>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności

jaroslav_ 364,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności
Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN, jak to nie pomoże - pisz tutaj.

Tutaj można zgłaszać wyjątkowe edycje postów do maksymalnie 30 minut przed startem spotkania. Później prośby nie będą uwzględniane.
Proszę o nie nadużywanie próśb o edycje. Jeśli dodajesz typ, poświęć minutę na przemyślenie go.

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia odnośnie rozliczenia typu, zasad lub inne pytania związane z konkursem, pisz.

1694938322357.png
 
Ostatnia edycja:
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP

oczywiście w moim typie chodzi o OVER 3.5 RUNS dla Arizony w spotkaniu, bo zabrakło tego słowa w typie.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
jaroslav_ jaroslav_ ja nie mieszkam w Polsce i nie mam konta a nawet dostepu do bukmachera betclic, wiec zrzekam sie swojej nagrody na rzecz uzytkownikow; grzesio grzesio oraz Baqu baqu po 50 PLN (100PLN), ja wzielem udzial troche za namowa jak i ze interesuje sie MLB ale odpoczatku wiedzialem ze nie beda bral udzialu w podziale nagrody pienieznej z Betclic , dziekuje za reputacje i za dobre slowo, pozdrawiam uczestnikow oraz ciebie za swietna robore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1204
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
@ jaroslav_ jaroslav_
Zobacz czy da się wysyłać do Ciebie PW, bo tak z profilu tutaj ze strony nie mogłem tego kliknąć bo nie było - dopiero ze starej konwersacji poszła wiadomość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +395
jaroslav_ 364,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy, wybaczcie, że trochę przedłuża się wysyłka nagród. Niestety praca mnie przygniotła w ostatnich dniach. Postaram się dopiąć temat w ten weekend! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +453
jaroslav_ 364,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
irtyko irtyko nie wiem czy dochodzą do Ciebie wiadomości na PW, więc napiszę tutaj - brakuje nam Twojego loginu do wysyłki i rozdania nagród :)
 
Do góry Bottom