>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dziś chciałem zrobić podsumowanie konkursu bo jutro na kilka dni wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do kompa.
Wróciłem. Dzięki wszystkim za cierpliwość ;) Juz się biorę za podsumowanie konkursu:

Póki co TOP 25 z 12 finałowej kolejki:



O Loginy poproszę na PW.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Aktualna tabela również zrobiona. Osoby z które zajęły miejsce premiowane nagrodą (1-12) poproszę o Loginy na PW. Wiem, ze gdzieś je powinienem mieć ale dla pewności podeślijcie.
Dzięki za zabawę ;) Mam nadzieję, ze na jesieni uda się zorganizować V edycję ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dane z 11 i 12 kolejki oraz za generalkę już posłałem. Jedna osoba się trochę ociągała ale już wszystko jest ok.
Co do rozlosowania tych pozostałych 4 osób. Marcin to zrobi jak naprawi maszynę losującą :razz:
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
A czyli trzeba czekać na freebeta, a także na kolejną edycję Angielskiej Piłki, fajna sprawa, podziękowania dla organizatorów ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jak ktoś spojrzy i zobaczy, ze jest freebet, to dajcie znac, żeby codziennie niepotrzebnie się nie logować na konto ;)
Pamietajcie, ze musi być konto aktywne i ze freebet znajduje się w zakładce Moje konto/Twoje bonusy i darmowe zakłady.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Marcin mi podesłał listę osób wylosowanych i poprosił o zebranie loginów. Tak więc:
1) mati89
2) radomiak1910
3) Dutchman_Robin
4) bam14
Żeby było sprawniej do każdej z osób napiszę PW ;)
Dzięki raz jeszcze i zapraszam na (mam nadzieję) V edycję konkursu na jesieni ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dość sprawnie to poszło i wszystkie loginy przekazałem juz Marcinowi. Teraz pozostaje czekać kiedy tylko WilliamHill ogarnie taki napływ loginów i dopiszą freebety ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, właśnie zostały dopisane freebety. Gratuluje wszystkim i do zobaczenia na jesień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Rzeczywiście, bo &quot;We&#39;re sorry, but our site is currently unavailable&quot;
????
Dzięki za grę!
 
Do góry Bottom