>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma żadnych uwag więc oficjalne wyniki.
1. miejsce - pietrrex
2. miejsce - Obserwator (M)
3. miejsce - Jezyk84
4. miejsce - Dżordżo
5. miejsce - wojtaz248
Nagroda pocieszenia - navent
Marcin da wam znać co macie mu wysłać na PW aby otrzymać nagrodę. Jak by były jeszcze jakieś problemy to kontaktuje się z Qozim bo mnie przez ten tydzień nie będzie.
Gratuluje zwycięzcą oby do następnego roku mam ciekawy pomysł na rozegranie tego konkursu miejmy nadzieję że się uda.
Dzięki Qozi za pomoc przy organizacji. Myślę że konkurs w miarę udany było trochę niedociągnięć no ale nie ma nic idealnego. Trochę nauczki jest i już nigdy nie będę w innych konkursach nikomu truł o tabelę bo sam na własnej skórze przekonałem się jaka to czasochłonna robota.
Do następnego ;)
 
P 0

pietrrex

Użytkownik
Dziękuję Organizatorom konkursu za sprawne i ciekawe zorganizowanie zabawy. Gratuluję wszystkim zdobywcom miejsc z czołowej piątki konkursu i dziękuję za wspaniałą walkę do ostatniego kilometra.
Powiem szczerze, że po dwóch pierwszych etapach chciałem sobie dać spokój, bo zajmowałem ostatnie miejsce i nie zdobyłem ani jednego punktu, ale jak widać walka do końca może przynieść wspaniałe efekty.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim i liczę na kolejne konkursy związane z wielotygodniowymi wyścigami kolarskimi.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
kilka niedociągnięć i jak dla mnie to typowanie z mega dużymi kursami bez sensu. Na Vueltę czy kolejne edycje TdF trzeba kilka zapisów do regulaminu wprowadzić, ale było bardzo przyjemnie.
Przepraszam za moją nieobecność też pod koniec, ale tak się pewne sprawy ponakładały i tyle ;)
gratulacje zwycięzcy!
 
navent 83

navent

Użytkownik
Wielkie dzięki organizatorom za bardzo dobre przeprowadzenie konkursu i wytrwałość, bo pracy mieli sporo. Gratuluję zwycięzcom, bo niewątpliwie kolarstwo to bardzo nieprzewidywalny konkurs i trudno się go typuje ;). Mam nadzieję, że nie jest to ostatni konkurs dotyczący tego sportu, bo zainteresowanie jest spore, a moim zdaniem może rosnąć jeśli dodalibyście jeszcze konkursy dotyczące innych wyścigów np. Giro i Vuelty.
PS. Jakimś cudem załapałem się na nagrodę pocieszenia ;) i moje pytanie: Z kim skontaktować się w sprawie nagród?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sprawa jest prosta - cały czas podawałeś typy w konkursie, bodajże nie opuściłeś etapu, bez zastrzeżeń, Twój wynik raczej nie miał na to wpływu, ale widać, że nie typowałeś przypadkowo.
Co do nagród to proszę się kontaktować z Administratorem - Marcin-Odra.
Kozi.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratulacje dla zwycięzcom i podziękowania dla userów za przeprowadzenie konkursów.
Po nagrody zgłaszać się do mnie na pw. Wysłać dane do wysyłki gadżetów oraz wpisujcie w pw co wygraliście.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nagrody przyszły, więc dzięki;) Konkurs uważam za zakończony:razz:
Czapka - zwyklejszej nie widziałem, w sam raz na grzyby:grin:
Smyczka - ok, przyda się;)
Karty - łooo k..wa, większych cyfr nie widziałem:grin:
i na koniec hit - Przewodnik - szczerze współczuję tym, którzy skorzystali z tej super promocji przewodnikowej:grin:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dawałeś jakieś wpisowe do tego konkursu, że się spodziewałeś jakichś wspaniałych nagród?
Nie to miałem na myśli, tzn. to nie są jakieś pretensje, czy coś;)
Po prostu pośmiałem się trochę z wykonania owych nagród:razz: Koszulka Betsson wygrana w innym konkursie w porównaniu do tych od strony optycznej to jednak niebo-ziemia;)
a co do wpisowego to nietrafiony argument, bo nigdzie takiego nie ma, a popatrz na nagrody w F1 np. Tu chodziło o rywalizację z innymi &quot;kolarzami&quot; i każdy z uczestników o tym wiedział, a ja po prostu opisałem owe nagrody:grin:
Z resztą sam wygrałeś to zobaczysz, czy taki poradnik poleży na Twojej półce, czy trafi po przeczytaniu do &quot;kosza&quot;;)
Raz jeszcze dzięki i oby było tego więcej, bo rywalizacja nikomu nie zaszkodzi;) Amen,
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
a co do wpisowego to nietrafiony argument, bo nigdzie takiego nie ma, a popatrz na nagrody w F1 np.
Był to pierwszy konkurs kolarski na fb i wcześniej takiego nie było także jak na początek to i tak sporo.Jeśli utrzymamy tempo i dalej dział się będzie rozwijać w takim stopniu to na pewno z Dawidem będziemy lobbować o konkurs w przyszłym roku, a i może z większymi nagrodami.
Pozdrawiam i gratuluję wszystkim zwycięzcom.
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
No ja jeszcze niestety oczekuję na nagrodę, poradnik pewnie przeczytam, ale już nie będzie mi pewnie potrzebny, bo podobno on jest dobry ale dla tych naprawdę początkujących. Po przeczytaniu pewnie przekażę go w inne ręce i tyle, a na smyczkę założę sobie klucze :cool:. Jak dla mnie konkurs super nawet gdyby nie było nagród, a to, że one są to jest tylko i wyłącznie jeszcze jeden wielki plus!! ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak dla mnie konkurs super nawet gdyby nie było nagród
???? o to chodzi konkurs ma być dodatkiem, po co nam nagrody.. jak wszyscy trzepiemy taką kasę u buków ????
Dobra zabawa i o to chodzi, ja np chciałbym wygrać chociaż takie nagrody jakie tu były, dwa razy wygrałem po 80 zł w konkursach ale wolałbym jakąś nagrodę rzeczową bo pieniążki od razu przepuściłem na peffki :grin:
Myślę że za rok będzie coś poważniejszego, jak narazie kolarstwo raczkuje na forum więc nagrody muszą być adekwatne do zainteresowania tym sportem.
 
Do góry Bottom