>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności...

hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
No ja przez taka &quot;sumienność&quot;, choc wolę użyć stwierdzenia nadgorliwość - a ta jak wiemy jest gorsza od faszyzmu ;) - pozbawiła mnie 2 miejsca i teoretycznie słabszego rywala w PO...
Grzesio usunął cały post, w konsekwencji kolejka opuszczona i -1, a nie +3 punkty i 4 miejsce... Tak samo zreszta usunął teraz wszystkie posty w temacie w barazach, w ktorym wytknąlem mu błąd w regulaminie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Stróż prawa sie znalazł.
O zakłąd idę , że połowa regulaminu nawet nie czytała , a później wielkie halo pretensje są , że post skasowany , że typy nie uznane.
Lepiej kartkować zółtymi i czerwonymi na zmianę , nie :?:
Od piątku zacznę ;)
Codzinne limit typów to 3
Skrót myślowy , pasuje :?:.
Idz do działu sie poudzielaj lepiej;)
@ANZELMO
Przy poscie numer #94 dałeś typy jako pierwszy danego dnia po dniu przerwy - może jakś data czy coś by sie przydała :?:
Wiele postów poszło do skasowania , bo był dzień przerwy a Ci dawali typy.

Zresztą jak nie pasuje nie musicie brać udziału...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czytając niektóre posty tutaj to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jedni się zapisują i nie typuje, drudzy rezygnują z konkursu ale żeby wylewać żale za jakieś nieuznane typy to już jest przesada. Czy to tak trudno skopiować ze strony bukmachera datę i do jakiego meczu się ona tyczy oraz napisać nazwę sponsora? Ok, może się zdarzyć że ktoś przez przypadek o czymś zapomni ale płakać i prowadzić dyskusje bo ktoś mógł zająć jakieś miejsce ale nie zajął? Jak w przedszkolu...
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
@ Grzesio
z regulaminem pewnie masz racje tylko ze ja zaliczam sie do grupy, ktora dobrze go przestudiowala (i np wiem ze nie ma tam wpisu o niekopiowaniu cudzych typow albo karne punkty ;))

Skrót myślowy:?: Skrotem akurat był post Anzelmo: była podana kolejka; w terminarzu jrst podane ktora kolejka w jakim dniu + bodajze u WH nie ma mozliwosci typowania meczow w pozniejszych dniach... A w regulaminie musi byc wszystko jasne, bez zgadywanek co autor mial na mysli... User X bedzie sie stosowal do punktu pierwszego gdzie limit=max 3 typy na dzien i nie bedzie mial 10 na koniec barazy; a user Y poda 10 typow ale zlamie punkt 1 czyli max 3/dzien...
Pasuje:?:

edit
Ile Ty masz lat ze stosujesz zagrywki z piaskownicy. Ultimatum: albo bawimy sie jak chcesz albo nie musimy wcale...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Czytając niektóre posty tutaj to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jedni się zapisują i nie typuje, drudzy rezygnują z konkursu ale żeby wylewać żale za jakieś nieuznane typy to już jest przesada. Czy to tak trudno skopiować ze strony bukmachera datę i do jakiego meczu się ona tyczy oraz napisać nazwę sponsora? Ok, może się zdarzyć że ktoś przez przypadek o czymś zapomni ale płakać i prowadzić dyskusje bo ktoś mógł zająć jakieś miejsce ale nie zajął? Jak w przedszkolu...
Wiesz.. tutaj nie chodzi o sponsora, poniewaz kazd rozumie ze brak podania go automatycznie daje ⛔500 co jest w pelni zrozumiale- sponsor wyklada kase, sponsor wymage.

Otoz chodzi o te durne daty, chyba logiczne ze jak ktos podal numer kolejki to automatycznie podaje na dany dzien a jezeli ktos ma problem ze zrozumieniem, ktory to jest dzien [ a dokladnie jaka jest to data] to automatycznie otwiera temat &#39;terminarz&#39; i wszystko ma wypisane.

Nie bądźmy takimi paragrafami, bo w kontekście tak licznych dyskwalifikacji z powodu olania konkursu ciepłym moczem, karanie gościa sumiennie oddającego swoje typy za to, że nie napisał daty to lekka przesada.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Czytając niektóre posty tutaj to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jedni się zapisują i nie typuje, drudzy rezygnują z konkursu ale żeby wylewać żale za jakieś nieuznane typy to już jest przesada. Czy to tak trudno skopiować ze strony bukmachera datę i do jakiego meczu się ona tyczy oraz napisać nazwę sponsora? Ok, może się zdarzyć że ktoś przez przypadek o czymś zapomni ale płakać i prowadzić dyskusje bo ktoś mógł zająć jakieś miejsce ale nie zajął? Jak w przedszkolu...
jak będziesz już wiedział to daj znać, bo to kluczowa sprawa dla konkursu - tyle osób czeka z reakcją czy się śmiać czy płakać, łącznie ze mną.

Natomiast najbardziej śmieszne jest to, że te osoby, które olały nie poniosły żadnych konsekwencji.

I nie widzę, żeby ktoś tu płakał z powodu miejsca - wg mnie mógł i powinien zająć, natomiast ja nie prowadzę tego konkursu.

