łeb. To jest tylko zabawa, nie ma tu wielkich nagród, więc przestańcie się podniecać. Dostał regulaminową karę -100 i gramy dalej. Takie jest moje zdanie. BTW, od kiedy zwroty &quot;niego&quot;, &quot;jego&quot; pisze się wielką literą?
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Radzijacek weź zluzuj łydkę bo Ci żyłka pęknie zaraz. Nie bierzesz udziału w konkursie więc masz najmniej do gadania, a najwięcej dyskutujesz.
Jestem wyluzowany. Nie wydaje mi się żebym miał najmniej do gadania. Nie chcesz czytać to nie wchodź na ten temat. Jak masz coś napisać to merytorycznie pisz.
Ja w konkursie gram i już w południe widziałem, że Kapszti nie podał kursu przy tym typie i byłem przekonany, że potem ten kurs będzie normalnie dopisany. Nawet nie wiedziałem, że w regulaminie jest punkt o tym, że brak kursu to -100 punktów. I myślę, że tak samo mógł myśleć Kapszti.
Organizator konkursu. Osoba rozliczająca punkty i wypowiadająca się jako arbiter w różnych wątpliwościach (patrz wyżej) nie zna regulaminu? Jesteś pewien?
To jest tylko zabawa, nie ma tu wielkich nagród, więc przestańcie się podniecać. Dostał regulaminową karę -100 i gramy dalej. Takie jest moje zdanie. BTW, od kiedy zwroty &quot;niego&quot;, &quot;jego&quot; pisze się wielką literą?
To jest regulaminowa kara? Regulaminową karę dostałby gdyby nie edytował swojego posta. W tej sytuacji jest to zwykłe oszustwo. Przytoczyłem powyżej co mówi regulamin w tej sprawie.
Pisz na temat kolego. Nie rób wycieczek.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Proszę sprawdzić podliczenie kolejki nr 8.
Robiłem na tel więc ewentualnie proszę o wyrozumiałość. Jak coś nie pasuje piszcie na pw.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Proszę sprawdzić podliczenie kolejki nr 9.
Robiłem na tel więc ewentualnie proszę o wyrozumiałość. Jak coś nie pasuje piszcie na pw.
 
Do góry Bottom