>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasnosci

kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Proszę o dopisanie bukmachera unibet w moim poście, napisałem tylko przy pierwszych dwóch typach, niestety pozostałe zostawiłem bez. Z góry dziękuję. Post nr 41.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Mam takie pytanie? Jakim cudem gracz thomaszc oraz devil13england mają następujący typ: 2.Polska - Bułgaria Typ : Polska -1.5 Kurs : 2,95 Unibet
Oferta bukmachera Unibet nie wystawiła tak owego zakładu!
I co ciekawe gracz TC4T ma takie same typy i od tych samych bukmacherów, już podobna sytuacja miała miejsce, lecz jestem w stanie pojąć, że to tylko 2 mecze do wytypowania i mogą się powtarzać, ale i tak wygląda mi to podejrzanie. Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam takie pytanie? Jakim cudem gracz thomaszc oraz devil13england mają następujący typ: 2.Polska - Bułgaria Typ : Polska -1.5 Kurs : 2,95 Unibet
Oferta bukmachera Unibet nie wystawiła tak owego zakładu!
I co ciekawe gracz TC4T ma takie same typy i od tych samych bukmacherów, już podobna sytuacja miała miejsce, lecz jestem w stanie pojąć, że to tylko 2 mecze do wytypowania i mogą się powtarzać, ale i tak wygląda mi to podejrzanie. Pozdrawiam
AKurat co do pierwszego zarzutu to Uniubet wystawił takowy handicap -1,5seta na Polaków więc zarzut nietrafny ;)
Bo sprawdziłem dokladnie oferte i taki zakład jest możliwy.

Co do drugiego zarzutu to niestety nie jesteśmy tego udowodnic... O ile we wcześniejszym przypadku wszystko na to wskazywało o tyle tym razem nie ma tzw dowodów więc żadnych sankcji nie będzie.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
z dnia 10.09. gracze Kupson i Fabik - ten sam typ, podane obok siebie, łatwo zauwazyc - Rosja-Bułgaria - Rosja -1.5, buk unibet, a kurs u Fabika 2.00, u kupsona 1.85. typowanie w ciagu 3 minut, takze nie sadze, zeby takie skoki były
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
ja mam 2 pytania techniczne

- poprawne wytypowanie mistrza Europy : 300 pkt
- poprawne wytypowanie finalisty ME: 200 pkt
Czy jestli &quot;finalista ME&quot; zostanie mistrzem Europy przysluguje 200pkt za udzial w finale, czy tez otrzymamy za to 0pkt ?

i drugie, czy zwyciezca dostanie jakas range jak to w innych konkursach bywalo ? :jezora:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
z dnia 10.09. gracze Kupson i Fabik - ten sam typ, podane obok siebie, łatwo zauwazyc - Rosja-Bułgaria - Rosja -1.5, buk unibet, a kurs u Fabika 2.00, u kupsona 1.85. typowanie w ciagu 3 minut, takze nie sadze, zeby takie skoki były
kurs był na pewno 2.00 zawsze patrzę w ofertę buka i wpisuję kurs :spokodfhgfh:
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Oczywiście moje gapiostwo. Przepraszam graczy, których posądziłem, wynikało to tylko z mojego gapiostwa za co jeszcze raz przepraszam. A jeśli chodzi o kurs na Rosja - 1,5 to ja się pomyliłem zamiast 2,00 wpisałem 1,85 bo zasugerowałem się innym meczem przez przypadek, ale to już moja strata niestety:/ Zapomniałem uprzedzić moderatora.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ja mam 2 pytania techniczne

Czy jestli &quot;finalista ME&quot; zostanie mistrzem Europy przysluguje 200pkt za udzial w finale, czy tez otrzymamy za to 0pkt ?

i drugie, czy zwyciezca dostanie jakas range jak to w innych konkursach bywalo ? :jezora:
1. Odp na 1 pytanie :jak finalista zdobędzie ME to niestety będzie 0pkt, finalista to zespól który zdobędzie srebro.
2. Za wygranie nie ma zadnej rangi dodatkowej


w typach na 9 września mam źle podliczony bilans.
55 plus jeszcze 130 , razem 185
Poprawiłem, pewnie radkowi 1 gdzieś uciekła z przodu ;)
Sorki za niedopatrzenie z naszej strony.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Przepraszam ale nie zauważyłem że mój brat podał już typy wczoraj na 12 września.. w związku z tym uprzejmię proszę o nie branie pod uwagę tych które wysłałem parę minut temu..
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Nagrody indywidualne ME 2009:
MVP - Piotr Gruszka (Polska)
najskuteczniejszy - Anthonic Rouzier (Francja)
najlepszy rozgrywający - Paweł Zagumny (Polska)
najlepszy atakujący - Aleksander Wołkow (Rosja)
najlepszy blokujący - Wiktor Josifow (Bułgaria)
najlepszy przyjmujący - Stephane Antiga (Francja)
najlepszy zagrywający - Jurji Bierieżko (Rosja)
najlepszy libero - Hubert Henno (Francja)
Jakby były potrzebne do podliczenia; lub jeśli ktoś chciałby sobie sprawdzić typy długoterminowe. Według mnie mało kto trafił ????
 
mariointer 36

mariointer

Użytkownik
Jak da radę zrób osobną tabelkę po typach &quot;dniowych&quot; i potem łączną,pociesz się że byłem wysoko po &quot;dniowych&quot; ????
 
Do góry Bottom