Wcale się nie dziwię słowom oburzenia, bo żeby uniknąć obsuwy i burdelu z podliczaniem, wystarczyło pozwolić użytkownikom z pary podliczać swoje wyniki i wpisywać do odpowiedniego podtematu w konkursie, a moderatorzy interwniowaliby tylko wtedy, gdy byłaby rozbieżność. W ten sposób, wszystko byłoby na bierząco i wystarczyłby aktualizwoać tabele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Grzesio ok nie ma sprawy napisałem posta w celu wyjaśnienia- wyjaśniłeś o co chodzi ja nie plącze, bo do takich osób nie nalezę. Kopiować typów nie kopiuje, biorę udział w konkursie to staram sie bawić i typować. Traktuje takie konkursy jak forma zabawy szczegolnie ten, kolarski i żużlowy bo ekspertem nie jestem, ale jakieś pojecie mam i staram sie rozwijać.Dzięki chłopakom za wstawienie i sportowa postawę- była to blach-ostka z data, moje nie dopatrzenie, każdy sie myli, ma swoje życie sprawy . Ty robisz błędy przy podliczeniu, ktoś kopiuje itp POZDRAWIAM
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Napisze inaczej
Grupa 1 - 5 osób
Grupa 2 - 4 osoby
Grupa 3 - 4 osoby
Grupa 4 - 5 osób
Grupa 5 - 3 osoby
Grupa 6 - 2 osoby
Grupa 7 - 3 osoby
Grupa 8 - 2 osoby

28 osób
28/64 = 43,75 procent osób zlało na Konkurs.

Nie dziwcie się , że moja osoba jak i inni modzi mają olewawczy stosunek do prawie połowy zachowań.
Podpisujesz regulamin to powinieneś go przestrzegać - mowa do wszystkich , a nie tutaj bukmachera zapomnę 3 razy i poproszę po 2 tygodniach o dopisanie , tutaj nie podam daty - niech podliczający zgaduje o jaki dzień mi chodzi - a nuż się uda.
Jak większość ma w du*ie regulamin i go nie przestrzega albo czyta jak konkurs sie kończy i ma problem to niech się nie zdziwi , że prowadzący też zaczynają mieć wyje*bane na &quot;niezgodności&quot; i zaczną olewać.
@ANZELMO
Te posty jak podawałeś po kimś typy tj w środku dnia to ok - mi to nie przeszkadza , ale jak zaczynałeś dzień mogłeś napisać nawet obok numeru kolejki datę.
@lukascash
Byłą Czarna Lista konkursowa , ale co sie z nią stało to nei wiem.
Jakby popatrzeć to z pół forum by było zawieszone ????
@easy
16. Kupon musi zawierać :
1. parę
2. datę i godzinę rozpoczęcia spotkania
3. spotkanie/typ/kurs
4. Bukmachera
OPCJONALNIE 5. Odnośnik do działu z analizą.
KURS TYLKO OD BUKMACHERA WilliamHill
 
G 277

geryx

Użytkownik
Warty Pac pałaca, miałes mniej liczenia a i tak szło to jak krew z nosa.:?
Co do meritum, ZDECYDOWANIE, do wojtka odra i na rok zbanować w konkursach i zrobić gdzieś wątek jawny z listą wywalonych- userzy już sami przypilnują żeby się nie zapisywali ci co nie zasługują
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
W części zgadzam się z Grzesiem ponieważ liczenia bez daty jest trudne nikt nie ma takiej ilości czasu aby patrzeć terminarz i zgadywać. Data jest ważnym czynnikiem oraz godzina. Ciekawe jak by byście byli na jego miejscu i tyle podliczali to też byście chcieli aby inni pisali datę i godzinę. A co do podliczania to faktycznie była tragedia opóźnienia straszne więc ocena na 1 i tyle w temacie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Faza pucharowa podliczona, 3 pary grają w decydującym pojedynku o awans dalej, pozostałym gratuluję awansu ????
Losowanie kolejnej rundy odbędzie się chyba jutro ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja również mam źle rozliczone, 3 typy i tylko 1 pkt? ???? no way.. proszę o poprawienie.
z całym szacunkiem do Odiego ???? ale np jego typ, gdzie był over 7, w meczu padło 5 runów.. i jeszcze rozliczane na plus..
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Koniec końców przegrałeś , więc wszystko jest dobrze już.
Jak Ci nie wychodzi 1 to policz - matematyka nie kłamie
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ciekawe. to chociaż popraw, ten over, gdzie był under, a ty zaliczasz over u Odiego.
no i matematyka w tej kwestii też nie kłamie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
witam. na jutro jest przewidziany tylko jeden mecz w mlb, można zagrać spotkania które odbędą się dziś i zaliczyć do dnia jutrzejszego?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
witam. na jutro jest przewidziany tylko jeden mecz w mlb, można zagrać spotkania które odbędą się dziś i zaliczyć do dnia jutrzejszego?
Przecież dzisiaj (naszego czasu) jest 14 meczy, więc będziesz miał z czego wybierać.
W weekendy mecze często są wcześniej, więc w dużo dogodniejszych porach jeśli chodzi o czas europejski.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
witam. na jutro jest przewidziany tylko jeden mecz w mlb, można zagrać spotkania które odbędą się dziś i zaliczyć do dnia jutrzejszego?
Gramy wg czasu US - patrz na terminarz granych spotkań oraz terminarz Konkursu.
 
Do góry Bottom