>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu III

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
12 kolejek a poszło dość szybko ???? Dzięki raz jeszcze za bardzo fajną zabawę i gratuluję wygranym ;) Być może na wiosnę uda się zorganizować 4 edycję, tak jak było na początku tego roku. Wszystko zależy oc od WilliamHill, bo chętnych do przeprowadzenia takiego konkursu na pewno nie zabraknie ;)
Wyżej macie wstępne top 25. Mam nadzieję, że błędy nigdzie się nie wkradły. Mógłbym ogarnać już końcową tabelę ale wole poczekać chwilę. Niż później 100x zmieniać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Polakko20
alkoterror
Edyp
geryx
miki9971
zakladowa
mati89
Valverde
Power30
dtunam
maciekpoland
KARTONIK
Konrad140
zwyciestwo1960
Beck&#39;s
artur2012
hunter3
wojtek odra
Kitex
kasztan511
MadAngel
Columbus
Troglak
bbadii
boss6699
robson United
mucios88
grzeg232
GEO
wlodek02
pawros
Obserwator (M)
DutchmanRobin
sumada90
Hajduk
Sebolx17
enriquess
erka
kar512
snajp
ruichi
Kulu

To jest wstępna lista osób które wytrwale typowali we wszystkich kolejkach. Jak kogoś brakuje to pisać na PW. Jak ktoś tu się znajduje przez pomyłkę to też może pisać ;)
A i jeszcze taka sprawa. O miejscu w tabeli przy jednakowej liczbie pkt będzie decydowało łączne AKO ze wszystkich kolejek. Ale tą regułę zastosuję aby przy miejscach 1-12 czyli premiowanych nagrodą. Reszta jest chyba mniej znacząca a odejdzie sporo pracy. Dodatkowo przypominam, że wymogiem sklasyfikowania było oddanie typów w 8 z 12 kolejek. Osoby które nie spełniły tego pkt nie znajdą się w tabeli.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Oszczędzając modom liczenia ????
alkoterror łączne AKO 940,54
(29,95+ 28,11+ 42+ 332,61+ 16,89+ 8,62+ 55,8+ 77,94+ 5+ 1,6+ 65+ 277,02)
Edyp łączne AKO 2233,16
(11,84+ 10,68+ 102,8+ 1114,15+ 6,12+ 267,75+ 4,2+ 28,79+ 401,01+ 15,75+ 0+ 270,07)
W związku czym zająłem 4 miejsce, a kolega 5 ;)
jak coś pomyliłem to sorrki, ale wydaje mi się, że jest ok. ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wstępną tabelę mam już gotową ale jeszcze jest co sprawdzac/weryfikować więc trzeba się trochę uzbroić w cierpliwość ;)
Miejsca 1-20 będa dokładnie prześwietlone pod każdym pkt regulaminu. Reszta będzie w tabeli &quot;po staremu&quot; i jako ciekawosttka. Bo sprawdzać około 100 osób to trochę dużo roboty, tymbardziej gdy aby 1-12 są premiowane ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jedna osoba nie otrzyma konto ze względu na podwójne konto.
Zgodnie z zasadami, że na jedno konto ip przypada jedna nagroda.
W przyszłości osoby, które korzystają z minimum 2 kont niedostaną nagrody.
Wkrótce tabela z uwzględnieniem tej informacji.
Nam na prawdę łatwo takie oszustwa wykryć, dlatego takie rzeczy sobie odpuście w kolejnych edycjach. 1 IP to jeden gracz w konkursie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no to finalna tabela za aktualizowana.
Przypominam, że aby miejsca 1-20 były sprawdzane pod względem regulaminu. Tj łączne ako itp itd. Reszta dodana jako ciekawostka ;)
Sprawdzać sprawdzać sprawdzać ;) I jak gra wszystko to zbieram niki z miejsc 1-12 ;) które razem z nikami z 12 kolejki przekażę.
Miejsce:
1 wysłał
2 wysłał
3 wysłał
4 wysłał
5 wysłał
6 wysłał
7 wysłał
8 wysłał
9 wysłał
10 wysłał
11 wysłał
12 wysłał
wszędzie póki co brak ników.
Nawet jak ktoś kiedyś wysyłał to dla pewności prosiłbym wszystkich o ponowne wysłanie. Tu będę aktualizował kto dosłał aby sprawnie szło
 
czort 31

czort

Użytkownik
Nie ma tu mowy o żadnym multikoncie Mikrobi to mój brat ma osobne konto czasem wysyła posty z mojego komputera bo w domu nie ma swojego internetu więc korzysta z mojego ale cóż Marcin nie wzioł pod uwagę że ktoś może mieć brata tylko nasuwa się pytanie mikrobi ma konto ponad cztery lata a ja prawie cztery to dlaczego dopiero teraz zostaliśmy oszustami?
Proszę o zorganizowanie takiego konkursu na wiosnę nawet bez sponsora bo konkurs jest fantastyczny i sam udział niesie dużo emocji a nagrody są dla mnie drugoplanowe więc jeśli już zostałem oszustem mogę i z tej nagrody zrezygnować lub proszę o podział nagrody na mnie i na brata.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zacznijmy od tego, że nikt nie nazwał Cię oszustem. Weź na przykład czy bukmacher bawiłby się z Tobą w droczenie czy brat nie brat/siostra/wujek. ? Zobaczyłby, że IP to samo i miałbyś pozamiatane i nie miałbyś nic do tłumaczenia. My postępujemy zgodnie z regulaminem z którym podobno się zapoznałeś i go zaakceptowałeś, czyli:
1. Każdy może dostać tylko jedną wygraną, czyli z jednego IP adresu może korzystać tylko 1 user!
http://forum.bukmacherskie.com/f393/zapisy-do-konkursu-80078-6.html#post3035705
i jeden wyżej
http://forum.bukmacherskie.com/f393/zapisy-do-konkursu-80078-6.html#post3035408
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lista ników za tabelę ogólną oraz 12 kolejkę przekazałem Marcinowi.
Jutro pewnie jeszcze lista osób wylosowanych. Też doślijcie niki do mnie, i dorzucę je w odpowiednie miejsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dostałem listę osób w kapuście urodzonych ????
Dutchman_Robin -50pln
Ruichi - 50pln
miki9971 - 50pln
robson United - 50pln
Poproszę o niki na PW.
Konkurs definitywnie zamknięty. Dzięki za fajną zabawę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
edyp 186

edyp

Użytkownik
dzięki! kasa na koncie ????
jeszcze pytanie, niby oczywiste, ale jednak nie do końca...
czy jak zagram za freebeta zakład DNB to jeśli padnie remis, to mogę freebeta wykorzystać jeszcze raz???
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
mam pytanie odnośnie freebeta bo nie mogę nigdzie nic o tym znaleźć ,np. puszczam kupon za 18 euro , wygrywam np 50 euro , to moge od razu sobie wypłacić?? pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz
 
Do góry Bottom