>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu V

baziu 162

baziu

Użytkownik
źle mam wyliczone Ako w kolejce 12. powinienem mieć coś ok 107.
//nie wiem jak Ci te 107 wyszło, jest dobrze podliczone
aa sorry, pomyliłem się, myślałem, że za hit kolejki jest 3,4*3,4 a to jest 6,8. Przepraszam za kłopot
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kiedy mozna sie spodziewac podsumowania oraz nagrod za przedostatnia kolejke?
podsumowanie konkursu może dziś, ale prędzej jutro. co do nagród za ostatnią kolejkę to musiałby Marcin się wypowiedzieć bo loginy mu wysłałem juz kilka dni temu. Ale pewnie wyśle już wszystkie razem z tymi za 12 kolejkę i tymi za 4x50pln żeby nie robić zbędnego zamieszania z wysyłaniem
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wczoraj miało być podsumowanie konkursu, ale niestety forum nie chodziło tak jak trzeba i dopiero dziś dorzucam tabelkę.
Top 25 z 12 kolejki:

Posprawdzać sobie. I poproszę o loginy TOP 3 na PW. Jutro zaktualizuję tabelę główną, + podamy loginy osób wylosowanych za typowanie we wszystkich kolejkach.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tabela ogólna zaktualizowana. Powinno być wszystko okej, ale sobie posprawdzajcie lepiej. Miejsca 5 i 6 mają taką samą nagrodę, więc już nie sumowałem AKO ze wszystkich kolejek. Zrobiłem to z miejscami 11 i 12, i sumą AKO lepsze miejsce ( i nagrodę) dostanie Pawros.
Loginy już możecie podsyłać ( wszyscy bez wyjątków, nawet te osoby co już kiedyś podsyłały ;) ) pozostało jeszcze do wylosowania 4x50, ale to już Marcin zrobi i podeśle mi niki osób, a ja wezmę od nich loginy. Całość później w jednym pliku wyślę do Marcina, on już będzie wiedział co z tym zrobić ;)
Dzięki za fajną zabawę, gratulacje dla &quot;pudła&quot; konkursu. Konkurs przebiegał w &quot;zgodnej&quot; atmosferze więc mam nadzieję, że uda się zorganizować kolejną edycję na wiosnę ;)
I wielkie podziękowania dla bułeczki i robina z pomoc w podliczaniu ;) Niewdzięczna robota a wszystko podliczane było szybko i rzetelnie ;) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lista wylosowanych od Marcina:
nbd
pestka7
MadAngel
Hiro
Oraz osobno 2 dodatkowe dla bułaczki i Robina za pomoc przy prowadzeniu konkursu ;) Loginy na PW
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lista wylosowanych od Marcina:

nbd
pestka7
MadAngel
Hiro

Oraz osobno 2 dodatkowe dla bułaczki i Robina za pomoc przy prowadzeniu konkursu ;) Loginy na PW
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dziś dane dosłała ostatnia osoba.
Tak więc wszystko co miałem do wysłania, już wysłałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom