>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie składamy ewentualne prośby, zgłaszamy swoje nieścisłości oraz propozycje.
Ale przed zadaniem pytania, dokładnie przeczytaj regulamin :!:
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
W temacie z typami długoterminowymi podałeś 7 pojedynków H2H. Pytanie jest takie: czy mamy obstawiać tylko te pojedynki czy mamy sobie wybrać dowolne pojedynki z ofert bukmacherów, których podałeś w regulaminie?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W ramach pomocy chciałbym zachęcić do odwiedzania działu kolarstwa i ewentualnie przy podawaniu typów długoterminowych korzystania z tej strony - http://www.cyclingfever.com/editie.html?detp=view&amp;amp;_ap=startlijst&amp;amp;editie_idd=MjI5MTI= bo pomoże ona w uniknięciu sytuacji kiedy to ktoś poda zwycięzce wyścigu kolarza, który nie startuje w Giro.Już mamy taki przykład dlatego proponuję się wstrzymać chwilę z tymi typami i podawać jak wszystkie ekipy podadzą składy ;).
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Tak bardzo zająłem się analizą, że nie spojrzałem na listę startową ????
A propo Schleka to patrząc na tegoroczne występy to chyba za dużo nie jeździ i ostro trenuje przed TdF
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Witam, jest szansa, żeby zmienić zwycięzcę klas. górskiej w moim typie długoterminowym? z Scarponiego na Nieve? Z góry dziękuję i sorki za zamieszanie ;)
 
P 0

pietrrex

Użytkownik
Witam. Chciałbym sprostować swój typ długoterminowy. Źle zaznaczyłem dwie pary, w obu przypadkach nie odznaczając pogrubienia:
1. Michele Scarponi - Ivan Basso
5. Ryder Hesjedal - Frank Schleck
Powinno być:
1. Michele Scarponi - Ivan Basso
5. Ryder Hesjedal - Frank Schleck
Mam nadzieję, że jest jeszcze szansa na poprawienie tego. Z góry dziękuję za wyrozumiałość.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Pierwszy etap podliczony, w razie błędów proszę o informacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Dlaczego niema nigdzie oferty na Giro Italia? Chcialem podac typy konkursowe i nieda rady ????

Przeciez wyscig dopiero za ponad godzine ????
 
M 231

matros

Użytkownik
Dlaczego niema nigdzie oferty na Giro Italia? Chcialem podac typy konkursowe i nieda rady ????

Przeciez wyscig dopiero za ponad godzine ????
etap wystartował dziś o godzinie 11:35, najpóźniej ofertę trzymał bet365 bo do godziny 12:30 inne firmy zamknęły zakłady wraz ze startem etapu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie będziemy robić problemów z typami tzw. po czasie bo jeśli bukmacher trzymał je w ofercie [ ale nie ma live już ] to będą one uznane.Z tego co zauważyłem to właśnie 365 miał je dłużej także nikomu nie będziemy robić problemu z racji tego, że etap wystartował, a bukmacher trzyma zakłady.

Zaznaczam, że nie będziemy już przyjmować typów z zakładki live.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Uwaga, Uwaga
W dniach 09.05-13.05 nie będę miał dostępu do internetu gdyż udaję się na zasłużony wypoczynek. Proszę to uwzględnić i nie karać mnie po -100 pkt za każdy typ (Nazbierało by mi się -1500 jeżeli dobrze liczę i byłby to dla mnie koniec zawodów). Mam nadzieję, że rozumiecie...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Uwaga, Uwaga
W dniach 09.05-13.05 nie będę miał dostępu do internetu gdyż udaję się na zasłużony wypoczynek. Proszę to uwzględnić i nie karać mnie po -100 pkt za każdy typ (Nazbierało by mi się -1500 jeżeli dobrze liczę i byłby to dla mnie koniec zawodów). Mam nadzieję, że rozumiecie...
Uwaga, Uwaga
czytamy Regulamin
9. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy co najmniej w 15 etapach.
Czyli krótko mówiąc mieścisz się w limicie i będziesz miał jeszcze dodatkowy dzień na opuszczenie etapu/konkursu.
;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Drugi i trzeci etap podliczone.W razie zauważenia błędu(ów) proszę o informację na PW.
 
Do góry Bottom