>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

vader 2,8K

vader

Forum VIP
A póki co zachęcam wszystkich do dzielenia się swoją wiedzą i typami w tematach żużlowych, bo niestety część z Was w ogóle tam nie zagląda
Przyłączam się. Skoro potraficie tak dobrze typować to myślę, że warto także też napisać kilka zdań w dziale tematycznym. W tym konkursie nie było w regulaminie punktu, że osoby z &quot;małym wkładem merytorycznym&quot; nie mogą startować. Ale w innych konkursach takie punkty są, nie wiadomo czy w przyszłym sezonie i w konkursie żużlowym nie będzie ograniczeń. Zatem warto mieć &quot;wkład merytoryczny&quot; na forum.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Również wielkie dzięki za konkurs, który był bardzo dobrze prowadzony przez moderatorów. Jedna rzecz mi się tylko trochę nie podobała, a mianowicie kopiowanie typów Radomiaka przez Włodka(zmienianie tylko jednego jego typu). Tym samym Włodek nie tracił więcej niż 1. pkt do Radomiaka na każdą kolejkę. Taktyka dobra, bo dzięki temu Radomiak nie mógł go dogonić. Ale chyba nie oto tutaj chodzi. Każdy powinien typować sam. Nie wiem czy istnieje taka możliwość, aby typy danego użytkownika w rundzie finałowej nie były widoczne dla innego uczestnika aż do godziny kiedy kończy się typowanie, bo inaczej to trochę wypatrza rywalizację.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiem czy istnieje taka możliwość, aby typy danego użytkownika w rundzie finałowej nie były widoczne dla innego uczestnika aż do godziny kiedy kończy się typowanie, bo inaczej to trochę wypatrza rywalizację.
Ja akurat tego nie zauważyłem. Ale jeśli tak było to zawsze można podać minutę przed meczem typy... Jest opcja na forum, że każdy post napisany w danym dziale podlega moderacji, tj. musi zostać zatwierdzony przez modów. W takim układzie inni nie widzą postów innych. Można pomyślec o czymś takim w przyszłości.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
wypacza miało być. No to przyjrzyj się, początkowo od kolejki 26. Zawsze pierwszy podaje typ Radomiak, a zazwyczaj chwilę później robi to Włodek.
Kolejka 26,27,28,29,30 - Zmieniony 1. typ Radomiaka przez Włodka, kiedy zawsze pierzy swoje typy podaje Radomiak
Kolejka 31- Zmienione 2. typy( kiedy Włodek już miał praktycznie zapewnione zwycięstwo). Oczywiście regulamin nic nie mówi o tym, że nie można kopiować typów innego użytkownika i Włodek nie robił nic zakazanego, ale to trochę pokazuje wady takich konkursów.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Również wielkie dzięki za konkurs, który był bardzo dobrze prowadzony przez moderatorów. Jedna rzecz mi się tylko trochę nie podobała, a mianowicie kopiowanie typów Radomiaka przez Włodka(zmienianie tylko jednego jego typu). Tym samym Włodek nie tracił więcej niż 1. pkt do Radomiaka na każdą kolejkę. Taktyka dobra, bo dzięki temu Radomiak nie mógł go dogonić. Ale chyba nie oto tutaj chodzi. Każdy powinien typować sam. Nie wiem czy istnieje taka możliwość, aby typy danego użytkownika w rundzie finałowej nie były widoczne dla innego uczestnika aż do godziny kiedy kończy się typowanie, bo inaczej to trochę wypatrza rywalizację.
Najgorzej gdy ktoś nie potrafi przegrać z godnością. jeżeli cały czas kopiowałem typy Radomiaka to jakim cudem wygrałem!
W ostatnikch kolejkach miałem dwóch rywali Conte oraz Radomiaka i mogłem grać taktycznie regulamin tego nie zabraniał. Jednak aby grać taktycznie trzeba było sobie wypracować przewagę.Dziękuje wszystkim za udział w konkursie. Niestety zdarząją się tacy którzy nigdy nie potrafią przegrywać. W przyszłości jeśli prowadzący uważają to za słuszne jestem jak najbardziej za tym aby typy były widoczne po rozpoczęciu zawodów bardzo ciekawy pomysł
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja również dziękuję. Konkurs przebiegł bez żadnych zastrzeżeń.
Sumada brawo za odwalenie świetnej roboty z tabelą i podliczaniem :!:
Robson, Feekus, Żak - świetnie skomponowane kolejki ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzców,podziękowania dla prowadzących konkurs oraz dla sumady za te błyskawiczne tabelki;)


Co do udzielania się w temacie żużlowym-ja powiedziałem pas w momencie gdy królował tam Zgredziu aka Elit typer i do dziś milczę. Są osoby jak Feekus,Kapszti czy Dawid400 które regularnie tam się udzielają i z takimi użytkownikami może kiedyś w dziale podyskutuję jeszcze.I również apeluję do osób które w konkursie były wysoko,a w dziale od roku nie napisały konkretnej analizy.Jestem ciekaw czy wysoka pozycja w Typerze to wynik ich wielkiej wiedzy o speedwayu czy wyłącznie &quot;szczęście głupiego&quot;,bez urazy;) Macie okazję udowodnić wszystkim,że to ta pierwsza opcja!
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Człowieku przeczytaj co ja napisałem, a nie piszesz bzdury. Czy ja napisałem coś przeciwko Tobie? żeby Cię wykluczyli czy coś? Czy ja się nie mogę pogodzić z porażką? Ja jestem szczęśliwy, że fartem zająłem tą 5. pozycję i gratuluje Tobie wygranej. Co do Twojej taktyki to przecież napisałem, że nikt Ci nie zabrania grać taktycznie ani nic i napisałem od której kolejki &quot;grałeś taktycznie&quot;. Po prostu zaproponowałem opcję, że bardziej sprawiedliwie byłoby gdyby użytkownicy nie widzieli typów innych i tyle w temacie.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Tak również podłączam się do gratulacji za świetnie skomponowane kolejki. Naprawdę ciężko się typowało. Bardzo często zakłady były idealnie na styk linia 10,5 to zawodnik miał albo 11 albo 10. Handicapp na zawodnika +1,5 to miał 10,5 przy 10 pkt żużlowca bez handicapu. Szczerze powiem, że dużo lepiej ustalacie kursy od pracowniku np. Tobetu
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Człowieku przeczytaj co ja napisałem, a nie piszesz bzdury. Czy ja napisałem coś przeciwko Tobie? żeby Cię wykluczyli czy coś? Czy ja się nie mogę pogodzić z porażką? Ja jestem szczęśliwy, że fartem zająłem tą 5. pozycję i gratuluje Tobie wygranej. Co do Twojej taktyki to przecież napisałem, że nikt Ci nie zabrania grać taktycznie ani nic i napisałem od której kolejki &quot;grałeś taktycznie&quot;. Po prostu zaproponowałem opcję, że bardziej sprawiedliwie byłoby gdyby użytkownicy nie widzieli typów innych i tyle w temacie.
Kolego przecież pisałeś ,że nie podobała się moja gra. Gratulacje przyjmuje. Chętnie spotkam się z Tobą w każdym konkursie !
 
Do góry Bottom