>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wszystko na bieżąco podliczone, w razie jakichkolwiek błędów proszę o informacje na PW.Dziękuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj zostanie wszystko podliczone na bieżąco, będzie też aktualna tabela.
Za utrudnienia przepraszamy, a wynikły one z tego względu że Qozi jest/będzie nieosiągalny przez kilka miesięcy. Ja niestety też w ostatnich dwóch tygodniach nie miałem za dużo czasu (sprawy zawodowe).
Teraz jeszcze moja prośba jeśli jest osoba która chciałaby mi pomóc przy konkursie to zapraszam na PW ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
podliczyłem #16, ale zmęczony po futbolnych kopaninach i niezbyt lotny w zapamiętywaniu wyników, mogłem się pomylić. sprawdzać.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Podliczyłem 2 ostatnie etapy, longtermy i tabela to bardziej gestia Dawida
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przepraszam za opóźnienia, ale wynikały one z braku mojego czasu.
1. miejsce: Davey_Watt - nagroda Oryginalna koszulka Tobet firmy Umbro plus kubek Tobet 2. miejsce: matros - nagroda Koszulka i talia kart od Bet-at-home 3. miejsce: radhu21 - nagroda Talia kart i smycz od Unibet
4. miejsce: KrisBarca_92 - nagroda Talia kart i smycz od Unibet
5. miejsce: bukqueen - nagroda Talia kart i smycz od Unibet

Gratulacje dla zwycięzców, cieszę się że wygrały osoby które udzielają się w dziale kolarstwo. Po nagrody proszę zgłaszać się do Marcina-Odry.
Dzięki za rywalizację i do następnego razu (Tour de France mam nadzieję ;))
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nastąpiła jednak zmiana na pozycjach nagrodzonych. Na 4 miejsce kosztem X_Design awansował KrisBarca_92 błąd w tabeli polegał na tym że zamiast 278 punktów w etapie 11 dostał 0. Sprawdziłem jeszcze pozostałe wyniki i teraz już nie ma żadnego błędu ;)
 
Do góry Bottom