>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Odpowiadając na pytania na PW odnośnie tabeli. To będzie ona najprawdopodobniej jutro w godzinach popołudniowo/nocnych.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f337/etap-19-22-lipca-2011-a-61979.html#post2322999
Po 1.proszę o Enter przed 2.typem, żeby doprowadzić post do ładu;)
Po 2.widzę, że w czasie pisania zmienił się kurs na Franka w parze z bratem... Było 1.40/2.70 minutę po napisaniu odświeżyłem i nastąpiła zmiana na 1.60/2.20, więc niech opiekunowie zdecydują, czy uznać kurs w chwili pisania, czy tuż po dodaniu, bo w kwestii +- kilku sekund, nie jestem w stanie podać kiedy dokładnie zmienił się kurs...
Jeśli ten 2.to proszę o zmianę na 2.20 (piszę,żeby nie było pomówień o zawyżanie). Z góry dzięki za 1. i ew.2.(oby nie;)) poprawkę
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie będzie zmiany kursu, po prostu udało Ci się skorzystać z wyższego.
Poprawione.
W nocy podliczę etapy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etapy 17, 18, 19 podliczone proszę sprawdzić czy nie ma błędów. Z tabelą poczekam do północy by nie nanosić później ewentualnych poprawek.
Proszę nie zakładać tematów na nowy etap przed wyznaczoną godziną.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Proszę nie zakładać tematów na nowy etap przed wyznaczoną godziną
Spoko, po prostu pojawiła się oferta, a nie założyłeś tematu zwyczajowo kilka godzin wcześniej, to pomyślałem, że nie masz jak, czy coś w ten deseń;)
// Dawid
Dobrze że czuwasz ????, ale zakładaliśmy temat w tym samym momencie tylko mi coś przycięło i zatwierdzało się ponad 5 minut (prędkość internetu zawrotna ????) i dlatego tak wyszło.
 
J 5

jezyk84

Użytkownik
Chciałbym zwrócić uwagę na dwa błędy w podliczaniu punktów.
Feekus - etap 18 - typ 1 - Vanendert - Uran 1 - zaliczone jako nietrafiony, a powinien być na plus.
i mój typ:
Jezyk84 - etap 19 - typ 2 - Evans - Contador 1 - choć bardzo bym chciał, żeby to weszło to Contador był wyżej.
// Poprawione.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Mam małe pytanie co z tymi po rozpoczęciu etapu? Dzisiejszy etap zaczął się o 10:26 a większość osób dało typy, gdy sporo zawodników już ukończyło swoją jazdę. Nie mówię już o typowaniu Fabiana Cancellary na zwycięzcę, kiedy on już jest na mecie z bardzo dobrym wynikiem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Typy na Cancellarę przyjmowane były do 11:48 więc po tym czasie wszyscy co podali typ na tego zawodnika mają minus. (Ja też do tych osób się zaliczam :razz ????
PS. Cancellara słabo pojechał.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etap 21 oraz typy długoterminowe podliczone proszę sprawdzić czy nie ma błędów.
Etap 20 zajmie trochę dłużej sprawdzenie, bo trzeba sprawdzić czy nikt nie podał typów po czasie. Ale dzisiaj wieczorem będzie już wszystko wiadomo.
 
J 5

jezyk84

Użytkownik
Zwycięzcą będzie pietrrex, a po tym błędnym podliczeniu ja spadnę na trzecie. To tak z pobieżnych obliczeń. ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma co dywagować za 30 minut będzie podliczony etap 20, później będzie tabela i wszystko się okaże. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zwycięzcą będzie pietrrex
Faktycznie;) czasówka zdecydowała niczym w wyścigu ????
Gratulacje dla wszystkich, którzy wytrwali do końca,
dla Dawida i Qoziego wielkie dzięki za prowadzenie konkursu, no i oby do następnego razu Panowie;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ostateczna tabela jest w odpowiednim miejscu. Proszę sprawdzić czy wszystko się zgadza, ewentualne reklamacje przyjmujemy do jutra. Jutro też wylosuję szczęśliwca który otrzyma nagrodę pocieszenia.
W sprawie nagród skontaktuję się z Marcinem, i pewnie tu wam napisze co i jak macie podać aby otrzymać nagrodę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Czas podsumować, więc należy dodać kilka słów od siebie.
Dziękujemy przede wszystkim za ciepłe słowa bo na fb jest to pierwszy konkurs kolarski, a stało się tak dzięki temu, że dział rozwija się w świetnym tempie dzięki pracy wielu osób [ świadczy o tym liczba wpisów, analiz, zaglądnięć od majowego Giro ] co na pewno pomaga propagować kolarstwo na fb [ nie wiem jak Wy, ale ja zauważyłem, że coraz więcej osób ogląda, jest ciekaw wyników etapu itd. ].
Jak wspomniałem, konkurs odbył się pierwszy raz oraz pierwszy raz prowadził go Dawid i ja - zdajemy sobie sprawę z tego, że było sporo niedociągnięć [ m.in brak maksymalnego kursu ], ale jeśli będzie możliwość za rok to na pewno naprawimy stare błędy i podejdziemy jeszcze bardziej sumiennie do tego.Na mojej twarzy rysuje się uśmiech jak widzę, że część z użytkowników zagląda, obstawia i gra kolarstwo i nie robi wcale tego na ślepo bo często widać to po tym, że punktacja jest dodatnia oraz typy nie są przypadkowe.
Co do nagród - koło południa dzisiaj będzie wszystko jasne, podamy ostatecznie wyniki, zwycięzców, sposób przekazania nagród i wszelkie niezbędne informacje dotyczące tej sprawy.
To chyba tyle, jeśli mi się coś przypomni to dopiszę, ale myślę, że konkurs TdF, który przeszedł już do historii można uznać delikatnie za udany ;).
Dzięki wszystkim, wszystkiego dobrego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Będzie też losowanie nagordy, którą otrzyma osoba, co typowała wszystkie kolejki? Mam duże szanse ???? . Typowało wszystkie kolejki 7 czy 8 osób.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
A ja bym chciał podziękować Dawidowi i Qoziemu, za pierwszorzędną organizację, szybkie reakcje na wszystko co działo się w tym temacie, regularne podliczanie typów i aktualizację tabeli. Organizacja na wysokim poziomie. Dzięki.
 
Do góry Bottom