>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
napisane jest w regulaminie, że gramy 1 lub 2 drużynę, hc też gramy, bo nie zostało to sprecyzowane?

Zaczną się kolejki to się dowiesz ????
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Daloby rade podawac kolejki do typowania chociaz te 24h wczesniej? ????
NIE. Mamy limit 10h, choć w większości przypadków będzie to wieczór w przeddzień danej kolejki.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Proszę zaznaczać typ poprzez wytłuszczenie czcionki.
Widzę że pierwszy post z typami był edytowany po oddaniu typów przeze mnie i z tego co mi się wydaję (choć mogę się mylić) to treść była odwrotna, to znaczy żeby nie wytłuszczać, sam na początku wytłuściłem, dałem pogląd i zmieniłem wytłuszczenie na 1/2, poniżej/powyżej i teraz widzę że mam nie podliczone typy tak jak kolega przede mną który też nie wytłuścił swoich typów. :razz:
J:/ Będziecie mieli typy podliczone
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
A może tak dawalibyście typy do typowania już dzień wcześniej np do 18 a nie o 00.30 tego samego dnia co trzeba typy oddawać niektórzy pracują po 12 godzin bo jest taka potrzeba tak jak ja dzisiaj od rana do 18 i byłem w domu po 19 i juz nie zdążyłem wytypować i przepadły mi punkty.Weźcie moją sugestie pod uwagę, wczoraj jeszcze sprawdzałem wczesniej około polnocy i nie było.
Niewykonalne. Dasz typy do 18 przed e-ligą, a w np. sobotę masz GP od 19 / R_26
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
A może tak dawalibyście typy do typowania już dzień wcześniej np do 18 a nie o 00.30 tego samego dnia co trzeba typy oddawać niektórzy pracują po 12 godzin bo jest taka potrzeba tak jak ja dzisiaj od rana do 18 i byłem w domu po 19 i juz nie zdążyłem wytypować i przepadły mi punkty.Weźcie moją sugestie pod uwagę, wczoraj jeszcze sprawdzałem wczesniej około polnocy i nie było.
już i tak wcześnie są te typy podawane. Nie Ty jeden pracujesz także nie jest to wcale takie oczywiste. Inna sprawa, że to nie jest 5 minut, a i nie wszystkie informacje na temat meczy odbywających się dzień później jesteśmy w stanie znaleźć. Niestety tutaj na zmiany się nie zanosi.
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Jeśli potrzeba pomocy przy podliczaniu to jak cos to jestem chętny;)

Będziemy pamiętać ; )
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
1 i 2 kolejka podliczona,jak macie jakieś wątpliwości lub widzicie jakieś błędy w punktacji to PW.

Tabelka będzie po 4-5 kolejkach z mojej strony,chyba że ktoś mnie uprzedzi;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Podliczone wszystkie kolejki,sprawdzać swoje i pisać zażalenia ewentualne.Wieczorem wrzucę tabelkę po 5 kolejkach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mógłbym prosić o wstawienie tabeli w wersji 2003 r. i starszej ;)
Dziękuję.
Levy: Najpierw przeproś Tomka na oficjalnym fanpejdżu to się zastanowię????
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Mam dwa pytania co do super kolejki:
1. Czy jest jakis kurs minimalny kupony za ktory mozna dostac 2 pkt?
2. Czy punkty z kuponu i analizy licza sie do generalki czy tylko w superkolejkach?
:

1. NIE
2. Dowiesz się wszystkiego w swoim czasie ;)
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
TYP DODATKOWY **

14. Liczba punktów zdobytych przez Polskę:

gdzie za idealnie trafiony wynik użytkownik otrzymuje 50 pkt. Za każdy punkt różnicy odejmowany jest 1 pkt.
Jak to wygląda, jeśli obstawię, że Polska zdobędzie 39 pkt, a zrobi 38, to mam 49 pkt na plus do konta, czyli tracę jeden punkt z pozostałych typów i nie dostaje nic za ten?

Nie rozumiem twojego pytania. Typy dodatkowe nie liczą się do żadnych klasyfikacji. Mają znaczenie tylko jeśli przynajmniej dwóch userów zdobędzie taką samą (najwyższą) ilość punktów za tą kolejkę, bo musimy znaleźć zwycięzce superkolejki. W tym wypadku miałbyś 49 pkt i jeśli rywal miałby mniej, to ty byś zgarnął nagrodę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mam pytanko małe, jeśli to nie tajemnica ????
Kto tworzył dzisiejsze zestawienie par ? (Odp.może być na PW)

ten co założył temat ;) F.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Oo, nie ma edycji, więc jeszcze jedno i proponuję ująć to w regulaminie :
Czy w superkolejkach możliwa jest edycja ?? Tj.dodawanie kuponów i analiz poprzez prośby w tym temacie, bo skoro jest mowa, że kto 1.ten lepszy, to nie widzę spójności, bo albo typujemy wraz z kuponem i analizą(a tu niekiedy trzeba się wstrzymać), albo możemy podać same typy, a potem &quot;się doda&quot; resztę.
 
Do góry Bottom