>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Davey_Watt i Levy42 podeślijcie swoje loginy, bo tylko od Was nie otrzymałem, chyba, że nie chcecie nagród ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ostatnia kolejka podliczona ???? W razie błędów pisać.
trochę za szybko chyba bo u mnie już widzę błąd,mam 8 a nie 7..Spokojnie podliczcie,bo niektórzy tu na kasę dużą liczą;)ja się zadowoliłem 15 miejscem już dawno:cool:
a sobie 1 pkt ekstra dodałeś;)
do usunięcia,sorki za post pod postem
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Typować przez 30 kolejek by w ostatniej nie podać typów i stracić czołowe miejsce :grin:
Dzięki za rywalizację.
Mój login ma Macin-Odra wiec z moją nagrodą nie ma problemu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Benek nasadził baboli, poprawiłem - sprawdźcie czy wszystko orajt. Jeśli tak to jutro wysyłam listę z loginami do Marcina.
Sumada jeśli można tabelę to poproszę ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Typować przez 30 kolejek by w ostatniej nie podać typów i stracić czołowe miejsce :grin:
Dzięki za rywalizację.
Nie jesteś jedyny :wink:
Ja dzisiaj byłem na wypadzie weekendowym i jak wróciłem to kompa odpaliłem o 17:03...
Ponadto jak się nie mylę to ja opuściłem jeszcze 2 kolejki a mimo to wszedłem do rundy finałowej.
Również dziękuję za rywalizację.
???? dla całej 16-tki.
???? dla osób zajmujących się konkursem.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Dawid jak na moje oko to nie straciłeś swojego czołowego miejsca(5). Będziesz miał dogrywkę o 5. miejsce ze mną i Feekusem. Gdybyś zatypował miałbyć pewne 5. miejsce i może powalczył o wyższe
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie jesteś jedyny
od razu lżej na sercu :razz:
odpaliłem o 17:03...
:grin:
Ponadto jak się nie mylę to ja opuściłem jeszcze 2 kolejki a mimo to wszedłem do rundy finałowej.
Bo Ty dobry typer jesteś :spokodfhgfh:
Dawid jak na moje oko to nie straciłeś swojego czołowego miejsca(5). Będziesz miał dogrywkę o 5. miejsce ze mną i Feekusem. Gdybyś zatypował miałbyć pewne 5. miejsce i może powalczył o wyższe
no zobaczymy co tam wyjdzie w tabeli, chociaż widzę że &quot;rywale&quot; mało punktów zdobyli więc jest szansa
Wybaczcie Panowie - chciałem dobrze, ale się troszkę rozpędziłem.
Nic nie szkodzi Beniu :grin:
Sry za OT
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Czy jak to jest kiedy są miejsca ex equo ?
Jeżeli będzie równa ilość punktów to ustalimy takie same nagrody dla zdobywców identycznej liczby oczek. Póki co czekamy na tabelkę oficjalną i jak tylko będę miał dostęp do neta to sporządzę listę i ją wyślę ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gratulacje dla zwycięzców, a także dla wszystkich, którzy brali udział w tym turnieju i grali fair. Podziękowania dla Sumadki, Benka i modków żużlowych - staraliśmy się, żeby wszystko przebiegało sprawnie i bez żadnych komplikacji. Mam nadzieję, że stanęliśmy na wysokości zadania. Lista z loginami została już wysłana do Marcina.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wielu żużlowych emocji w tym sezonie.
Do zobaczenia za rok!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Również gratuluję wszystkim zwycięzcom. Mam nadzieję, że za rok zagramy ponownie. A póki co zachęcam wszystkich do dzielenia się swoją wiedzą i typami w tematach żużlowych, bo niestety część z Was w ogóle tam nie zagląda ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom