>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Patrząc na wynik AV już w 65 minucie meczu obliczyłem tę brakująca resztę ???? Ładny wynik Intelowiec,gratulację!
Cieszę się, że udało się choć w jednej kolejce zaistnieć, bo w całym konkursie średnio szło. Dzięki! ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na szybko zmontowana lista osób które typowały we wszystkich 12 kolejkach konkursu.

INTELOWIEC
KrisBarca_92
zwyciestwo1960
sumada90
enrico
DutchmanRobin
andrzejpluuu
zakladowa
mati89
marcin985
Jacio
bam14
erka
Groven
kasztan511
Musampha
Konrad140
olej160
boss6699
radomiak1910
Kitex
miki9971
O_Losie
artur2012
Arturro100
geryx
maciekpoland
hunter3
tjcrash
Broda91

Posprawdzać i jak kogoś brakuje, to niech da znać na PW ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 178

becks-59091

Użytkownik
Niezły zonk.
Wpadam potypować a tu Angole pomyśleli by sobie wcześniej kolejkę zacząć.
Tym samym brak szans na oddanie typów we wszystkich kolejkach, zobaczymy jak w tabeli.
Długi weekend daje o sobie znać ;)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Nic z tych rzeczy, na forum rzadziej zaglądałem stąd takie zdziwienie ;)
Sam sobie jestem winien, lecz nie pomyślałem, że Angole tak wcześniej mecze na zapleczu pozaczynają :|
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Ostatnia kolejka przed chwilką podliczona.Sytuacja taka jak przed tygodniem,że jeszcze został jeden mecz jutrzejszy który za typowało kilka osób.Ale już mogę wszystkim podziekować za wspólną zabawę! I do następnej edycji! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
&quot;patrz post 2&quot; czyli logiczne że nie są liczone mecze które się nie kwalifikują.Takie moje zdanie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dziś chciałem zrobić podsumowanie konkursu bo jutro na kilka dni wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do kompa. Ale, że jutro jeszcze mecz Stoke Sunderland, i co nieco może to w tabeli namieszać więc się wstrzymam.
Posprawdzajcie czy wszystko gra, poróbcie depozyty, żeby nie było problemów z nagrodami, posprawdzajcie sobie wszystkie 12 kolejek czy nie ma błędów ;) Ja niestety na 5 dni muszę wyjechać. Tak więc koło piątku - soboty podsumowanie konkursu, oficjalne tabelki i honory ;)
Dzięki jeszcze raz za fajną zabawę i z góry sory, że to tak się zgrało na koniec ????
 
Do góry Bottom